CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Zagreb 14.2.2010

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Tour Of The Universe
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petak2
Devotee


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 1407
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 6:29 pm    Předmět: Zagreb 14.2.2010 Citovat

Nový termín pro odlo?ený koncert v Zagrebu 14.2.2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
petak2
Devotee


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 1407
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 12:20 am    Předmět: Citovat

Hlásím návrat ze zagrebu.Přijel jsem absolutně nad?enej.Z těch v?ech koncertů na tomto turné co jsem byl,bych ho zařadil mezi 5 nejlep?ích.
Pěkná hala,výborná atmosféra,dobrej výkon.jen byla v zagrebu zima a kdy? jsem se po koncertu vrátil na hotel tak hotelová restaurace zrovna zavírala.ale to mě nemohlo zkazit dobrou náladu po koncertu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Krieger
Goro


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 2385
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 16, 2010 8:40 am    Předmět: Citovat

To ti věřím ?e to musela býti paráda!!!

Ta hala vypadá u? jen na obrázku moc pěkně a jestli stála 90 miliónů eur tak to musí býti něco. Je ?koda ?e z těch zru?ených vystoupení v květnu nahradili jen ten Zagreb pač si myslím ?e v Polsku, Rusku a na Balkáně je nejlep?í atmosféra a jsou tam ti nejortodoxněj?í fandové...... 02
Úplně by stačilo kdyby třeba Londýn dali jen 1x a k Zagrebu by dali třeba je?tě Sofii v Bulharsku a Bucurest v Rumunsku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Tour Of The Universe Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020