CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Most
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Města a kraje ČR
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 11:56 pm    Předmět: Citovat

Halmik napsal:
no jo jen?e ty asi chodí? na Benďák o v?ední den viď??
Já ne? se vyhrabu z práce tak to ani nemá cenu někam chodit, tak?e jdu rovnou domu a lehnu k telce. A na brusle chodím jen o víkendu, vět?inou vyrazím u? ve 2h. a jsem tam tak do 6h., ale o víkendu ty zase určitě tráví? čas jinde,co. No jo to se holt někdo má kdy? je doma Mr. Green to bych chodila klidně denně. Jestli tenhle víkend nebude pr?et, tak se tam určitě uká?u, akorát mi sere ?e v sobotu se tam má konat dětský den, tak?e se tam bude ka?dej plést pod nohy, to zase budu rozčílená Evil or Very Mad
Ale stejně čumím ?e ses dala na brusle Wink .
Tak?e 1.7. balí? kufry? To u? má? teda za pár Confused


To se Ti nedivím,má? to na Benďák přeci jen daleko,já vyběhnu za barák a jsem tam,btw:na brusle jsem se dala,ale to Ti povím... Wink ...tak?e přesně jak pí?e?,vět?inou na brusle v týdnu a o víkend někam pryč z města..Tenhle víkend se tam nepotkáme,zítra valím do ?enova k na?im,mám tam zítra třídní sraz se základkou po 14ti letech Mr. Green Ale neboj,určitě se tam potkáme jindy i kdy? nevím kdy Mr. Green Sice jsem si udělala 2 měs prázdnin,ale mám to hodně natřískaný,to bych chtěla je?tě před koncertama stihnout alespoň týden ji?ní Čechy a pak hurá stěhování a nová práce a zase v?echno od znova a dokola Very Happy No já to vidím tak,?e si Tě někdy v týdnu odchytnu,a? půjde? z práce,počkám na Tebe někde po cestě.. třeba v Centrálu v kafárně..Nebo co si dát někdy v týdnu rande v aquadromu? To má? z práce co by kamenem...Co Ty na to ? Shocked
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 12:00 am    Předmět: Citovat

To se Ti nedivím,má? to na Benďák přeci jen daleko,já vyběhnu za barák a jsem tam,btw:na brusle jsem se dala,ale to Ti povím... Wink ...tak?e přesně jak pí?e?,vět?inou na brusle v týdnu a o víkend někam pryč z města..Tenhle víkend se tam nepotkáme,zítra valím do ?enova k na?im,mám tam zítra třídní sraz se základkou po 14ti letech Mr. Green Ale neboj,určitě se tam potkáme jindy i kdy? nevím kdy Mr. Green Sice jsem si udělala 2 měs prázdnin,ale mám to hodně natřískaný,to bych chtěla je?tě před koncertama stihnout alespoň týden ji?ní Čechy a pak hurá stěhování a nová práce a zase v?echno od znova a dokola Very Happy No já to vidím tak,?e si Tě někdy v týdnu odchytnu,a? půjde? z práce,počkám na Tebe někde po cestě.. třeba v Centrálu v kafárně..Nebo co si dát někdy v týdnu rande v aquadromu? To má? z práce co by kamenem...Co Ty na to ? Shocked[/quote]


To koupálko není ?patný nápad, já chodím i s holkama z práce ka?dý pondělí od 7h. večer, se někdy domluvíme a mů?eme vyrazit, kdy? tak hoď nějaký návrh kdy by se ti to hodilo, přece jen si dost zaneprázdněná Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

Halmik napsal:
To koupálko není ?patný nápad, já chodím i s holkama z práce ka?dý pondělí od 7h. večer, se někdy domluvíme a mů?eme vyrazit, kdy? tak hoď nějaký návrh kdy by se ti to hodilo, přece jen si dost zaneprázdněná Mr. Green Mr. Green



Já ale fakt nemám čas,to volno je hrozně krátký Mr. Green ..To si představ,?e jsem byla u? i na squashi a je to parádní Shocked a od včera vlastním i badmintonovou pálku,tak bych to chtěla jít do Tornáda taky prubnout Mr. Green Kdyby bylo teď o víkend tro?ku fajn počasí,tak by jsme mohly na ten Benďák ? 26
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
Halmik napsal:
To koupálko není ?patný nápad, já chodím i s holkama z práce ka?dý pondělí od 7h. večer, se někdy domluvíme a mů?eme vyrazit, kdy? tak hoď nějaký návrh kdy by se ti to hodilo, přece jen si dost zaneprázdněná Mr. Green Mr. Green



Já ale fakt nemám čas,to volno je hrozně krátký Mr. Green ..To si představ,?e jsem byla u? i na squashi a je to parádní Shocked a od včera vlastním i badmintonovou pálku,tak bych to chtěla jít do Tornáda taky prubnout Mr. Green Kdyby bylo teď o víkend tro?ku fajn počasí,tak by jsme mohly na ten Benďák ? 26


no vidí? já si jdu tuhle neděli taky zahrát badminton, řekli jsme si s kolegyní ?e to bude střídat jeden týden badminton a dal?í zase squash a ted mě je?tě bere rapl ?e začnu hrát i tenis a hlavně bych si u? konečně chtěla zahrát ping pong, v?dycky kdy? jdeme na squash a vedle na kurtu to hrají tak mám takovou chut si zapinkat, jen na to musím někoho sehnat
se z nás stávají pěkný sportovkyně co?? Mr. Green
jo Hani s tím Bendákem to nevidím moc rů?ově, má pr?et a bude jen kolem 13 stupnů to je tak akorát na dvojtej grog a zabalit se pěkně do deky, ale u? mě to fakt ?tve, to u? bude 3 víkend co se nedostanu na brusle Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 11:49 pm    Předmět: Citovat

Halmik napsal:


no vidí? já si jdu tuhle neděli taky zahrát badminton, řekli jsme si s kolegyní ?e to bude střídat jeden týden badminton a dal?í zase squash a ted mě je?tě bere rapl ?e začnu hrát i tenis a hlavně bych si u? konečně chtěla zahrát ping pong, v?dycky kdy? jdeme na squash a vedle na kurtu to hrají tak mám takovou chut si zapinkat, jen na to musím někoho sehnat
se z nás stávají pěkný sportovkyně co?? Mr. Green
jo Hani s tím Bendákem to nevidím moc rů?ově, má pr?et a bude jen kolem 13 stupnů to je tak akorát na dvojtej grog a zabalit se pěkně do deky, ale u? mě to fakt ?tve, to u? bude 3 víkend co se nedostanu na brusle Evil or Very Mad



Mr. Green no koukám,?e se pěkně míjíme,já byla na badmintonu včera a fakt super,dodrbali jsme tam 3 ko?íčky,jak jsme do toho řezali Mr. Green jen ?koda,?e je to v Tornádu tak drahý,chodila bych tam kliďo 2x denně Very Happy a dopoledne i chvilánku na bruslích,ale po 3 kolečkách jsem to vzdala a ?la na černý pivo,byl moc vítr Mr. Green Na tenise jsem byla taky nedávno,na benďáckých kurtech,ale popravdě,Kuznetsová ze mě asi fakt nebude,to u? mi ?el ten squash mnohem lépe...tak?e na tenisové kurty se moc nehrnu,ale kdy? bude? chtít,tak s Tebou půjdu Very Happy....a ping pong mě zrovna taky moc neláká,to u? bych raději někam na volejbal,ale na to zas nejsou lidi,tak?e já to vidím u mě brusle,badminton,squash,plavání a to bohatě stačí si myslím Mr. Green O počasí ani nemluvím,je to bída děs,snad se to malinko vyčasí,pří?tí týden chci na ?umavu a jestli bude takhle tak to bude hnus a o koncertech ani nemluvím Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: po červen 08, 2009 8:40 pm    Předmět: Citovat

Mr. Green no koukám,?e se pěkně míjíme,já byla na badmintonu včera a fakt super,dodrbali jsme tam 3 ko?íčky,jak jsme do toho řezali Mr. Green jen ?koda,?e je to v Tornádu tak drahý,chodila bych tam kliďo 2x denně Very Happy a dopoledne i chvilánku na bruslích,ale po 3 kolečkách jsem to vzdala a ?la na černý pivo,byl moc vítr Mr. Green Na tenise jsem byla taky nedávno,na benďáckých kurtech,ale popravdě,Kuznetsová ze mě asi fakt nebude,to u? mi ?el ten squash mnohem lépe...tak?e na tenisové kurty se moc nehrnu,ale kdy? bude? chtít,tak s Tebou půjdu Very Happy....a ping pong mě zrovna taky moc neláká,to u? bych raději někam na volejbal,ale na to zas nejsou lidi,tak?e já to vidím u mě brusle,badminton,squash,plavání a to bohatě stačí si myslím Mr. Green O počasí ani nemluvím,je to bída děs,snad se to malinko vyčasí,pří?tí týden chci na ?umavu a jestli bude takhle tak to bude hnus a o koncertech ani nemluvím Rolling Eyes[/quote]



nemá? pocit ?e tu pí?eme romány ?? Mr. Green Mr. Green
Asi to bude tím ?e jsme to tu tak dlouho zanedbávaly. Jo jinak v Tornádu to mají pěkně drahý kurvy jedny, vyu?ívají toho ?e jsou tu jediný, proto chodíme jen o víkendu, je to o dost levněj?í. Tak koukám ?e na ping pong prostě nikoho nese?enu, sakra Sad , tak asi taky zůstanu jen při squashi, badmintonu, bruslích a koupálku Mr. Green Mr. Green vybraly jsme si holt stejný sportovní ?ánr. Zrovna zítra se s holkama chystáme na koupálko, se mi aspon trochu povolí svaly ze včerej?ího badmintonu a ve středu si jdu pěkně u?ít masá?, konečně jsem se dokopala a budu chodit pravidelně aspon 2x do měsíce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 9:42 am    Předmět: Citovat

Halmik napsal:


nemá? pocit ?e tu pí?eme romány ?? Mr. Green Mr. Green
Asi to bude tím ?e jsme to tu tak dlouho zanedbávaly. Jo jinak v Tornádu to mají pěkně drahý kurvy jedny, vyu?ívají toho ?e jsou tu jediný, proto chodíme jen o víkendu, je to o dost levněj?í. Tak koukám ?e na ping pong prostě nikoho nese?enu, sakra Sad , tak asi taky zůstanu jen při squashi, badmintonu, bruslích a koupálku Mr. Green Mr. Green vybraly jsme si holt stejný sportovní ?ánr. Zrovna zítra se s holkama chystáme na koupálko, se mi aspon trochu povolí svaly ze včerej?ího badmintonu a ve středu si jdu pěkně u?ít masá?, konečně jsem se dokopala a budu chodit pravidelně aspon 2x do měsíce.


Romány? A kde?Mr. Green To se nedá nic dělat,kdy? nejsme schopné se sejít a podrbat,musíme si alespoň napsat Mr. Green Ceny v Tornádu jsou fakt stra?ný,včera jsme tam za hodinu badmintonu,2x 15 minut solárka a jednu vodu nechali 4 kila,no a pak tam choď třeba obden a mě to láká o to víc,?e to mám hned před barákem Rolling Eyes Ale je fakt,?e se tam člověk vyblbne Mr. Green Ale u? snad bude hezky a to se bude moc bruslit i plácat bedminton někde venku Wink Dneska bych chtěla na ten hipáč zase ..z těch 3 bruslařských drah co tu v Mostě jsou se mi to tam zdá nejlep?í,Matylda stojí za starou bačkoru,je to tam sice krásný a veliký,ale na konci dráhy samej ?utr a bordel z těch náklaďáků,jak to tam loni dodělávali...Jaké masá?e? Erotické? :o) Kam na ně chodí? ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 7:53 pm    Předmět: Citovat

?ádný erotický Mr. Green obyč masá? zad a ?íje, potřebuju to jako sůl a hlavně pravidelně, aby mě věčně nebolela hlava a nebylo mi ?patně

tenhle víkend u? asi konečně vyrazím na Bendák, má být hezky, to ví? ?e Hypodrom je lep?í, ale bez auta je mi to hovno platný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

vidí? jsem zapoměla napsat kam na ně jdu, jestli ví? naproti rozkvětu jak je ten barák, je tam i vynikající pekárna Oertl, tak do toho baráku jdu a minule jsem byla na masá?ích v Tornádu a ta ?enská mi dala, to tak bolelo ?e jsem dva dny nemohla spát na zádech jen na boku, doufám ?e podruhý u? to bude lep?í Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 10:10 am    Předmět: Citovat

jj vím kde to je,v tom baráku jsem byla u kartářky Mr. Green Tak hlavně aby Ti to pomohlo a co třeba uti?it volume u mp3 ? Mr. Green Já na?těstí na bolesti hlavy u? netrpím,od té doby co mám brýle mám klid..Neboj Evičko o víkend u? Ti ten Benďák určitě vyjde,hlásí ?e bude hezky a dokonce i tropy,to bych si fakt přála,aby bylo pří?tí týden na ?umavě krásně,aby jsme mohli jezdit na výlety a grilovat masíčko a vůbec být celý týden venku a ne někde zalezlý v kuchyni u kamen Sad U? se tam zase moc tě?ím a hlavně to tam uteče a pak hned hurá do Blavy a Prahy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 11:31 am    Předmět: Citovat

Vidím, ?e se máte dobře holky Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 4:34 pm    Předmět: Citovat

Koutny.Roman napsal:
Vidím, ?e se máte dobře holky Smile



no nekecej ty taky ?ije? jo ? Very Happy Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 7:45 am    Předmět: Citovat

Halmik napsal:
no nekecej ty taky ?ije? jo ? Very Happy Mr. Green


Sna?ím se Very Happy co vůbec tvoje hlava, stále kvoká, stále kvoká? Smile

Jinak sem o víkendu propásl slezinu se základkou. Né, ?e bych nějak tou?il tam jít, ale úplně mi to vypadlo z hlavy. Snad sem moc nezklamal mého spolu?áka Martina D., pokud na mě čekal a případně si chtěl vyříkat určitou zále?itost Mr. Green .
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

Koutny.Roman napsal:
Halmik napsal:
no nekecej ty taky ?ije? jo ? Very Happy Mr. Green


Sna?ím se Very Happy co vůbec tvoje hlava, stále kvoká, stále kvoká? Smile

Jinak sem o víkendu propásl slezinu se základkou. Né, ?e bych nějak tou?il tam jít, ale úplně mi to vypadlo z hlavy. Snad sem moc nezklamal mého spolu?áka Martina D., pokud na mě čekal a případně si chtěl vyříkat určitou zále?itost Mr. Green .


mám takový pocit, ?e vzkaz měl být směřován pro jinou osobu ?e??? Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DanFlood
Surrender


Založen: 4.1.2009
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 6:15 am    Předmět: Citovat

Zdravím Evu. Co dělá David M. u? sem ho dlouho neviděl. Jestli jste je?tě spolu , tak ho pozdravuj od Petra Dani?e
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

DanFlood napsal:
Zdravím Evu. Co dělá David M. u? sem ho dlouho neviděl. Jestli jste je?tě spolu , tak ho pozdravuj od Petra Dani?e



Neboj, já vím kterej se? Mr. Green ale pozdrav mu bohu?el nevyřídím, proto?e u? spolu nejsme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:37 am    Předmět: Citovat

Tak moji milý mostečáci,dne?ním dnem se zařazuji mezi DM fans z Ústí nad Labem Mr. Green
(niko-li fans ústeckých lvů,to zůstávám stále věrná Litvínovu... a Teplicím Smile )
Budu moct chodit i nadále do Va?eho mosteckého auditka s Vámi kecat? Co Evičko? Mr. Green

PS:Lep?í vyhořet,ne? stěhovat Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:43 am    Předmět: Citovat

Koutny.Roman napsal:

Jinak sem o víkendu propásl slezinu se základkou. Né, ?e bych nějak tou?il tam jít, ale úplně mi to vypadlo z hlavy. Snad sem moc nezklamal mého spolu?áka Martina D., pokud na mě čekal a případně si chtěl vyříkat určitou zále?itost Mr. Green .


Mr. GreenMr. Green Martin D. ? Kterej to je ? Snad ne ten co si mu nasadil údajně parohy Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Halmik
World In My Eyes


Založen: 27.12.2006
Příspěvky: 791
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 3:57 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
Tak moji milý mostečáci,dne?ním dnem se zařazuji mezi DM fans z Ústí nad Labem Mr. Green
(niko-li fans ústeckých lvů,to zůstávám stále věrná Litvínovu... a Teplicím Smile )
Budu moct chodit i nadále do Va?eho mosteckého auditka s Vámi kecat? Co Evičko? Mr. Green

PS:Lep?í vyhořet,ne? stěhovat Rolling Eyes



jasně ?e mů?e? Hani Wink , jen si nejsem jistá jestli tu bude s kým kecat, kdy? sem nikdo nechodí Mr. Green Mr. Green
ani jsme si nestihly zajít je?tě někam posedět a pokecat vid?! Sad ?koda
snad se aspoň na akcích budeme potkávat, jedete vůbec toho 22.8. do Prahy ?
Jo a je?tě jeden dotaz pro v?echny Mostečáky, chystá se někdo na DM párty do Plzně ????? Já, ?e bych se k někomu přifařila, cesta tam o samotě mi moc nevadí, ale hor?í to bude s cestou zpět Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 7:24 am    Předmět: Citovat

Čas letí jako ?ílený, nezastavím ho já ani ty...proto se nedivim, ?e jsme to posezení nestihli.

Gratuluju Hance k přesunu, i kdy? to dopadlo trochu jinak ne? bylo v plánu Smile a? se ti tam líbí Wink

Na akce nevim zda u mě dojde, musim si to je?tě nechat projít hlavou...jak řekl Kurt Cobain těsně před smrtí Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Města a kraje ČR Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Další
Strana 29 z 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020