CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Vylepšení fóra
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Připomínky k fóru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máme zavést hodnosti u?ivatelů podle počtu příspěvků?
Ano
42%
 42%  [ 23 ]
Ne
22%
 22%  [ 12 ]
Je mi to jedno
35%
 35%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 54

Autor Zpráva
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 8:50 am    Předmět: Vylep?ení fóra Citovat

Pořád si je?tě hraju s nastavením fóra, tak?e sem budu psát upgrady, které postupně přidávám. nebudu umět úplně v?echno - ale co půjde, to upravím.

Naposledy upravil sin dne pá říjen 27, 2006 6:43 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 8:51 am    Předmět: 12.10. Citovat

12.10. - mo?nost dát si do profilu ikonku (neboli "postavičku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 9:57 am    Předmět: 13.10. Citovat

13.10.

zalo?eno hodnocení podle příspěvků :

0 - Little 15
25 - Surrender
100 - Martyr
500 - Stranger
1000 - Devotee
2000 - Personal Jesus

Já jsem si dal Sinner :twisted:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nicolas
Personal Jesus


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3221

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 1:03 pm    Předmět: Re: 13.10. Citovat

sinus napsal:
13.10.

zalo?eno hodnocení podle příspěvků :

0 - Little 15
25 - Surrender
100 - Martyr
500 - Stranger
1000 - Devotee
2000 - Personal Jesus

Já jsem si dal Sinner :twisted:


Mám dotaz, sinusi, jestli je to opravdu nutné, dávat tyhle pozice. Alespoň bych nechal o tom hlasovat.
_________________

Tyto stránky je nejlepší prohlížet při hudbě od Depeche Mode!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 1:08 pm    Předmět: Re: 13.10. Citovat

Nicolas napsal:
sinus napsal:
13.10.

zalo?eno hodnocení podle příspěvků :

0 - Little 15
25 - Surrender
100 - Martyr
500 - Stranger
1000 - Devotee
2000 - Personal Jesus

Já jsem si dal Sinner :twisted:


Mám dotaz, sinusi, jestli je to opravdu nutné, dávat tyhle pozice. Alespoň bych nechal o tom hlasovat.


nutné to není...jen se mi to líbí Very Happy Já bych v tom viděl smysl takový, ?e čím vy??í hodnost, tím vy??í některá práva, ale je fakt, ?e počet příspěvků nemusí svědčit o "serióznosti" daného pisatele :-) Stejně se tu vět?ina lidí známe, tak víme co od sebe mů?em čekat...

Hlasovat mů?em, OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 1:23 pm    Předmět: Re: 13.10. Citovat

sinus napsal:
13.10.

zalo?eno hodnocení podle příspěvků :

0 - Little 15
25 - Surrender
100 - Martyr
500 - Stranger
1000 - Devotee
2000 - Personal Jesus

Já jsem si dal Sinner :twisted:


Mí?o,mám problém :twisted: nemám motivaci,chybí tam Walking Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 6:37 pm    Předmět: Re: 13.10. Citovat

sinus napsal:
13.10.

zalo?eno hodnocení podle příspěvků :

0 - Little 15
25 - Surrender
100 - Martyr
500 - Stranger
1000 - Devotee
2000 - Personal Jesus

Já jsem si dal Sinner :twisted:


mi dej ITS NO GOOD sím :twisted:
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 9:48 pm    Předmět: . Citovat

nebo to mů?u udělat tak, ?e kdo bude chtít, tomu napí?u "hodnost" jakou bude chtít (hanče Walking, Alfě Its No good, synthymu Folkař...atd)...kdo nebude chtít nic, nebude tam mít nic... A bude po ptákách Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
V.I.P.Alex
Martyr


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 376
Bydliště: Brno - venkov

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 8:56 am    Předmět: Re: . Citovat

sinus napsal:
nebo to mů?u udělat tak, ?e kdo bude chtít, tomu napí?u "hodnost" jakou bude chtít (hanče Walking, Alfě Its No good, synthymu Folkař...atd)...kdo nebude chtít nic, nebude tam mít nic... A bude po ptákách Cool


myslim, ze je to takhle v pohode na strem take bylo hodnoceni a nikdo nemel problem, nechala bych to a neresila to, hlavne ze mame forum.
Mam jen navrh sposta lidi nevi o depeche room a ze je tu nove duskuzni forum, nesla by nekam soupnout zprava o tom, ze to tu je?
_________________
cry for you
seen the tears
roll down from my eyes for you
heard my turth
distorting to lies for you
watched my love
becoming a prize for you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 11:15 am    Předmět: .. Citovat

to V.I.P. Alex :

?oupnul jsem to kam to ?lo - na lide.cz, na dm.sk..U? před rokem, kdy? stránky depeche-room začínaly, jsem to přidal do katalogů snad 20 vyhledávačů, i do fóra na depechemode.cz...Za ten rok o existenci těchto stránek stejně moc lidí neví - ale asi to chce čas.

kdyby to ?lo, tak to hodím odkaz i na depechemode.cz - pokud někdo víte kdo to administrátorsky spravuje, dejte mi vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
V.I.P.Alex
Martyr


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 376
Bydliště: Brno - venkov

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 11:21 am    Předmět: Re: .. Citovat

sinus napsal:
to V.I.P. Alex :

?oupnul jsem to kam to ?lo - na lide.cz, na dm.sk..U? před rokem, kdy? stránky depeche-room začínaly, jsem to přidal do katalogů snad 20 vyhledávačů, i do fóra na depechemode.cz...Za ten rok o existenci těchto stránek stejně moc lidí neví - ale asi to chce čas.

kdyby to ?lo, tak to hodím odkaz i na depechemode.cz - pokud někdo víte kdo to administrátorsky spravuje, dejte mi vědět.


vime Very Happy , Mirage.
Myslela jsem ted kdyz dm.cz nejde tak na to co se tam objevuje misto toho na depeche-mode.cz tam asi ted chodi nejvic lidia a netusi co je s forem protoze to nikde neni napsane.
Ale kdo dela depeche-mode.cz to nevim Confused
_________________
cry for you
seen the tears
roll down from my eyes for you
heard my turth
distorting to lies for you
watched my love
becoming a prize for you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan V.
Stranger


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 785
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 2:01 pm    Předmět: dm.cz Citovat

citace:
vime , Mirage.
Myslela jsem ted kdyz dm.cz nejde tak na to co se tam objevuje misto toho na depeche-mode.cz tam asi ted chodi nejvic lidia a netusi co je s forem protoze to nikde neni napsane.
Ale kdo dela depeche-mode.cz to nevim


Mě se tohle vůbec nelíbí. Sad Myslím tím, ?e člověk který to má na svědomí by měl napsat kromě odkazů na "své" nebo slovenské stránky i důvod nefunkčnosti depechemode.cz a fóra. Dále by dotyčná osoba měla určitě k těm zmiňovaným odkazům dát i odkaz na depeche-room.com, nebo je?tě lépe na dmforum.wz.cz. Je pravda, ?e asi spousty lidem se honí hlavou otázka: ,,Co se stalo?" Já bych se chtěl taky dočkat nějakého vysvětlení.
to sinus: Zkus se zeptat mirage, jestli se u? vrátil ze zahraničí. Myslím si, ?e o tom v?em bude vědět víc. Snad... Confused
_________________
Tyto akce se chystám nav?tívit:
21.01.2012 - DM party for the masses (koncert E-Work) - Favál - Brno
25.02.2012 - DM party (koncert Banana Space) - MC Fabrika - Č. Budějovice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
V.I.P.Alex
Martyr


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 376
Bydliště: Brno - venkov

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 2:07 pm    Předmět: Re: dm.cz Citovat

Mě se tohle vůbec nelíbí. Sad Myslím tím, ?e člověk který to má na svědomí by měl napsat kromě odkazů na "své" nebo slovenské stránky i důvod nefunkčnosti depechemode.cz a fóra. Dále by dotyčná osoba měla určitě k těm zmiňovaným odkazům dát i odkaz na depeche-room.com, nebo je?tě lépe na dmforum.wz.cz. Je pravda, ?e asi spousty lidem se honí hlavou otázka: ,,Co se stalo?" Já bych se chtěl taky dočkat nějakého vysvětlení.
to sinus: Zkus se zeptat mirage, jestli se u? vrátil ze zahraničí. Myslím si, ?e o tom v?em bude vědět víc. Snad... Confused[/quote]

Tak Mirage ted v zahranicí neni,ale zase pojede no videla jsem se s nim tady v Brne na parbe a rikal, ze musi kupovat novy hardisk, protoze spadla cela databaze. Proste vsechno z nej se mu podarilo zalohovat jenom depechemode.cz ne, to je uplne v kybli a bude asi nove.
A duvod? Zaplkali jsme si ho a proto to spadlo a Mirage to nemohl nijak ovlivnit kdyz byl v Recku.
Takze rikal, ze se bude snazit to dat dohromady a ze si najdeme zatim jinou cestu jak si neco sdelit
_________________
cry for you
seen the tears
roll down from my eyes for you
heard my turth
distorting to lies for you
watched my love
becoming a prize for you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicolas
Personal Jesus


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3221

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 2:46 pm    Předmět: Citovat

Za Marka F. s plkáním nikdy nebyly problémy. Nestalo se, ?e by tam někdo za víkend udělal 100 příspěvků typu ha ha ha, hi hi hi. ?ádný počet příspěvků tam neexistoval, nato? pozice, která mů?e někoho k naflákání postů motivovat, a jaké to bylo parádní forum, ?e, Alex? Maximálně tam byl přehled o tom, kdo strávil nejvíce času na foru, co? nebylo ?patné, av?ak i to bylo ve finální ?luté verzi zru?eno.
_________________

Tyto stránky je nejlepší prohlížet při hudbě od Depeche Mode!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
V.I.P.Alex
Martyr


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 376
Bydliště: Brno - venkov

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 2:53 pm    Předmět: Citovat

Nicolas napsal:
Za Marka F. s plkáním nikdy nebyly problémy. Nestalo se, ?e by tam někdo za víkend udělal 100 příspěvků typu ha ha ha, hi hi hi. ?ádný počet příspěvků tam neexistoval, nato? pozice, která mů?e někoho k naflákání postů motivovat, a jaké to bylo parádní forum, ?e, Alex? Maximálně tam byl přehled o tom, kdo strávil nejvíce času na foru, co? nebylo ?patné, av?ak i to bylo ve finální ?luté verzi zru?eno.


sama pravda, musim jen souhlasit a kdyz uz jsem si na to zvykla tak ted neni,ale zvykneme si na vsechno. Ale to ze tyden ny strankach nebylo nic to mi pomalu rvalo zily :o)
Spousta lidi po zmene take odesla, jenze Marek F. to delal s nadsenim a podle toho to vypadalo. Pak to predal dal a ted uz neni vubec.
No jsem rada i za tohle,moooooc
_________________
cry for you
seen the tears
roll down from my eyes for you
heard my turth
distorting to lies for you
watched my love
becoming a prize for you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan V.
Stranger


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 785
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 2:58 pm    Předmět: Citovat

Díky V.I.P.Alex. Je to velká ?koda, ?e to tak dopadlo. Budeme asi muset méně plkat nebo to chce vět?í disk. Smile
_________________
Tyto akce se chystám nav?tívit:
21.01.2012 - DM party for the masses (koncert E-Work) - Favál - Brno
25.02.2012 - DM party (koncert Banana Space) - MC Fabrika - Č. Budějovice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
V.I.P.Alex
Martyr


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 376
Bydliště: Brno - venkov

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 3:01 pm    Předmět: Citovat

Ivan V. napsal:
Díky V.I.P.Alex. Je to velká ?koda, ?e to tak dopadlo. Budeme asi muset méně plkat nebo to chce vět?í disk. Smile


neni zac
no treba to bude stacit, kdyz ubudou prispevky jak psal Nicolas typu hi hi hi ha ha ha
_________________
cry for you
seen the tears
roll down from my eyes for you
heard my turth
distorting to lies for you
watched my love
becoming a prize for you
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicolas
Personal Jesus


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3221

PříspěvekZaslal: so říjen 14, 2006 5:55 pm    Předmět: Citovat

jinak bych potřeboval změnit limit velikosti ikonky z 6 kB na alespoň 6,2 kB, please, jestli by to ?lo
_________________

Tyto stránky je nejlepší prohlížet při hudbě od Depeche Mode!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oskarka
Stranger


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 713
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2006 8:08 am    Předmět: Citovat

Nicolas napsal:
jinak bych potřeboval změnit limit velikosti ikonky z 6 kB na alespoň 6,2 kB, please, jestli by to ?lo


já je?tě o kousek víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fan4dm
Free


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 3143

PříspěvekZaslal: ne říjen 15, 2006 8:45 am    Předmět: Re: dm.cz Citovat

V.I.P.Alex napsal:
Mě se tohle vůbec nelíbí. Sad Myslím tím, ?e člověk který to má na svědomí by měl napsat kromě odkazů na "své" nebo slovenské stránky i důvod nefunkčnosti depechemode.cz a fóra. Dále by dotyčná osoba měla určitě k těm zmiňovaným odkazům dát i odkaz na depeche-room.com, nebo je?tě lépe na dmforum.wz.cz. Je pravda, ?e asi spousty lidem se honí hlavou otázka: ,,Co se stalo?" Já bych se chtěl taky dočkat nějakého vysvětlení.
to sinus: Zkus se zeptat mirage, jestli se u? vrátil ze zahraničí. Myslím si, ?e o tom v?em bude vědět víc. Snad... Confused


Tak Mirage ted v zahranicí neni,ale zase pojede no videla jsem se s nim tady v Brne na parbe a rikal, ze musi kupovat novy hardisk, protoze spadla cela databaze. Proste vsechno z nej se mu podarilo zalohovat jenom depechemode.cz ne, to je uplne v kybli a bude asi nove.
A duvod? Zaplkali jsme si ho a proto to spadlo a Mirage to nemohl nijak ovlivnit kdyz byl v Recku.
Takze rikal, ze se bude snazit to dat dohromady a ze si najdeme zatim jinou cestu jak si neco sdelit[/quote]


Cau lidi.
Nevim co se stalo s EW3, jestli vlastnik domeny zmenil obsah nebo se system zhroutil a navstevnici EW3 jsou nyni presmerovani na depechemode.cz pouze docasne, aby neskoncili na "nedostupne strance", nicmene pokud je to ta druha varianta (v coz pevne doufam), tak by tam podle meho nazoru skutecne melo byt upozorneni, kde se nyni forum nachazi. Jinak doufam, ze se alespon neco z obsahu podarilo zachranit, odkazy, clanky apod. Byla by to skoda prijit o vsechno. Bylo by super kdyz uz ne puvodni EW3 obnovit, tak alespon zachranene zbytky nekde umistit, alespon pro cteni, jako se to stalo s puvodnimi strankami z depechemode.cz, ktere (byt nefunkcni) je mozne stale si precist na strankach pana Marka Fabryho: http://marek.fabry.cz/depeche-mode-cz/.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Připomínky k fóru Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Strana 1 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020