CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Pravidla tohoto fóra

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Připomínky k fóru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 9:11 am    Předmět: Pravidla tohoto fóra Citovat

Napsal jsem nové registrační podmínky - ale myslím ?e jsou to věci, které tak nějak v?ichni víme. Very Happy


1)
Ka?dý registrovaný má právo zakládat nová auditka. Před tím, ne? se rozhodnete nějaké zalo?it, prohlédněte prosím fórum, zda u? náhodou nějaké podobné neexistuje,a pokud ano, pi?te prosím u? do auditka existujícího.

2)
V zájmu toho, aby toto fórum mělo i nějakou informační hodnotu, dr?te se při psaní příspěvků (tedy v sekcích mimo Pokec) tématu auditka. Pokud k tomu tématu nemáte co říct, nebo si chcete pokecat, zavtipkovat, apod, pak je pro vás přímo stvořena kategorie "Pokec o čemkoliv", kde se nekladou ?ádné meze.
3)
Mů?e se stát, ?e i ve věcně zaměřeném tématu se řeč stočí jinam. Pokud z toho vyplyne jiné a zajímavé téma, mů?e to být v pořádku. Pokud to ale je jen v rovině "hihihi, hahaha", pak je dobré pokračovat v soukromých zprávách, nebo v Pokecu. Ale pokud se tak stane, přátelské poplkání se toleruje Mr. Green


4)
Je dobré při komunikaci mezi sebou dodr?ovat alespoň základní principy lidské slu?nosti. I kdy? na internetu panuje v?eobecná anonymita, a mnozí ostatní jsou pro vás jen nicky - za ka?dým nickem sedí ?ivý člověk, ?ivá osobnost se stejnou cenou jakou máte vy.

5)
V tomto fóru je výslovně zakázáno ?ířit odkazy na hudbu a videa, která podléhají autorským právům (tedy věci, které jsou prodávány v bě?né prodejní síti). Pokud budete chtít roz?iřovat takovéto nahrávky, čiňte tak výhradně soukromou cestou a na vlastní odpovědnost (emaily, soukromé zprávy atd..).

6)
Admin (teda jako já) je taky jenom člověk. Mám také své bě?né ?ivotní starosti, a provozování tohoto fóra je činnost dobrovolná, na mé náklady a je to mým koníčkem ve volném čase. Berte to tak prosím :-)



Budu rád kdy? toto fórum bude pro nás v?echny hlavně zábavou a relaxací, a dodr?ení těchto několika nenáročných pravidel k tomu jen přispěje. Wink


Naposledy upravil sin dne út srpen 14, 2007 9:02 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

Upřesnění pravidel :

Téma : Plkání mimo téma auditka.

-------------------------------------------------

Stále platí v?echna pravidla beze změny - jen chci trochu přiblí?it filozofii tohoto fóra.

Dělím toto fórum na dvě části :

1.část věnovaná DM (Depeche Mode, Parties, Bootlegy)

2.V?echny ostatní části (Pokec apod)


V části "Depeche Mode" budu trochu přísněj?í na dodr?ování daného tématu - v podstatě jen ale stačí, kdy? se řeč bude točit okolo Depeche Mode. Dám příklad : bavíme se o albu Counterfeit, a najednou se točí řeč k Flechovi, Recoilu..atd. To je OK. Ale pokud zajde řeč např. na filmy, tak bude doporučené přesměrování do jiného auditka.

V ostatních částech fóra je mi to absolutně jedno - obzvlá?t v Pokecu. Opravdu mi ?íly netrhá, kdy? v auditku "Peříčko" začnete najednou debatovat o autech.


Důvod tohoto mého pohledu asi chápete - jsme na fóru věnovaném DM, a tak chci sekci DM zachovat přehledněj?í, i za cenu, ?e tam bude méně příspěvků . Offtopicové sekce jsou něco navíc, a jsou tu proto, ?e fans se nebaví pouze o DM, ale chtějí si pokecat jen tak. Na těch mi nezále?í - jinými slovy tam si mů?ete řádit jak chcete.

------------

P.S. - musím vás celkem pochválit - v sekci DM je v pořádku. 13
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Připomínky k fóru Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020