CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Návštěvy lidí na DM Parties
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM parties - proběhlé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sykyna
Personal Jesus


Založen: 4.11.2006
Příspěvky: 2100

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 5:35 pm    Předmět: Citovat

...i v tomto případě se mů?e stát,?e to nevýjde i kdy? si to člověk plánuje dlouho dopředu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snek production
Martyr


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 6:42 pm    Předmět: Citovat

Nedá se ne? souhlasit se v?ím co bylo napsáno. Já osobně jsem v ?ivotě nebyla v hospodě nebo na párty.
1) Nechutná mi alkohol a je trochu divný sedět nasucho vedle lidí, co pijí, zvlá?? kdy? u? jsou v náladě.
2) Jsem spí? introvertní typ, hledám si kamarádky podobnýho zalo?ení, tudí? ani nemám s kym do hospody apod.

Před pár dny jsem ?la s kamarádkami na diskotéku, to jsem ov?em netu?ila, ?e se jedna z nich okam?itě o?ere, tak?e z tancování nebylo nic - hodinu a půl jsme poslouchay její opilecký bláboly, zvedaly jí ze země, pak jsem se sebrala a jela předčasně domu, ověřila jsem si, ?e takový akce nejsou můj ?álek kávy.

Ale abych se vrátila k tématu DM párty - přes nezvyk kamkoliv vycházet a navazovat nový kontakty jsem se rozhodla poznat nějaký DM fanou?ky. Pro jistotu jsem na svoji první akci - do Dřeváku - naverbovala tři kamarádky, který DM mů?ou, ale nijak zvlá?? uvařený z nich nejsou. Na párty jsem (pomocí předchozí domluvy na fóru) poznala sinuse a Alfu.
Díky nim jsem o měsíc později do BA ne?la úplně naslepo, nikoho jinýho jsem ale neznala. A musím říct, ?e ani nepoznala. Kromě těch dvou a Radka, který s námi seděl u stolu, se se mnou nikdo nebavil. Asi je to i moje vina, ale nemám prostě tu drzost vmísit se do cizího hovoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tana
Martyr


Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 6:47 pm    Předmět: Citovat

Ja viem presne prečo depe?áci u? nechcú chodi? na party. Tak čítajte a rozmý?lajte o tom. Niekto tu písal, ?e ka?dý nový depe?ák ma u ostatných dvere otvorené. Len?e tak to vôbec nie je- výnimkám sa ospravedlňujem. Keď nepatríte do nejakej partie žudí, čo sú u? ostriežaní náv?tevníci dm party, tak nemáte ?ancu. Poznám to. Keď prídem na party sama, ka?dý len pozerá ?týlom-kto si a čo tu chce?. Potom si vás zmerajú pohžadom, ohodnotia oblečenie, či ste dos? dobrí na to, aby vás pustili medzi seba. Ja síce chodím na party len 4 roky, ale aj za tú dobu sa to stra?ne zmenilo. Keď ste chalan, musíte vyzera? minimálne ako Dave a keď ste nebodaj dievča, tak musíte by? dokonalá. Inak vám dajú pocíti?, ?e vás nechcú. A robia to hlavne tí, čo sú depe?ákmi u? dlh?ie. Skúste si to niekedy v?íma? a uvidíte, ?e mám pravdu...Mňa to ale aj tak neodradí a na party chodím stále. Len si u? v?etko neberiem tak stra?ne osobne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 2:36 pm    Předmět: Citovat

tana napsal:
Ja viem presne prečo depe?áci u? nechcú chodi? na party. Tak čítajte a rozmý?lajte o tom. Niekto tu písal, ?e ka?dý nový depe?ák ma u ostatných dvere otvorené. Len?e tak to vôbec nie je- výnimkám sa ospravedlňujem. Keď nepatríte do nejakej partie žudí, čo sú u? ostriežaní náv?tevníci dm party, tak nemáte ?ancu. Poznám to. Keď prídem na party sama, ka?dý len pozerá ?týlom-kto si a čo tu chce?. Potom si vás zmerajú pohžadom, ohodnotia oblečenie, či ste dos? dobrí na to, aby vás pustili medzi seba. Ja síce chodím na party len 4 roky, ale aj za tú dobu sa to stra?ne zmenilo. Keď ste chalan, musíte vyzera? minimálne ako Dave a keď ste nebodaj dievča, tak musíte by? dokonalá. Inak vám dajú pocíti?, ?e vás nechcú. A robia to hlavne tí, čo sú depe?ákmi u? dlh?ie. Skúste si to niekedy v?íma? a uvidíte, ?e mám pravdu...Mňa to ale aj tak neodradí a na party chodím stále. Len si u? v?etko neberiem tak stra?ne osobne.


no nevím kdo vypadá jako dave z těch lidí co znám:-)))Já to neře?ím a ostatní určitě také ne.Jsou to normální lidé jako ty nebo já...Je jasný ?e kdy? jdu na párty tak si vemu černé hadry,ale ?e bych se nebavil z lidma kteří přijdou a nejsou ve stylu DM,to ne.Je to ka?dého věc...Ale má? pravdu,?e jsem ten pocit měl taky dokud jsem je nepoznal...nejlep?í je s někým s chatu domluvit a setkat se s ním osobně je?tě před párty a on tě u? seznámí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ffelina
Ráchel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 1471
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 4:21 pm    Předmět: Citovat

Snek production napsal:
Nedá se ne? souhlasit se v?ím co bylo napsáno. Já osobně jsem v ?ivotě nebyla v hospodě nebo na párty.
1) Nechutná mi alkohol a je trochu divný sedět nasucho vedle lidí, co pijí, zvlá?? kdy? u? jsou v náladě.
2) Jsem spí? introvertní typ, hledám si kamarádky podobnýho zalo?ení, tudí? ani nemám s kym do hospody apod.

Před pár dny jsem ?la s kamarádkami na diskotéku, to jsem ov?em netu?ila, ?e se jedna z nich okam?itě o?ere, tak?e z tancování nebylo nic - hodinu a půl jsme poslouchay její opilecký bláboly, zvedaly jí ze země, pak jsem se sebrala a jela předčasně domu, ověřila jsem si, ?e takový akce nejsou můj ?álek kávy.

Ale abych se vrátila k tématu DM párty - přes nezvyk kamkoliv vycházet a navazovat nový kontakty jsem se rozhodla poznat nějaký DM fanou?ky. Pro jistotu jsem na svoji první akci - do Dřeváku - naverbovala tři kamarádky, který DM mů?ou, ale nijak zvlá?? uvařený z nich nejsou. Na párty jsem (pomocí předchozí domluvy na fóru) poznala sinuse a Alfu.
Díky nim jsem o měsíc později do BA ne?la úplně naslepo, nikoho jinýho jsem ale neznala. A musím říct, ?e ani nepoznala. Kromě těch dvou a Radka, který s námi seděl u stolu, se se mnou nikdo nebavil. Asi je to i moje vina, ale nemám prostě tu drzost vmísit se do cizího hovoru.




Nejsme zas takoví sucharové, jak se tváříme a určitě rádi seznámíme s dal?ími lidmi. Taky si myslím, ?e kdy? někdo nepije, není to přece důvod k tomu, nejít do hospody (třeba té depe?ácké Very Happy , do BlackAngelu), kdy? příjde? pří?tě, třeba najednou zjistí?, ?e si s lidmi u stolu má? co říct, by? bys u toho pila i d?us.. Na ty jsou tu odborníci, ?e Radečku? 13 22

Mám například kamarádku, která měla ze začátku naprosto stejný názor jako Ty, a taky se sama neumí zapojit normálně hned druhým do hovoru, ale po druhé náv?těvě u? to z ní trochu spadlo, a pří?tě u? ?la normálně sama, teď chodí, kdykoliv jí to vyjde a je moc ráda, ?e se nedala z kraje odradit..! Tak to nevzdávej a přijď i pří?tě 02 !!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
somebody.loving
Personal Jesus


Založen: 21.10.2006
Příspěvky: 2175
Bydliště: Hustopeče u Brna

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 12:10 am    Předmět: Citovat

Snek production napsal:
Nedá se ne? souhlasit se v?ím co bylo napsáno. Já osobně jsem v ?ivotě nebyla v hospodě nebo na párty.
1) Nechutná mi alkohol a je trochu divný sedět nasucho vedle lidí, co pijí, zvlá?? kdy? u? jsou v náladě.
2) Jsem spí? introvertní typ, hledám si kamarádky podobnýho zalo?ení, tudí? ani nemám s kym do hospody apod.

Před pár dny jsem ?la s kamarádkami na diskotéku, to jsem ov?em netu?ila, ?e se jedna z nich okam?itě o?ere, tak?e z tancování nebylo nic - hodinu a půl jsme poslouchay její opilecký bláboly, zvedaly jí ze země, pak jsem se sebrala a jela předčasně domu, ověřila jsem si, ?e takový akce nejsou můj ?álek kávy.

Ale abych se vrátila k tématu DM párty - přes nezvyk kamkoliv vycházet a navazovat nový kontakty jsem se rozhodla poznat nějaký DM fanou?ky. Pro jistotu jsem na svoji první akci - do Dřeváku - naverbovala tři kamarádky, který DM mů?ou, ale nijak zvlá?? uvařený z nich nejsou. Na párty jsem (pomocí předchozí domluvy na fóru) poznala sinuse a Alfu.
Díky nim jsem o měsíc později do BA ne?la úplně naslepo, nikoho jinýho jsem ale neznala. A musím říct, ?e ani nepoznala. Kromě těch dvou a Radka, který s námi seděl u stolu, se se mnou nikdo nebavil. Asi je to i moje vina, ale nemám prostě tu drzost vmísit se do cizího hovoru.


musela jsem to citovat.
Já mám na v?elijaký diskotéky takovej názor: Co vím, tak se tam jde jen proto, aby se tancovalo, ale abych opravdu řekla, hodně lidí se tam hnedka o?ere. A kdy? bych tam ?la s někým, kdo tohle nedělá, tak by mě přestala bavit ta hudba, mě osobně by to přestalo bavit v tomto ohledu a vět?inou se se svými vrstevníky neumím bavit. Oni mají úplně jiný zájmy a úplně jiný témata, o kterých se baví noc co noc...
Jako né, ?e bych měla s tím zku?enosti(s těma dízama), ale vím, ?e se kámo?ím vět?inou se star?ími.- Nevím čím to je...a taky se moc nezapojuji do hovorů. Hodně poslouchám a pozoruju ostatní Smile A kdy? je kolem mě hodně lidí, tak toho moc nenakecám, ale kdy? jsem jen s jedním člověkem, tak ho někdy ani nenechám promluvit, furt kecám kecám kecám a mám furt co říct Mr. Green No jo... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 1:52 am    Předmět: .. Citovat

Ono se nedá říct v?eobecně, ?e lidi na srazech jsou takoví či makoví - různí lidé se různě chovají a zále?í na koho zrovna narazíte. Souhlasím s Táňou, ?e stále existují (i v roce 2006!!) určitá individua, kteří tě soudí jen podle toho jak vypadá?, jestli jsi "skalní fanda" nebo jestli jsi mezi ostatními známý a tak... Tak?e pokud přijde? na party poprvé, nemá? absolutně ?anci mezi ně proniknout.

Přiznám se, ?e mě nepodařilo proniknout k těmto individuím za celé 4 roky na cca asi 60 srazech. Ale je to mo?ná tím, ?e jsem se o to nikdy nesna?il. Nestojím o takové typy lidí. Pro mě mají cenu lidi, kteří se mnou komunikují jako rovný s rovným, a nehrají si na něco co nejsou. Asi jsem měl ?těstí, ale mám jich okolo sebe docela dost.

Nejspí? to je taky tím, ?e skoro v?ichni mí známí jsou na tom tak nějak podobně jako já - začali na DM před pár lety, a seznámili se mezi sebou po netu, proto?e nechtěli na ty srazy jezdit sami. To mi bohatě stačí, nezajímá mě jestli nosí červenou mikinu, nebo ?lutý pono?ky, nebo jestli sjel 20 koncertů.

Myslím si, ?e kdy? jde? někam na sraz v rámci skupiny svých kámo?ů, vystačí? si s nimi a baví? se výborně. Vůbec tě nemusí zajímat, ?e tu a tam potká? "zaslou?ilé a dlouholeté fanou?ky", kteří se tváří tak nějak jako : "co ty tu dělá??". Spí? naopak - je mi to náramně k smíchu, proto?e tohle dělají 15letí puber?áci (mlad?í čtenáři nech? odpustí Mr. Green ) , a ne 30 letí dospělí fotrové. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PHONETIX-Robert
Stranger


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 641

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 5:11 am    Předmět: Citovat

No myslím si,?e je to tak jako v jednom pořekadle:Rovný rovného si hledá,vrána k vráně sedá.
Ano,i mezi depe?ákama jsou nafoukanci a "sektáři".
Já se těmto lidem v podstatě vyhýbám.Rad?i si popovídám s lidma,kteří si na nic nehrají....
_________________

Nové album PHONETIX: Countryman (2023) si můžete od 4.5.2023 poslechnout celé (10 písní) zde na Soundcloud: https://soundcloud.com/phonetix-1/10-usnul-janek-album-countryman-2023
PROSÍM POZOR! Toto album je ve zcela jiném stylu než všechna naše předchozí alba.


-------------------------------------------------------
Nové stránky PHONETIX: https://phonetix9.webnode.cz/
Staré stránky PHONETIX: http://www.phonetix.cz
Fanouškovské stránky PHONETIX: http://www.phonetix.estranky.cz/


FACEBOOK: http://cs-cz.facebook.com/pages/PHONETIX/111387052229411
BANDZONE: http://bandzone.cz/phonetix
SOUNDCLOUD. http://soundcloud.com/phonetix-1
NUMBERONEMUSIC: http://www.numberonemusic.com/phonetix/
LASTFM: http://www.last.fm/music/Phonetix
NYX: http://www.nyx.cz/index.php?l=topic;id=14888
DEPECHEMODE.CZ: http://depechemode.cz/forum/viewthread/31/
FOTKY ROBERTA ŽÁKA:
http://phonetix.rajce.idnes.cz/
BLOG HYNKA HOLUBCE:
http://christian.bloger.cz/
BOOKING : 723 724 317 (Rob) eventuálně
603 728 670 (Christian)

NUCLEAR STORM:
http://nuclearstorm.parada.cz
REVENANT:
http://revenant.parada.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tana
Martyr


Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 9:59 am    Předmět: Citovat

Som rada, ?e aspoň niekto uznal, ?e v niečom mám predsa len pravdu. Mňa ne?tve, keď ma niekto ignoruje, len je to nepríjemné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 11:00 am    Předmět: .. Citovat

Je?tě jedna věc - nechtěl bych aby vyznělo, ?e ka?dý dlouholetý fanou?ek je automaticky nepřístupný a namy?lený - to ne. Znám spoustu těch star?ích, co jsou absolutně v pohodě. Dokonce myslím ?e jich je podstatně víc, ne? těch o kterých jsem psal vý?e. (Jen nejsou tak nápadní).


Jo, a taky jsem si (bohu?el) sám na sobě v?iml, ?e na akcích se tvářím taky tak nějak "nepřístupně" (pár lidí mě na to upozornilo) - ale to je bohu?el ten můj ksicht - já tak prostě vypadám normálně Embarassed I kdy? chci poznávat nové lidi, přesto mám v sobě nějaku závoru, která povolí a? při del?í komunikaci a poznání toho druhého.

Kamarád má zase jiný problém - on zas má takový divný výraz jako kdy? chce provokovat - a u? s tím měl četné problémy třeba v metru, nebo na diskotékách - ale on si to vůbec neuvědomuje - prostě mu narostl takový obličej s takovýmhle výrazem...

No je to holt slo?itý Rolling Eyes Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 12:18 pm    Předmět: Re: .. Citovat

sinus napsal:
Je?tě jedna věc - nechtěl bych aby vyznělo, ?e ka?dý dlouholetý fanou?ek je automaticky nepřístupný a namy?lený - to ne. Znám spoustu těch star?ích, co jsou absolutně v pohodě. Dokonce myslím ?e jich je podstatně víc, ne? těch o kterých jsem psal vý?e. (Jen nejsou tak nápadní).


Jo, a taky jsem si (bohu?el) sám na sobě v?iml, ?e na akcích se tvářím taky tak nějak "nepřístupně" (pár lidí mě na to upozornilo) - ale to je bohu?el ten můj ksicht - já tak prostě vypadám normálně Embarassed I kdy? chci poznávat nové lidi, přesto mám v sobě nějaku závoru, která povolí a? při del?í komunikaci a poznání toho druhého.

Kamarád má zase jiný problém - on zas má takový divný výraz jako kdy? chce provokovat - a u? s tím měl četné problémy třeba v metru, nebo na diskotékách - ale on si to vůbec neuvědomuje - prostě mu narostl takový obličej s takovýmhle výrazem...

No je to holt slo?itý Rolling Eyes Mr. Green


Musíme si ale přiznat ?e na na?ich akcí je úplně jiná atmosféra ne? někde na diskotékách či nějakejch zábavách.Přeci jenom nás tam spojuje ta na?e kapela a tak to taky vypadá.Lidi tam chodí primárně kvůli hudbě a ne se o?rat a provokovat či balit holky.Je to v první řadě o hudbě....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 2:32 pm    Předmět: Re: .. Citovat

radekDM napsal:
sinus napsal:
Je?tě jedna věc - nechtěl bych aby vyznělo, ?e ka?dý dlouholetý fanou?ek je automaticky nepřístupný a namy?lený - to ne. Znám spoustu těch star?ích, co jsou absolutně v pohodě. Dokonce myslím ?e jich je podstatně víc, ne? těch o kterých jsem psal vý?e. (Jen nejsou tak nápadní).


Jo, a taky jsem si (bohu?el) sám na sobě v?iml, ?e na akcích se tvářím taky tak nějak "nepřístupně" (pár lidí mě na to upozornilo) - ale to je bohu?el ten můj ksicht - já tak prostě vypadám normálně Embarassed I kdy? chci poznávat nové lidi, přesto mám v sobě nějaku závoru, která povolí a? při del?í komunikaci a poznání toho druhého.

Kamarád má zase jiný problém - on zas má takový divný výraz jako kdy? chce provokovat - a u? s tím měl četné problémy třeba v metru, nebo na diskotékách - ale on si to vůbec neuvědomuje - prostě mu narostl takový obličej s takovýmhle výrazem...

No je to holt slo?itý Rolling Eyes Mr. Green


Musíme si ale přiznat ?e na na?ich akcí je úplně jiná atmosféra ne? někde na diskotékách či nějakejch zábavách.Přeci jenom nás tam spojuje ta na?e kapela a tak to taky vypadá.Lidi tam chodí primárně kvůli hudbě a ne se o?rat a provokovat či balit holky.Je to v první řadě o hudbě....


ne u v?ech Radku - tady opět zále?í jak kdo.... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 3:27 pm    Předmět: Re: .. Citovat

sinus napsal:
radekDM napsal:
sinus napsal:
Je?tě jedna věc - nechtěl bych aby vyznělo, ?e ka?dý dlouholetý fanou?ek je automaticky nepřístupný a namy?lený - to ne. Znám spoustu těch star?ích, co jsou absolutně v pohodě. Dokonce myslím ?e jich je podstatně víc, ne? těch o kterých jsem psal vý?e. (Jen nejsou tak nápadní).


Jo, a taky jsem si (bohu?el) sám na sobě v?iml, ?e na akcích se tvářím taky tak nějak "nepřístupně" (pár lidí mě na to upozornilo) - ale to je bohu?el ten můj ksicht - já tak prostě vypadám normálně Embarassed I kdy? chci poznávat nové lidi, přesto mám v sobě nějaku závoru, která povolí a? při del?í komunikaci a poznání toho druhého.

Kamarád má zase jiný problém - on zas má takový divný výraz jako kdy? chce provokovat - a u? s tím měl četné problémy třeba v metru, nebo na diskotékách - ale on si to vůbec neuvědomuje - prostě mu narostl takový obličej s takovýmhle výrazem...

No je to holt slo?itý Rolling Eyes Mr. Green


Musíme si ale přiznat ?e na na?ich akcí je úplně jiná atmosféra ne? někde na diskotékách či nějakejch zábavách.Přeci jenom nás tam spojuje ta na?e kapela a tak to taky vypadá.Lidi tam chodí primárně kvůli hudbě a ne se o?rat a provokovat či balit holky.Je to v první řadě o hudbě....


ne u v?ech Radku - tady opět zále?í jak kdo.... Cool


Samozřejmě ?e v ka?dém stádu se najde černá ovce,ale v celku to tak je...potřebuje DM parties vyhazovače?Myslím ?e ne..Jinak ta atmosféra,kdy? na diskotéce začnu tleskat nebo skandovat do rytmu,tě?ko najdu pochopení,to neplatí na DM parties...
Je to doopravdy jiné,ale dávám ti také z části za pravdu,?e přeci jenom pořád to jsou lidi a najdou se i jedinci kteří by tam být nemusely...viz.klub 19 a rozbíjení fla?ek:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sykyna
Personal Jesus


Založen: 4.11.2006
Příspěvky: 2100

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 5:58 pm    Předmět: Citovat

Je fakt,?e v?dycky kdy? jdu na párty,tak se tam cítím hrozně dobře,i kdy? někdy mám taky blbej pocit z toho,aby si náhodou o mě někdo něco blbýho neříkal,ale to je spí? tím,?e jsem prostě taková.Ale na DM párty je atmosféra ú?asná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dada.didi
Surrender


Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 12:38 pm    Předmět: Citovat

ahoj.
tak vám chci k tomu taky něco napsat.
já chodila na akce do Brna asi před pěti lety,pak se nějak kontakty zpřetrhaly a já zůstala jsem "domácím fanou?kem". letos asi koncem února jsem tak večer brouzdala na netu a vlítla jsem do DM místnosti na lidé.cz a začalo to opatrně,mpoje nový období DM:)) za to bych chtěla moc poděkovat KatulakoviH,která se mě dá se říct "ujala" ...no a začátkem dubna u? jsm jela na první party do Prahy! bylo to super a lidi,mů?u vám říct,?e děkuju,? jsem tam kdy vlzla...mám spoustu nový bezva kamarádů,se kterýma nás spojuje tahle bezva muzika.
jinalk ted se star?ně tě?ím na Hvězdu,a to jedu z Brna sama....neznám nebo ani nevím,?e by z Brna někdo jel a je docela ?koda,?e pra?áci se do Brna domluví a brňáci ne. (al abych jim nekřivdila....nevím,jestli někdo jede).
Tak?e chci poradit v?em novým...není vůbec čeho se bát,přijdte (ted u? to mů?u napsat) mezi nás... v?dyt spousta nás se taky neznala a poznala díky netu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kverula
Stranger


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 12:48 pm    Předmět: Citovat

Přidávám se k Dada.Didi. Já jsem se poznala s lidma taky přes internet, resp. přes chat. Jediné, co bych mohla nováčkům poradit je sebrat kousek odvahy, srazit se s někym z chatu nebo z fora a vydat se s nim např. do restaurace Black Angel v Praze, proto?e jak někde psal u? Sinus a s tím souhlasím, v hospodě se spí? lidi pobaví (myslím pokecaj) a seznámí (myslim poznaj) ne? na party, kde je mraky lidí ... Přesně takhle jsem to udělala i já, tak?e recept zaručený;) Jen ten kousek odvahy je třeba sebrat (nenasrat moc lidíSmile)) a pak u? to v?echno přijde samo Very Happy
_________________
I'm not looking for an absolution
I would do it all again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 1:28 pm    Předmět: Citovat

Holky no jasně u mě je to stejný jen souhlasím...a děkuji za den co jsem náhodou vlezla mezi Vás na chat (u? se na Vás ..na V?echny zase moc tě?ím..)...;o))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 2:08 pm    Předmět: Citovat

jo jo to tě?ký... dy? vás ostatní odsuzojou pro to, jak vypadáte na akcích (ale i mimo ně...)... bych mohla vyprávět, by to bylo na 10 stránek, takle člověk pozná lidi, co ho maj rádi a co ne.. mě teda má rád opravdu málokdo, jen pár lidí,ale vo nich vím, ?e mě jen tak mít rádi nepřestanou - no a ostatně kvůli nim na srazy nechodim, ?e jo. Rozhodně je to kvůli hudbě a mo?ná i kvůli těm pár lidem, se kterejma se prostě nikde jinde nesetkám nebo který bych na jinou "pařbu" nedostala.. je to mo?ná offtopic, ale je to prostě jeden z názoru na podobný téma o kterým ste se bavili....
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dada.didi
Surrender


Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 96
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 2:38 pm    Předmět: Citovat

tak to mě trochu dostalo! jak odsuzujou za to,jak vypadám??????? co to je za blbost? asi vypadá?,jak vypadá?,ne? ka?dej nějak vypadá...a s prominutím,jestli si hledá? známý,co koukaj jak vypadaj ostatní,tak se pak nediv!
promin,jestli tě tím na?tvu,ale tohle mě fakt na?tvalo. je mi celkem fuk,jak člověk vypadá,kdy? si máme co říct....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 5:20 pm    Předmět: Citovat

dada.didi napsal:
tak to mě trochu dostalo! jak odsuzujou za to,jak vypadám??????? co to je za blbost? asi vypadá?,jak vypadá?,ne? ka?dej nějak vypadá...a s prominutím,jestli si hledá? známý,co koukaj jak vypadaj ostatní,tak se pak nediv!
promin,jestli tě tím na?tvu,ale tohle mě fakt na?tvalo. je mi celkem fuk,jak člověk vypadá,kdy? si máme co říct....


no ne jak vypadám jako podle ksichtu a tak ale jaký mam oblečení, vlasy... no kdy? mi někdo co mě nezná oznámí ?e "vypadám hrozně" a vlbec mě nezná, nebo kdy? je to někdo s kym se normálně bavim a pak začne kritizovat, tak to mi nepříde normální. NO kdy? du na dm sraz v jinym blečení ne? v černym, tak je mi jasný, ?e budou řeči,ale taky čekám od tech lidí nejakou toleranci, ale pak začnou prosakovat věci jak sem nemo?ná v oblečení a tak. A nejsem zdaleka jediná, na koho lidi koukaj skrz prsty jaký má oblečení, takovejch případů je... stačí aby se člověk nějak li?il, sna?il se mít nějakou svojí individualitu a hned je ohen na stře?e...
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM parties - proběhlé Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020