CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Most
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Města a kraje ČR
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

Ahojda děcka Wink
Jak se daří? U mě u? celkem zase klídek,je?tě men?í úpravy a dodělávky,ale u? bydlíme jako lidi.. hurá Mr. Green
Zatím ve městě tápu a bloudím,moc se tu nevyznám,raději se sama od domova moc daleko nepou?tím Very Happy
ale snad si tu zvyknu.. Very Happy
Evičko: kdy přijede? na kafe? Jsi na řadě Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
Ahojda děcka Wink
Jak se daří? U mě u? celkem zase klídek,je?tě men?í úpravy a dodělávky,ale u? bydlíme jako lidi.. hurá Mr. Green
Zatím ve městě tápu a bloudím,moc se tu nevyznám,raději se sama od domova moc daleko nepou?tím Very Happy
ale snad si tu zvyknu.. Very Happy
Evičko: kdy přijede? na kafe? Jsi na řadě Mr. Green



Hani no nepovídej, ty taky ?ije???? Tebe u? jsem na netu nespatřila ani nepamatuju Mr. Green .
To kafe u? mám teď docela z ruky Mr. Green, ale věřím ?e někdy se v Ústí určitě uká?u. U? mě tahala i Jana, ?e mám někdy přijet na víkend a? její man?el odjede do A?e, si někdy mů?eme udělat dámskou jízdu Wink
Z tý svatby jsem se u vás stavit nemohla, proto?e z obřadu jsme hned jeli kousek za Ustí do Tisé na oběd a pak after párty Very Happy , ale vy jste stejně makali, tak?e by to ani nebylo vhod vás otravovat.
A jak to vypadá v Ústí s prací? je to lep?í ne? v Mostě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 9:13 pm    Předmět: Citovat

Jo jo ?iju furt Smile teď jsme byli chvilánku bez netu a ani na to nebyl čas,ale dneska to při?li zapojit,tak jen kontroluji co se kde dělo Mr. Green a zji??uji,?e se skoro nikde nic nedělo a ?e mi to pc ani vůbec nechybělo a nechybí...No jinak Evičko,tu s prací to vypadá mnohem veseleji ne? v Mostě,něco se rýsuje,ale nerada bych to zakřikla Wink Mr. Green
A jaká ta svatba vůbec byla? My jsme zrovinka ten den malovali kuchyň,tak?e by se brigádnice určitě hodila Mr. Green A? bude? plánovat nějakou cestu do Ústí,tak dej určo vědět,něco podnikneme
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: ne září 13, 2009 5:53 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
Jo jo ?iju furt Smile teď jsme byli chvilánku bez netu a ani na to nebyl čas,ale dneska to při?li zapojit,tak jen kontroluji co se kde dělo Mr. Green a zji??uji,?e se skoro nikde nic nedělo a ?e mi to pc ani vůbec nechybělo a nechybí...No jinak Evičko,tu s prací to vypadá mnohem veseleji ne? v Mostě,něco se rýsuje,ale nerada bych to zakřikla Wink Mr. Green
A jaká ta svatba vůbec byla? My jsme zrovinka ten den malovali kuchyň,tak?e by se brigádnice určitě hodila Mr. Green A? bude? plánovat nějakou cestu do Ústí,tak dej určo vědět,něco podnikneme


Svatba pěkná, pokud by ses chtěla podívat na fotky, zde je odkaz http://maurysovi.rajce.idnes.cz/
no vidí? ?koda ?e ta svatba vy?la zrovna na tehle den, jinak bych vám s malováním určitě pomohla, doma u? nemám co malovat a jsem z toho ne??astná, leda ?e bych začla v?echno přemalovávat zase na jinou barvu Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 2:09 pm    Předmět: Citovat

Ahojda Evičko 26 jak se vede? A co nového v Mostě? Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 5:10 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
Ahojda Evičko 26 jak se vede? A co nového v Mostě? Smile


Mrtvo a zase mrtvo Hani, v?dy? to tu zná? Smile
A jak u? začíná být zima, nezbývá mi nic jiného ne? pořád sedět doma. Jinak ví? o tom, ?e 13.11. budou Revivalové hrát v Ustí v klubu Circus?
Doufám, ?e se tam potkáme, kdy? to teď má? tak blízko Mr. Green. A jedete vůbec i na Hvězdu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá říjen 02, 2009 7:07 pm    Předmět: Citovat

Halmik napsal:
hankaver napsal:
Ahojda Evičko 26 jak se vede? A co nového v Mostě? Smile


Mrtvo a zase mrtvo Hani, v?dy? to tu zná? Smile
A jak u? začíná být zima, nezbývá mi nic jiného ne? pořád sedět doma. Jinak ví? o tom, ?e 13.11. budou Revivalové hrát v Ustí v klubu Circus?
Doufám, ?e se tam potkáme, kdy? to teď má? tak blízko Mr. Green. A jedete vůbec i na Hvězdu?




Tu je ale taky mrtvo Evčo,občas vyrazíme na fotbal,občas na hokej,solná jeskyně atak...ale jinak se do ?ádných vět?ích akcí nepou?tíme..Wink I brusle u? máme zaprá?ený,ani ?ádná pořádná dráha tu není Confused
Nedávno jsme potkali v obchodě Slávu,tak říkal,?e by měli hrát v Ústí,ale to ?e 13. a v Circuse to nevím Rolling Eyes Ale potkáme se tam určitě,to se neboj a do Hvězdy jedeme taky to je jasná Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: ne říjen 04, 2009 1:26 pm    Předmět: Citovat

já u? s bruslema taky skončila, u? je na ně i zima a hlavně ani nemám čím brzdit, do pří?tího roku si musím objednat přes net novou brzdu

tak?e se teda potkáme na Hvězdě Wink já u? vás neviděla ani nepamatuju, ani na ?ádný akce nejezdíte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po říjen 05, 2009 8:04 am    Předmět: Citovat

jj na Hvězdě se potkáme určitě Smile Jo je fakt,?e na akce u? moc nejezdíme,ale tak nějak u? mě nebaví vymetat kde jakej klub,asi jsem zestárla,nebo nevím Mr. Green Předtím jsem jezdila hodně,proto?e doma byla i nuda,nic se nedělo,ale s Járou je to jiný,umí mě zabavit a ani doma se nenudíme,máme co dělat,máme kam jezdit,tak nějak víc nestíhám a ani nemám tu potřebu Ale velký akce a samo koncerty si ujít ani jeden nenecháme 21
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
jj na Hvězdě se potkáme určitě Smile Jo je fakt,?e na akce u? moc nejezdíme,ale tak nějak u? mě nebaví vymetat kde jakej klub,asi jsem zestárla,nebo nevím Mr. Green Předtím jsem jezdila hodně,proto?e doma byla i nuda,nic se nedělo,ale s Járou je to jiný,umí mě zabavit a ani doma se nenudíme,máme co dělat,máme kam jezdit,tak nějak víc nestíhám a ani nemám tu potřebu Ale velký akce a samo koncerty si ujít ani jeden nenecháme 21


no jo ve dvou se to holt lépe táhne ................... Mr. Green Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Města a kraje ČR Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Strana 30 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020