CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
And One
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Electro Wave
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 6:43 pm    Předmět: Citovat

Informace o přeloženém turné :

Steve, jak víte, poslal vyjádření registrovaným fanouškům...

Hlavní důvody, proč se turné ''Cover For The Masses nekoná'' :

1.)
Hoši měli spoustu práce s dokončením alba ''S.T.O.P'', takže už jim moc času nezbývalo na výrobu aranžmá těch chystaných DM předělávek...
Naložili si toho zkrátka hodně : Singl ''Back Home'' a brzo již i ''Shouts Of Joy'',evidentně nestihli natočit i slíbený videoklip, ani se neví, zda bude...

2.)
Fanoušci měli spoustu výhrad pro toto Cover turné, což Steva nepotěšilo, ale mně osobně ano, já nesouhlasil s tímhle cirkusem, jak jistě víte a zřejmě jsem nebyl sám...Němci chtějí vidět prostě koncerty ''And One'', a ne Depeche Mode...

Co z toho vyplývá :

Plnohodnotné turné, žádné Cover For The Masses, ale ''The S.T.O.P Fulltime Show 2012'', které začne koncem listopadu...

Předtím Steve udělá jednu chvályhodnou věc, nechá fanoušky hlasovat, ať si sami zvolí, které skladby z diskografie And One chtějí slyšet naživo !!!...
Za tohle má u mne palec nahoru !

V roli hosta se na turné objeví Douglas z Nitzer Ebb, který podle všeho nazpíval něco na samotné album a pak i s Eskilem pro limitovanou edici S.T.O.P, která bude obsahovat i EP ''Treibwerk'',nazpívali každý ještě po jedné skladbě...

Bohužel, Covenant na podzim nebudou mít čas hrát slíbeného předskokana a Steve se ted' snaží sehnat neméně zvučnou náhradu...
Welle prozatím účast neodřekli !

Další informace příjdou později...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Krieger
Goro


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 2385
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 11:27 am    Předmět: Citovat

Děkuji Růžáku za plnohodnotný překlad... 02
Vše důležité již bylo napsáno jen bych dodal že nové album S.T.O.P. vychází 25.5.12 Wink

Co se týče samotného podzimního turné tak jsem rád že to nebude "Cover for the Masses" cirkus. Už jsme na něčem podobném byli v dubnu 2008 tehdy na Reithalle a nebylo to vono. Ani mě nevadí že tam nebude Covenant. Já už je viděl několikrát. Doufám že zůstanou Welle:Erdball. Lol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krieger
Goro


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 2385
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 11:43 am    Předmět: Citovat

Předtím Steve udělá jednu chvályhodnou věc, nechá fanoušky hlasovat, ať si sami zvolí, které skladby z diskografie And One chtějí slyšet naživo !!!...
Za tohle má u mne palec nahoru !


Jen mě tak napadlo kéž by jsme se takhle dočkali i u DM !!
Kostra základních hitů Enjoy, Never, Personal by byla zachována a o zbytku by hlasovali fanoušci na dm.com ale to chci asi moc....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 2:21 pm    Předmět: Citovat

Není zač, Davide...Jedná se o spontánní překlad, to co bylo důležité...Steve píše slovní obraty stylem němčiny, na který jsem krátký...

Mně, pokud se podaří koncem léta koupit lístek, osobně vadí, že nebudu mít možnost podruhé vidět Covenant, zbožňuju je...

Kriegře, s tím fan playlistem s DM to je stejná utopie, jako vydání World Violation na Dvd, nemyslíš ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lancer
Martyr


Založen: 21.12.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 6:41 pm    Předmět: Citovat



AND ONE verschenken 6-Track "Shice Guy E.P."!!!

Ab sofort kannst du KOSTENLOS unsere neue Überraschungs 6-Track E.P. "Shice Guy" hier runterladen:

http://www.andone.de/

Tracklist:

1) Shice Guy
2) Perfect Life
3) Für Zwei
4) Pleasure & Pain (Demo)
5) Wasted (Demo)
6) S.R.Y.

Schönes Wochende!

Steve

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=378846705478910&set=a.191442820885967.44354.184696064893976&type=1&theater

Smile

stiahol som si to par sekund po tom co to zverejnil a uz mi bezia demace... krieger a wasted.. 01

prve dve na styl virgin superstar... fur zwei ma u mna 100 bodov 02

aj ked... cakal som od neho lepsie veci Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 3:34 pm    Předmět: Citovat

Čakal som, čakal...Buďme rádi, že je Naghavi aktivní a nabízí nám nové věci k poslechu... Wink
To, že dal fanouškům k dispozici ke stažení nový singl, o kterém něměl nikdo ponětí, že vůbec má vyjít, je sympatické gesto !

Takže dárek s pracovním názvem ''Für Zwei'' je nečekaně na světě...
Než výjde za 4 dny ''Shouts Of Joy'', dovolte mi opět mou recenzi :

Shice Guy (EP 2012)
------------------------

1.) Shice Guy

Píseň, pro kterou text vznikl na popud nejmenovaného fanouška, který zaslal Stevovi e-mail se zprávou, že nechce už vidět žádnou Cover Show...
S nadsázkou mohu říci, že jsem se na tom podílel i já, protože já mu taky podobný e-mail zasílal...
Skladba, ve které je cítit jasné náznaky legendární depešácké ''Photographic'' zní svěže, vesele, nicméně hitové ambice nemá, ale neurazí...

2.) Perfect Life

Skladba, která mi připomíná svými samply pěknou pomalejší věc ''The Dream'' z alba ''Bodypop''...

3.) Für Zwei

Skladba, která je vlastně remixem ''2011'' hitovky ''Für'', měla vyjít jako pilotní singl k nerealizované remixové kompilaci ''Newcomer'', kterou Steve plánoval vydat, ale vlezlo mu do toho turné s ''Unheilig''.
Tato původní verze měla mít text šitý na míru pro něžnější pohlaví, ale producentovi ''Jenka'', se to nezdálo, proto přepracovali text i hudbu do verze, kterou známe z alba ''I.S.T''
Text je ale krásný...''Mein Herz, Dein Herz, Ein Herz'' :-)

4.) Pleasure & Pain (Demo)

Kurevsky povědomé ? Samozřejmě...
Album ''Agressor'' mělo původné být nazpívané v angličtině (!) a toto je první verze ''Kriegera''...Steve prý byl nešt'astný, že toto Demo skončilo v šuplíku, ale my jsme asi rádi, že album z roku 2003 je nazpíváno v němčině, dává mu to surovější nádech, což se celkově projevilo na tom, že ''Agressor'' je pro fanoušky něco jako ''Violator''...

5.) Wasted (Demo)

Tady u tohoto výborného Dema nevěřím Stevovi, že vzniklo v roce 2000, pěvecky je dokonalé a zvuk mi připadá moc ''dnešní'', ale budiž...
Údajně se jedná o verzi pro album, ale nakonec použili rádiovou verzi, tak jak ji známe z ''Virgin Superstar''...

6.) S.R.Y.

Instrumentální výlet, samply z něj prý inspirované filmem ''Zelená míle'' !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Krieger
Goro


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 2385
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 3:41 pm    Předmět: Citovat

Ze "Shice Guy" jsem víceméně zatím v rozpacích.... Rolling Eyes
Neurazí ale žádná bomba to není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 3:53 pm    Předmět: Citovat

Krieger napsal:
Ze "Shice Guy" jsem víceméně zatím v rozpacích.... Rolling Eyes
Neurazí ale žádná bomba to není.


Není to základní ''kámen'' pro singl, Davide...''Fur Zwei'' je tou trefou do černého... 02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2012 1:57 pm    Předmět: Citovat

Namísto své recenze na poslední EP ''Shouts Of Joy'' se raději zeptám, jak se vám celé to dílo líbí ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2012 7:01 am    Předmět: Citovat

Novinky :

Dalšími hosty (předkapelami) na chystaném turné S.T.O.P budou kromě Welle:Erdball také :

Melotron

a

Distain!

Novinkou je i to, že hoši odehrají během koncertu 5 skladeb od Depeche Mode, na základě kladného hlasování přes Facebook...

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 1:44 pm    Předmět: Citovat

''Nanouch'' už odhalil Setlist z nového alba !

"S.T.O.P." :

1.) Shouts of Joy
2.) Kiliing The Mercy
3.) Memory
4.) You Without a Me
5.) Don't Get Me Wrong
6.) Aigua
7.) S.T.O.P. The Sun
8.) The 4
9.) Back Home
10.) Everybody Dies Tonight
11.) The End Of Your Life (feat. Douglas McCarthy, 'Nitzer Ebb')
12.) No Words

"TREIBWERK E.P." (Bestandteil der Limited Digi-Pack Edition)

1.) Get It! (feat. Douglas McCarthy, 'Nitzer Ebb')
2.) H.A.T.E.
3.) One And
4.) My Mission
5.) Low (feat. Eskil Simonsson, 'Covenant')
6.) Dark Heart

3.) Memory - mé přání...a na ty ''duety'' jsem hodně zvědavý 02 02 02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lancer
Martyr


Založen: 21.12.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 6:02 pm    Předmět: Citovat

a STOP+treibwerk sú doma Cool díky bratom rusákom 02

27
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 5:58 am    Předmět: Citovat

...ano, nebýt Rusáků, nejsem v předstihu... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

Dovolte mi opět mou recenzi k novému albu, skladby budu hodnotit krátce, tak, jak to cítím po třetím poslechu :

S.T.O.P. + Treibwerk E.P. (2 CD 2012)
---------------------------------------------

01 – Shouts of Joy

Netřeba se moc rozepisovat, tento pilotní singl i video známe všichni, je to zkrátka parádní otvírák alba, pro mne pořád nejlepší song od nich za posledních 10 let...

02 – Killing the Mercy

O něco pomalejší, než úvodní pecka, nicméně velmi příjemná na poslech, Naghaviho hlas vyzrál a v refrénu se zpívá trojhlasně, celkem jim to jde...

03 – Memory

Tento song je nejtanečnější věc na albu, známe ho už z loňského turné, parádní čistě synthpopové aranžmá a skvělá, ale opakující se melodie...

04 – You Without a Me

Podle názvu jsem usoudil, že to bude nějaká nuda, ale ne, opět příjemné vokály, skladba v pomalejším tempu a ty ''bicí'' na začátku mi připomínají ''Schwarz'' z ''Agressora''...

05 – Don’t Get Me Wrong

Nejlepší skladba z alba, výborná a aktuální hudba, tempem podobná skladbě ''Seven'', ve vokálech Joke Jay ukazuje, že má dost dobrý hlas...

06 – Aigua

Nepochopil jsem význam, proč je na albu, je to krátká skladbička, jakoby soundtrack k Avataru, na hony daleko od tvorby And One, ovšem ta žena to zpívá celkem dobře...

07 – S.T.O.P. The Sun!

Taky velice svižná taneční záležitost, ale moc se mi nelíbí, je to sice taková letní pohodovka, ale tady se mi Joke Jay nelíbí, je to moc tuctové, opakovat pořád dokola ''Don't believe the Sun''...

08 – The 4

Tohle je parádička, Naghavi zde má takový protáhlejší vokál, moc to té skladbě sluší, hudebně je to taky úžasné, můj názor...

09 – Back Home

Ano, další singlová pecka, s jasným odkazem na legendární song od DM, naštěstí ne tak úchylně provedené, jako diskutabilní věc z ''Tanzomata''...
Aranžmá je zde trošku odlišné té ''Club Hit Verzi'' ze singlu a řekl bych, že je to ještě lepší...

10 – Everybody Dies Tonight

První ze dvou instrumentálek, jakoby vykradnutá z alba ''1987'' od DM, je krátká a neruší, mohla být ovšem až na konci a ne před další zpívanou skladbou...

11 – The End of Your Life

První hostování Douglase z ''Nitzer Ebb'', pomalejší, temná, atmosférická a hlavně skvělá skladba...Kdyby se v takovém duchu neslo celé album, byli by zřejmě všichni spokojeni...Jednu výtku ovšem mám, zpěvákův hlas mi příjde zbytečně samplově utlumený v refrénu, což je škoda, on má hodně silný vokál...Ta hudba je ale bomba, no...

12 – No Words

Klidný instrumentální výlet Nica Wieditze který uzavírá první CD...

Treibwerk E.P.
----------------

1 – Get It !

Miluji tento song!
Parádní basová linka dává tušit, že tento v podstatě maxisingl bude odlišnější multižánrovějšímu S.T.O.P.u...
Pěvecká spolupráce McCarthyho a Naghaviho, skvěle se doplňují, tento song má hitové ambice, jednoduchý text a úderná hudba tady jdou prostě jednoduše k sobě...

2 – H.A.T.E.

Takhle má vypadat EBM ?
Nejsem znalec tohoto žánru...
Když tak mne opravte, toto je taky skvělá věc, nejsem si ovšem jistý, kdo to zpívá v refrénu, Naghavi to určitě není...

3 – One And

Už první 2 sekundy vás chytnou...Monoton a Frontfeuer dohromady...A ty kovové zvuky prostě miluju ! Člověk by si myslel, že hoši takovou hudbu už neumí dělat, ale nechali si jí naštěstí v rukávu...
Bravo, Naghavi, ten řev v refrénu Ti sedne...

4 – My Mission

Nářez nekončí !
Pořádně dávám volume doprava a unáším se touto hudbou...
Mimochodem, Naghavi, nebolí Tě hlasivky ?
Bože, to je masakr skladba !!!

5 – Low

Ano, zní to možná jako nový Covenant, to je dobře, ale...
Eskil z této kapely hostuje v této skladbě a odzpíval ji svým typickým stylem, jen se do toho mohl víc opřít...Utlumený zpěv skladbu zbytečně kazí, můj názor....

6 – Dark Heart

Instrumentálka uzavírá tento Treibwerk, v překladu ''poháněcí ústrojí'', nebo taky ''továrna na pohon'', - jak chcete...

Mé hodnocení ?

S.T.O.P. - 8/10
Treibwerk - 10/10, tady prostě nemůžu jinak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 10:05 am    Předmět: Citovat

01 01 01
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Krieger
Goro


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 2385
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 8:08 pm    Předmět: Citovat

janruzicka.dmf napsal:
01 01 01


Děkujeme Růžákovi za recenzi. 02
Už vím co si nadělím ke svým narozeninám....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 5:30 am    Předmět: Citovat

Krieger napsal:
janruzicka.dmf napsal:
01 01 01


Děkujeme Růžákovi za recenzi. 02
Už vím co si nadělím ke svým narozeninám....

Rádo se stalo... Wink
Až budeš provádět objednávku, Davide, kontaktuj mne, něco budu taky chtít, ale asi ne toto CD, podle peněz, uvidím... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarka.dm
Martyr


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Klecany

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 7:19 pm    Předmět: Citovat

Děkujem Rusákům.A jinak my už oridinál máme objednaný tak se těším.Myslím že se toto album povedlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

Forum depeche.cz celkem umírá, proč neoživit alespoň tuto sekci And One ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 10:16 pm    Předmět: Citovat

Když už známe tolik alb od nich, jaký je Váš aktuální žebříček Top 5 jejich desek ?

Já asi takto :

1.) S.T.O.P.
2.) Agressor
3.) I.S.T.
4.) Bodypop
5.) Tanzomat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Electro Wave Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Další
Strana 37 z 38

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020