CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Návštěvy lidí na DM Parties
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM parties - proběhlé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
somebody.loving
Personal Jesus


Založen: 21.10.2006
Příspěvky: 2175
Bydliště: Hustopeče u Brna

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 4:00 pm    Předmět: Citovat

Tak já bych ráda taky vyjádřila svůj názor.
Nikdy jsem nebyla na akci, nikdy jsem nebyla na koncertu a nikdy jsem nebyla v BA, jediný problém, který mám je, ?e mě není 18 a moje máti se o mě bojí. Bráchové jsou za?raní do svých akcí a v?elijakých moravských beček a grilování. Kdy? jsem je prosila, aby jeli se mnou do Blavy na koncert(samozřejmě, ?e jim to zaplatím v?echno), tak odmítli, jeden, ?e má státnice(to chápu) a druhý, ?e tam prostě nepojede(i kdy? to byl dřívěj?í depe?ák, vyka?lal se na mě)...Kdy? jsem chtěla jít do BA během výletu v Praze, tak se na mě vyka?laly kámo?ky a učitelka, bohu?el pro mě, musela volat máti, jestli mě pustí...hádejte, jaká byla odpověď Sad ...to mě dost dostalo, poté mě dost lidí začalo burcovat, abych se vzepřela máti...Na?la jsem si brigádu, která je do devíti večer, máti je z toho hotová, jestli za mnou nemá chodit naproti...stále mě kontroluje, u? i bráchům je to divný...Ale máti snad poleví a? po 18. Teda sama to řekla...nevím, není to tak jednoduchý.
Ve ?kole se v?ichni diví, co to mám za styl, ?e poslouchám starou hudbu a oblíkám se věčně do černýho. Ne, ?e bych kvůli depe?ákům změnila ?atník, černá byla v?dy pro mě blízká...
A akce???to by se ty akce musely konat odpoledne, na nejvý? do devíti(a to u? je moc) a plus je?tě k tomu v Hustopečích...A to je?tě dodávám, ?e by nesměla vědět máti celou pravdu(třeba, ?e tam budou cizí lidi a nebo lidi z Prahy, který znám jen přes chat)
Jinak to, ?e za mnou lidi z Prahy přijeli, bylo pěkný od nich, jsem ráda, ?e mě chápou Wink Je?tě aby to pochopila máti Sad
To je v?e...snad to tady nebude zavazet 07 Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 5:33 pm    Předmět: Citovat

somebody.loving napsal:
Tak já bych ráda taky vyjádřila svůj názor.
Nikdy jsem nebyla na akci, nikdy jsem nebyla na koncertu a nikdy jsem nebyla v BA, jediný problém, který mám je, ?e mě není 18 a moje máti se o mě bojí. Bráchové jsou za?raní do svých akcí a v?elijakých moravských beček a grilování. Kdy? jsem je prosila, aby jeli se mnou do Blavy na koncert(samozřejmě, ?e jim to zaplatím v?echno), tak odmítli, jeden, ?e má státnice(to chápu) a druhý, ?e tam prostě nepojede(i kdy? to byl dřívěj?í depe?ák, vyka?lal se na mě)...Kdy? jsem chtěla jít do BA během výletu v Praze, tak se na mě vyka?laly kámo?ky a učitelka, bohu?el pro mě, musela volat máti, jestli mě pustí...hádejte, jaká byla odpověď Sad ...to mě dost dostalo, poté mě dost lidí začalo burcovat, abych se vzepřela máti...Na?la jsem si brigádu, která je do devíti večer, máti je z toho hotová, jestli za mnou nemá chodit naproti...stále mě kontroluje, u? i bráchům je to divný...Ale máti snad poleví a? po 18. Teda sama to řekla...nevím, není to tak jednoduchý.
Ve ?kole se v?ichni diví, co to mám za styl, ?e poslouchám starou hudbu a oblíkám se věčně do černýho. Ne, ?e bych kvůli depe?ákům změnila ?atník, černá byla v?dy pro mě blízká...
A akce???to by se ty akce musely konat odpoledne, na nejvý? do devíti(a to u? je moc) a plus je?tě k tomu v Hustopečích...A to je?tě dodávám, ?e by nesměla vědět máti celou pravdu(třeba, ?e tam budou cizí lidi a nebo lidi z Prahy, který znám jen přes chat)
Jinak to, ?e za mnou lidi z Prahy přijeli, bylo pěkný od nich, jsem ráda, ?e mě chápou Wink Je?tě aby to pochopila máti Sad
To je v?e...snad to tady nebude zavazet 07 Mr. Green


Kristý..,proč má? jinej nick?Nebýt toho tvého příspěvku tak bych tě nepoznal:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BasildonBoy
Little 15


Založen: 23.10.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 6:03 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
hm,mi jsme fakt asi 100let za opicema...internet mi dnes přijde samozřejmý jako televize či rádio..navíc i potřebný,bez netu bych tě?ko finančně pře?il,ale to u? je jiné téma...
Ale má? pravdu s tím,?e mnoho lidí o tom ani neví,kdyby nebylo seznamu,tě?ko bych na?el ty lidi s kterýma ted chodím na parties...Měl jsem to podobné jako ty...


jj,to souhlasím,pro mě je internet dule?itěj?í jak televize Very Happy ..kdyby se rozflákala tv,tak je mi to vcelku jedno ..kdyby se rozflákalo pc...okam?itě utíkám pro nový Very Happy ..pamatuju ?e jsem byla proti ..jéé naco pc Rolling Eyes ..no jo jen?e jak jednou zjistí? ty mo?nosti u? nemu?e? jinak 29 Mr. Green[/quote]
jo tak to je presny jako u mne Very Happy bedna nefunguje 3 tejdny ale harddisk se toci,tak se nic nedeje Wink sice sem se uz sel kouknout po novy bedne,ale dosel sem jen do dvou Smarketu a dal se mi nechtelo a vlez sem zase na net 02
_________________
20 let poslechu uz zajisti dozivotni zavislost :o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
somebody.loving
Personal Jesus


Založen: 21.10.2006
Příspěvky: 2175
Bydliště: Hustopeče u Brna

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 6:04 pm    Předmět: Citovat

radekDM napsal:

Kristý..,proč má? jinej nick?Nebýt toho tvého příspěvku tak bych tě nepoznal:-)


no jo, tenhle je lep?í ne? Embarassed Mr. Green U? ho mám i na icq
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 12:35 pm    Předmět: Citovat

frozen napsal:
pro me jako pro prespolni je otazkou,co po party. nerada se k nekomu kvartyruju a zevlit po Praglu, dokud nepojede neco dom, je asi nicmozni..o doprovodu, novackovstvi a komunikacnich problemech nemluve... Confused
No dojí?dějících na párty je spousta a v?dy se to nějak udělá, taky zále?í jak ta párty je dobrá nebo ne...
btw...viz Buldok ostatní asi vědí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 12:39 pm    Předmět: Citovat

radekDM napsal:
Dle mého názoru je v?e co sinus napsal pravda...Stáří kapely se musí projevit i ve fans.
To ?e si PTA nabalilo dal?í fans je pravda,ale to je asi u ka?dého LP.Spí?e fans stárnou a mají právě ty jiné starosti a těch nových fans zas a? tolik nepřibývá.
Ale buďme rádi za tento stav,nikdy by mi ani ve snu nenapadlo,?e v roce 2007 se budou pořádat DM akce..Smile)
Co se týče BA,to je mi tedy také záhadou,?e se tam točí fakt jen 20-30lidí a ?e se lidi nepřijdou podívat...
Mo?ná je to ostych osamocených fans,příli? nízký věk nebo prostě je DM a? tak nezajímají aby musely chodit do DM hospody.
Radů, ale ví?, ?e tam taky zas nechodíme jen kvůli DM ale i kvůli těm lidičkám co tam chodí. Je to i o atmosféře, ale myslím, ?e by se nikdo neměl stydět mezi nás přijít, nikoho nese?erem :-))) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 5:44 pm    Předmět: Citovat

jaja111 napsal:
radekDM napsal:
Dle mého názoru je v?e co sinus napsal pravda...Stáří kapely se musí projevit i ve fans.
To ?e si PTA nabalilo dal?í fans je pravda,ale to je asi u ka?dého LP.Spí?e fans stárnou a mají právě ty jiné starosti a těch nových fans zas a? tolik nepřibývá.
Ale buďme rádi za tento stav,nikdy by mi ani ve snu nenapadlo,?e v roce 2007 se budou pořádat DM akce..Smile)
Co se týče BA,to je mi tedy také záhadou,?e se tam točí fakt jen 20-30lidí a ?e se lidi nepřijdou podívat...
Mo?ná je to ostych osamocených fans,příli? nízký věk nebo prostě je DM a? tak nezajímají aby musely chodit do DM hospody.
Radů, ale ví?, ?e tam taky zas nechodíme jen kvůli DM ale i kvůli těm lidičkám co tam chodí. Je to i o atmosféře, ale myslím, ?e by se nikdo neměl stydět mezi nás přijít, nikoho nese?erem :-))) Very Happy


jasně ?e tam chodímei kvůli lidem,ale nový lidi tam nepůjdou přeci kvůli nám:-).To je pravda ?e nikoho neukousnem,ale představ si ?e by jsi byla sama v okolí kdo má rád tuto hudbu a chtěla by jsi jít do ba..?la by jsi tam sama?Já mo?ná,ale leda tak na bar si dát kafe,rozhodně bych asi nepři?el ke stolu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 11:08 pm    Předmět: Citovat

radekDM napsal:
jaja111 napsal:
radekDM napsal:
Dle mého názoru je v?e co sinus napsal pravda...Stáří kapely se musí projevit i ve fans.
To ?e si PTA nabalilo dal?í fans je pravda,ale to je asi u ka?dého LP.Spí?e fans stárnou a mají právě ty jiné starosti a těch nových fans zas a? tolik nepřibývá.
Ale buďme rádi za tento stav,nikdy by mi ani ve snu nenapadlo,?e v roce 2007 se budou pořádat DM akce..Smile)
Co se týče BA,to je mi tedy také záhadou,?e se tam točí fakt jen 20-30lidí a ?e se lidi nepřijdou podívat...
Mo?ná je to ostych osamocených fans,příli? nízký věk nebo prostě je DM a? tak nezajímají aby musely chodit do DM hospody.
Radů, ale ví?, ?e tam taky zas nechodíme jen kvůli DM ale i kvůli těm lidičkám co tam chodí. Je to i o atmosféře, ale myslím, ?e by se nikdo neměl stydět mezi nás přijít, nikoho nese?erem :-))) Very Happy


jasně ?e tam chodímei kvůli lidem,ale nový lidi tam nepůjdou přeci kvůli nám:-).To je pravda ?e nikoho neukousnem,ale představ si ?e by jsi byla sama v okolí kdo má rád tuto hudbu a chtěla by jsi jít do ba..?la by jsi tam sama?Já mo?ná,ale leda tak na bar si dát kafe,rozhodně bych asi nepři?el ke stolu...
No to já asi ne pokud bych tam ?la sama(jestli bych tam vůbec tedy ?la...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sykyna
Personal Jesus


Založen: 4.11.2006
Příspěvky: 2100

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 2:03 pm    Předmět: Citovat

No je super,?e párty vůbec existují.Pamatuju,kdy? mně bylo patnáct(to u? je doba)a párty jsem si musela vybrečet,proto?e mě na?i nechtěli pustit a to byla tenkrát u? v pět odpoledne.Tak?e chápu slečnu Gorovou,ale má se na co tě?it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sephiroth
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 8:28 pm    Předmět: Citovat

Já to vyře?il ?alamounsky, přes net se domluvil, je?tě v tu dobu. neznámým člověkem pod přezdívkou Sinus, ?e jede na stejnou akci jako já a ?e se sejdem.... Tak?e jsem postupně přes jednoho člověka potkal u? hooodně lidí... Díky Michale 02
Návrat nahoru
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 1:09 pm    Předmět: .. Citovat

Sephiroth napsal:
Já to vyře?il ?alamounsky, přes net se domluvil, je?tě v tu dobu. neznámým člověkem pod přezdívkou Sinus, ?e jede na stejnou akci jako já a ?e se sejdem.... Tak?e jsem postupně přes jednoho člověka potkal u? hooodně lidí... Díky Michale 02



Jojo, nikdy nezapomenu na toho vykulenýho chlapce s vysokánskou kostkou na nádra?í...U? bych mohl sakra vyvolat ty fotky Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sephiroth
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:43 pm    Předmět: Re: .. Citovat

sinus napsal:
Sephiroth napsal:
Já to vyře?il ?alamounsky, přes net se domluvil, je?tě v tu dobu. neznámým člověkem pod přezdívkou Sinus, ?e jede na stejnou akci jako já a ?e se sejdem.... Tak?e jsem postupně přes jednoho člověka potkal u? hooodně lidí... Díky Michale 02



Jojo, nikdy nezapomenu na toho vykulenýho chlapce s vysokánskou kostkou na nádra?í...U? bych mohl sakra vyvolat ty fotky Embarassed


Já u? ti to párkrát říkal a´t mi je třeba doveze? na akci a já je nechám vyvolat Wink .... Jo to byla doba, pěkná kostička na hlavince, to byl masakr, kdy? jsem potom s tím při?el do ?koly Mr. Green
Návrat nahoru
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 10:33 am    Předmět: .. Citovat



Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sephiroth
Anonymní





PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 12:59 am    Předmět: Re: .. Citovat

sinus napsal:


Very Happy


To byla doba, teď bych se učesem asi nejvíce přiblí?il Alanovi v současnosti Mr. Green Very Happy
Návrat nahoru
DESIgNMAN
Surrender


Založen: 3.11.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Smi?any_SNV

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 7:13 pm    Předmět: Citovat

caute caute , no ak sa mozem pridat nazorikom na vec tak s vela vecmi suhlasim ako to napisal sinus. depe? ma chytil asi pred 4 rokmi ked som poznal iba ETS , nastupom internetu som sa o dM dozvedel naraz tolko informacii ze som mal ztoho nenormalnu radost, poslednu dobu som naviazal pomocou rozných dm chat for vela znamosti tak ja osobne nemam problem so spoznanim nových ludi......asi tak , a myslim si ze ta nav?tevnost je sposobena lenivostou dm fans.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger
sykyna
Personal Jesus


Založen: 4.11.2006
Příspěvky: 2100

PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 3:28 pm    Předmět: Citovat

Nejen lenivostí,ale taky třeba povinnostmi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 4:28 am    Předmět: Citovat

DESIgNMAN napsal:
caute caute , no ak sa mozem pridat nazorikom na vec tak s vela vecmi suhlasim ako to napisal sinus. depe? ma chytil asi pred 4 rokmi ked som poznal iba ETS , nastupom internetu som sa o dM dozvedel naraz tolko informacii ze som mal ztoho nenormalnu radost, poslednu dobu som naviazal pomocou rozných dm chat for vela znamosti tak ja osobne nemam problem so spoznanim nových ludi......asi tak , a myslim si ze ta nav?tevnost je sposobena lenivostou dm fans.
Ale ne v?dy je to lenost...občas je to i problém v práci. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 4:31 am    Předmět: Citovat

sykyna napsal:
Nejen lenivostí,ale taky třeba povinnostmi.
Tak, tak někdy jsou bohu?el důle?itěj?í věci a nejde je odlo?it a pak jde i párty stranou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 10:30 am    Předmět: Citovat

jaja111 napsal:
sykyna napsal:
Nejen lenivostí,ale taky třeba povinnostmi.
Tak, tak někdy jsou bohu?el důle?itěj?í věci a nejde je odlo?it a pak jde i párty stranou...


nebo nemocí - já jsem jednou ne?la na party kvůli děsnejm bolestem (no proste mi neco bylo a měla sem bolesti) ale jinak chodím na party docela často-ale prostě kdy? je člověk děsně nemocnej, tak dá rozum, ?e na party nejde.
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 12:06 pm    Předmět: .. Citovat

To je jasné, ?e ?ivotní starosti jsou leckdy předněj?í na? party. To není známka lenosti.

Já za lenost pova?uju, kdy? si někdo nenajde čas alespon jednou za půl roku zajít na akci, kterou má ve vlastním městě...Ty akce jsou avizované hodně dlouho dopředu, a kdo chce,ten si to naplánuje a čas si na jeden večer zařídí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM parties - proběhlé Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020