CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Auta & motorky
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Hobby
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PHONETIX-Robert
Stranger


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 641

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 1:28 am    Předmět: Auta & motorky Citovat

A takté? Va?e oblíbené značky invalidních vozíků. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

Nové album PHONETIX: Countryman (2023) si můžete od 4.5.2023 poslechnout celé (10 písní) zde na Soundcloud: https://soundcloud.com/phonetix-1/10-usnul-janek-album-countryman-2023
PROSÍM POZOR! Toto album je ve zcela jiném stylu než všechna naše předchozí alba.


-------------------------------------------------------
Nové stránky PHONETIX: https://phonetix9.webnode.cz/
Staré stránky PHONETIX: http://www.phonetix.cz
Fanouškovské stránky PHONETIX: http://www.phonetix.estranky.cz/


FACEBOOK: http://cs-cz.facebook.com/pages/PHONETIX/111387052229411
BANDZONE: http://bandzone.cz/phonetix
SOUNDCLOUD. http://soundcloud.com/phonetix-1
NUMBERONEMUSIC: http://www.numberonemusic.com/phonetix/
LASTFM: http://www.last.fm/music/Phonetix
NYX: http://www.nyx.cz/index.php?l=topic;id=14888
DEPECHEMODE.CZ: http://depechemode.cz/forum/viewthread/31/
FOTKY ROBERTA ŽÁKA:
http://phonetix.rajce.idnes.cz/
BLOG HYNKA HOLUBCE:
http://christian.bloger.cz/
BOOKING : 723 724 317 (Rob) eventuálně
603 728 670 (Christian)

NUCLEAR STORM:
http://nuclearstorm.parada.cz
REVENANT:
http://revenant.parada.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nicolas
Personal Jesus


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3221

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 3:27 pm    Předmět: Citovat

hurá, diskuzní forum depeche mode zase jedééé
_________________

Tyto stránky je nejlepší prohlížet při hudbě od Depeche Mode!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá listopad 17, 2006 1:35 am    Předmět: Citovat

No co k tomu dodat, skoro i na záchod jezdím autem. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: so listopad 18, 2006 12:58 pm    Předmět: Citovat

jaja111 napsal:
No co k tomu dodat, skoro i na záchod jezdím autem. Embarassed

Já jsem na tom podobně,bez auta bych byl uplně vyřízenej:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 10:48 am    Předmět: Citovat

radekDM napsal:
jaja111 napsal:
No co k tomu dodat, skoro i na záchod jezdím autem. Embarassed

Já jsem na tom podobně,bez auta bych byl uplně vyřízenej:-)
No a ?e si na tom je?tě hůř ne? já... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 4:12 pm    Předmět: Citovat

jaja111 napsal:
radekDM napsal:
jaja111 napsal:
No co k tomu dodat, skoro i na záchod jezdím autem. Embarassed

Já jsem na tom podobně,bez auta bych byl uplně vyřízenej:-)
No a ?e si na tom je?tě hůř ne? já... Mr. Green


..to nechtějte vědět muj názor ;o))..MHD jezdím jen u Vás po Praze Mr. Green ..tu v Mostě neumim ani s těma novejma elektro kartičkama zacházet ..nosím ji jen v peně?ence na parádu ..tu u? jsem nejela MHD ani nepamatuji ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 6:33 pm    Předmět: Citovat

jaja111 napsal:
radekDM napsal:
jaja111 napsal:
No co k tomu dodat, skoro i na záchod jezdím autem. Embarassed

Já jsem na tom podobně,bez auta bych byl uplně vyřízenej:-)
No a ?e si na tom je?tě hůř ne? já... Mr. Green


to bych netvrdil ?e bych na tom měl být hůře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 10:14 am    Předmět: Citovat

radekDM napsal:
jaja111 napsal:
radekDM napsal:
jaja111 napsal:
No co k tomu dodat, skoro i na záchod jezdím autem. Embarassed

Já jsem na tom podobně,bez auta bych byl uplně vyřízenej:-)
No a ?e si na tom je?tě hůř ne? já... Mr. Green


to bych netvrdil ?e bych na tom měl být hůře...
09
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:34 am    Předmět: Citovat

docela dobrej typ na auto na?el brácha na netu: byl to nějakej pojízdnej trabant za 3000 kč, a mamka plánovala ?e i ho koupí.. no a a? já si udělám někdy za pár let (desítek...no to snad ne) tak si asi pořídim nejakej takovejdle levnej trabant nebo ?kodovku - táta je automechanik tak?e kdyby se mi na něm cokoli rozsypalo, na autu, vim, kdo to opraví.. jako to auto. stačilo by mi to jen na popojí?dění po starý bene?ovský nebo v nouzi na koncerty, kde si sem jistá ?e nebudu pít a ?e chci z toho koncíku něco mít. no jo tak?e at ?ijí trabanty!
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 12:26 am    Předmět: Citovat

A.jisraelRimmer napsal:
docela dobrej typ na auto na?el brácha na netu: byl to nějakej pojízdnej trabant za 3000 kč, a mamka plánovala ?e i ho koupí.. no a a? já si udělám někdy za pár let (desítek...no to snad ne) tak si asi pořídim nejakej takovejdle levnej trabant nebo ?kodovku - táta je automechanik tak?e kdyby se mi na něm cokoli rozsypalo, na autu, vim, kdo to opraví.. jako to auto. stačilo by mi to jen na popojí?dění po starý bene?ovský nebo v nouzi na koncerty, kde si sem jistá ?e nebudu pít a ?e chci z toho koncíku něco mít. no jo tak?e at ?ijí trabanty!
Ani zadarmo bych to nechtěla...počkej taky změní? názor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 9:28 am    Předmět: Citovat

Tak můj nejoblíbeněj?í dopravní prostředek je v současný době moje červená Suzuki RF 600R Cool ...i kdy? v současný době bych asi psát neměl vzhledem k tomu, ?e je po sezóně Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 10:28 am    Předmět: Citovat

fan4dm napsal:
Koutny.Roman napsal:
Tak můj nejoblíbeněj?í dopravní prostředek je v současný době moje červená Suzuki RF 600R Cool ...i kdy? v současný době bych asi psát neměl vzhledem k tomu, ?e je po sezóně Sad


Pro me sezona skoncila uz v zari.... Sad


Jak to, ?e u? v září? To bylo trochu brzo to zabalit nemyslí??...nebo se ti něco stalo s motorkou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 4:57 pm    Předmět: Citovat

jaja111 napsal:
A.jisraelRimmer napsal:
docela dobrej typ na auto na?el brácha na netu: byl to nějakej pojízdnej trabant za 3000 kč, a mamka plánovala ?e i ho koupí.. no a a? já si udělám někdy za pár let (desítek...no to snad ne) tak si asi pořídim nejakej takovejdle levnej trabant nebo ?kodovku - táta je automechanik tak?e kdyby se mi na něm cokoli rozsypalo, na autu, vim, kdo to opraví.. jako to auto. stačilo by mi to jen na popojí?dění po starý bene?ovský nebo v nouzi na koncerty, kde si sem jistá ?e nebudu pít a ?e chci z toho koncíku něco mít. no jo tak?e at ?ijí trabanty!
Ani zadarmo bych to nechtěla...počkej taky změní? názor...


no, tak trabant nebo stará ?kodovka pro mě budou asi jediný dostupný auta...
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 5:39 pm    Předmět: Citovat

fan4dm napsal:
Koutny.Roman napsal:

Jak to, ?e u? v září? To bylo trochu brzo to zabalit nemyslí??...nebo se ti něco stalo s motorkou?


Bylo to nedoborvolne. Vubec nevim co se s tim mohlo stat. Proste najednou prestala jet. Sad Byl jsem zrovna v Brne a kamos pro me musel prijet s vozejkem.
100% mam problem nekde v elektrice. Uplne se mi tavila pojistka MAIN. Ovsem nechapu jak je mozne ze se nespalila, proste se jen tak zahrivala, ze se na ni uplne roztavilo to plastove pouzdro a spolu s nim i cast pojistkove skrinky. Ja uz to pak nemel cas opravovat. Problem, ze s elektrikou to chce jit do servisu. Mechanickou zavadu muzu opravit sam doma, ale s elektrikou to je tezky. Ani nevim kam to dat do servisu. Neverim jim, uz jsem mel spatnou zkusenost. Takze prozatim hledam nejakou garaz, kde bych na tom mohl v zime delat. Asi nataham celou elektriku komplet novou. Jeste ale potrebuju zjistit co se s tim vubec stalo. Pred tim, nez to zacalo zlobit jsem menil leve viko motoru (.....hapalo.... Sad ) a bojim se jestli jsem pri tom neporusil izolaci na civkach. Doufam, ze je to jen nahoda. Nevim, fakt nevim co s tim. Neznas nekoho na Vysocine kdo je dobrej, poctivej a spolehlivej mechanik, ke ktreymu bych se nemusel bat to pripadne dat? Mam GSX 750 ES (1985- takze uz babicka a skoro veteran).


Tak to mě se stalo něco podobnýho před rokem, je to dost nepříjemná věc a snad se to vyře?í bez nějakejch velkejch nákladů. Na Vysočině nikoho fakt neznám, sem z Mostu tak?e ten kraj je pro mě hodně vzdálenej. Zrovna teď sem při?el z gará?e, byl sem tam s kámo?em se mrknout na ty na?e stroje a zahřát je...no, jak jinak to mohlo dopadnout, uchlastal sem to a vyflákal baterku...tak?e sem si zahrál na mechanika, vyndal baterku a někdy musim mrknout na ty svíčky.
Ty nemá? vůbec gará?, nebo si na tm jako já? Mám gará? bez elektriky, tak?e tam mů?u dělat jen dokud je vidět...a vzhledem k tomu, ?e z práce se tam dostanu nejdřív ve tři a tma je u? ve čtyřy, tak toho člověk fakt moc nenadělám...Jestli bude? tahat celou elektriku sám tak to si fakt dobrej, na to bych neměl odvahu. Nikdy sem s proudama nepři?el do styku, maximálně s těma vodníma a to je?tě nedopadlo moc slavně...ale práce to mů?e bejt zajímavá, a ta moje by to potřeboala jak sůl, a nejen nový dráty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kverula
Stranger


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 12:49 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
jaja111 napsal:
radekDM napsal:
jaja111 napsal:
No co k tomu dodat, skoro i na záchod jezdím autem. Embarassed

Já jsem na tom podobně,bez auta bych byl uplně vyřízenej:-)
No a ?e si na tom je?tě hůř ne? já... Mr. Green


..to nechtějte vědět muj názor ;o))..MHD jezdím jen u Vás po Praze Mr. Green ..tu v Mostě neumim ani s těma novejma elektro kartičkama zacházet ..nosím ji jen v peně?ence na parádu ..tu u? jsem nejela MHD ani nepamatuji ..


Hanko, nikdy nezapomenu, jak jsi poslala toho řidiče tramvaje někam, kdy? ti nechtěl prodat lístek Very Happy Z toho je?tě teď dostanu záchvaty, kdy? si na to vzpomenu Very Happy Very Happy
_________________
I'm not looking for an absolution
I would do it all again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 2:06 pm    Předmět: Citovat

Hanko, nikdy nezapomenu, jak jsi poslala toho řidiče tramvaje někam, kdy? ti nechtěl prodat lístek Very Happy Z toho je?tě teď dostanu záchvaty, kdy? si na to vzpomenu Very Happy Very Happy[/quote]


..v?ak taky joo ..chtěla jsem být slu?ná a vychovaná a kdy? jedu do Prahy na náv?těvu,rozhodně jsem byla připravena jako spořádaný občan této země zaplatit i za lístek pra?ské MHD ...Ale ten řidič mě vá?ně vytočil,ani se na mě nepodíval,nato? aby mi ochotně prodal lístek... Rolling Eyes ..Mno tak jsem na plnou hubu přez celou tramvaj vyřkla vzteky větu .."Tak mi vyli?te ......milý pra?ané,pojedu na černo!!!! " hehe jen co jsem usedla,při?el pán s plackou Mr. Green ale byl velmi milý ani mě nepokutoval ...(moc dobře věděl,?e bylo v mém zájmu si lístek koupit..) ..;o))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 2:21 pm    Předmět: Citovat

Very Happy To znam. Taky se mi to v zime parkrat stalo. Strikacka jde hned, ale jak mas starsi stroj s karburatorama a bez vselijake elektroniky, tak je to "zimni" startovani takova sazka do loterie. Karfuratory i valce suchy jak to dlouho stoji a to se pak snadno stane, ze ji chces trosku pomoct plynem nebo mas moc otevrenej sytic a prechcijes to. No a jak jsou svicky mokry tak uz to neutocis. Svice ani nebudes muset vyndavat, staci, kdyz to nechas par dnu stat, ono to vyschne. Mam vyzkouseny a doporucuju pri takovemhle startovani po dlouhe dobe vzit trosku toho vonaveho (benzinu Wink ) do injekcni strikacky a striknout to primo do sani. Motor pak vetsinou naskoci hned a i kdyz taky hned zdechne, tak uz benzinovy cerpadlo poda trochu benzinu a na dalsi otoceni uz mi to vzdycky bezi v poho.
Garaz mam, dokonce v baraku a vytapenou, jenze tam ma tata auto, tudiz Zuza tam muze leda tak stat, ale na praci a nejake rozebirani uz neni prostor. Tatik auto nechce nechat na mrazu, tak se snazim sehnat neco, kde se mohl v zime venovat te svoji plechove kocce.
Odvahy na tu elektriku taky moc nemam. Ja tak leda rozdelat savle, vymenit olej, retez, gumu, svicky, jeste rozetu bych s troufl, seridit spojku a podobny veci, ale elektriky se taky bojim a v motoru a karburatorech se taky radsi nehrabu. Ale mam schema zapojeni a na masine to neni takova pakarna jako v aute, kde nevis kam ktery drat vede. Tady kdyz to odstrojis, tak vlastne vsechny draty vidis. Tak si troufam, ale jak to dopadne tezko odhadnout. Treba se budu taky 07 a povezu to k nekomu aby mi to dal dokupy Wink[/quote]

Díky za radu, napadlo mě ?e bych to mohl nechat chvíli stát a pak to zase zkusit, on se ten benzín po čase odpaří a svíčky vyschnou, to je fakt...Mě začíná celkem lákat se v tom trochu pohrabat pořádně, ale velkej problém je gará? bez proudu a brzkej západ slunce. Za hodinu se moc práce stihnout nedá, a ví? jak to dopadá kdy? se něco rozdělá a musí se to různě kouskovat a přesouvat na jiný dny. Člověk vět?inou na něco pak zapomene a koleduje si o to, ?e mu po smontování najednou v ruce zbyde pár součástek a kouká? jak husa do fla?ky kam s nima Mr. Green .
Stejně se nejspí? budu muset vrhnout do karburátorů, podcházej jehly a kdy? nechám otevřenej palivovej ventil tam to do těch karbeců prostě nateče a je to v háji. Jen?e to u? neni ?ádná jednoduchá práce, sice mám podrobnej návod, ale nemám pořádný nástroje se kterejma bych se do toho mohl pustit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 7:54 am    Předmět: Citovat

fan4dm napsal:
Koutny.Roman napsal:
Stejně se nejspí? budu muset vrhnout do karburátorů, podcházej jehly a kdy? nechám otevřenej palivovej ventil tam to do těch karbeců prostě nateče a je to v háji. Jen?e to u? neni ?ádná jednoduchá práce, sice mám podrobnej návod, ale nemám pořádný nástroje se kterejma bych se do toho mohl pustit.


Jeste neco k tomuhle.
Ono kdyz palivo nezavres, tak ti to palivo stejne do karbecu natece, ja myslim, ze tohle nijak neodstranis. Pokud ti to dela problem jen kdyz to nechas stat a otevreny palivovy kohout. Ja mam palivovy kohout kombinovany s podtlakovou "pojistkou", takze aby se otevrel musi si z nej motor prisavt vzduch, tudiz bezet nebo s nim tocit starter. Jakmile se zastavi, tak ten podtlak kohout zase uzavre. Tzn. mam kohout (v sezone) porad na "ON", uplne ho zaviram jen kdyz to ma dlouho stat, takze treba na konci sezony. Ta podtlakova pojistka mi to jen trochu usnadnuje, ze to nemusim porad zavirat a otvirat, kdyz to necham chvili (pres noc, jeden, dva dny, tyden) stat. Kazdopadne kdyz byl porouchanej a palivo nezavrel, tak mi pres nej benzin natekl do karburatoru a z nich ven. Holt gravitace, no......to se stane pokazdy, kdyz nezavres benzin a on nema z karburatoru kam dal. Budto shori ve valcich a mame z toho zazitek, nebo si jen tak vytece na zem, svina jeden.... Wink


To má? pravdu, ale kdy? ti tam za dva dny proteče tolik paliva, ?e má? do půlky plný válce,tak to u? je blbý Mr. Green ...Jinak sem rád, ?e ses rozkecal, aspoň s někym mů?u sdílet to motorkářský nad?ení a starosti, a to je super věc Cool . Já taky nejsem ?ádnej dárce orgánů, a páprda styl mi nevadí. Je pravda, ?e naposledy co sem dal cestu Most - Praha a zpět, tak sem si dr?el průměrnou rychlost na 180-ti, ale mohlo bejt i hůř. Znám lidi co to valej třeba i o padesát víc...já jdu podle toho co mi okolnosti dovolí, mám se moc rád na to, abych někomu dobrovolně daroval ledvinu, nebo jinej ?ivotně důle?itej orgán...nebo ÚD.... Cool Mr. Green
Si tady plácám játro, a stejně to na 90% dopadne tak jak říká?, zavezu to do servisu a nechám tomu po?telovat vnitřnosti odbornou rukou...
Co si hledal v Plzni, byl si tam na nějakym srazu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kverula
Stranger


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 11:56 am    Předmět: Citovat

Bo?e můj, to jsou romány....Při čtení pátého řádku to vzdávám...tolik času nemám, kucííí Cool
_________________
I'm not looking for an absolution
I would do it all again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 12:28 pm    Předmět: Citovat

kverula napsal:
Bo?e můj, to jsou romány....Při čtení pátého řádku to vzdávám...tolik času nemám, kucííí Cool


Má? pravdu, budu to krotit....ale pochop, city sou city Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Hobby Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Strana 1 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020