CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Sport : pasivní i aktivní...
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Hobby
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 1:02 pm    Předmět: Sport : pasivní i aktivní... Citovat

Tak při čem jste si naposled zlomili končetinu?

Já teda při volejbale, a kupodivu ne prst u ruky, ale u nohy Mr. Green

Jinak pasivně mě bavil fotbal, ale česká liga u? moc ne, to je hrozná fra?ka...(Ivánci a spol.) To u? rad?i Liga Mistrů, nebo mezistátní zápasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kverula
Stranger


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 1:17 pm    Předmět: Citovat

Mě toho bavíc celkem dost, ale udělat si na v?echyn zábavy čas, to mi nějak nejde. Určitě by to ?lo, ale potřebovala bych k tomu taky pořádnýho par?áka, který by se mnou hrál třeba tenis, pinčes anebo volejba/nohejbal. Tyhle sporty mě baví asi tak ze v?eho nejvíc a sezonně je?tě ly?eSmile
_________________
I'm not looking for an absolution
I would do it all again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koutny.Roman
Stranger


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 987
Bydliště: Rů?ová Díra

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 2:27 pm    Předmět: Citovat

Já sem poměrně velkej fanda do sportu, vět?inu z nich teda pasivně, ale úplnej pecivál zase taky nejsem Wink

Pasivně: fotbal ( liga mistrů ), hokej NHL + repre, basket NBA, motorsport, atletika, atd.

Aktivně: sex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kverula
Stranger


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 3:41 pm    Předmět: Citovat

Koutny.Roman napsal:
Já sem poměrně velkej fanda do sportu, vět?inu z nich teda pasivně, ale úplnej pecivál zase taky nejsem Wink

Pasivně: fotbal ( liga mistrů ), hokej NHL + repre, basket NBA, motorsport, atletika, atd.

Aktivně: sex


A jooo, vidí?, na sex potřebuju taky par?áka Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
I'm not looking for an absolution
I would do it all again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 4:07 pm    Předmět: Citovat

popravdě řečeno, jsem naprosto antisportovní typ, nikdy mě noc ne?lo, kdy? jsem s bratrem hrála fotbal, uklouzla jsem po míči - ale na základe jsem vynikala ve vybíjený. uměla sem se skvěle vyhejbat!
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: po prosinec 11, 2006 6:00 pm    Předmět: Citovat

tak?e já hraju ?achy,to je prý také sport:-))).Jednou za rok hory+ly?e.Jinak asi nic moc no:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 11:23 am    Předmět: Citovat

..Tak já u? jsem taky přece jen stra?í ?ena,tak?e provozuji sport více pasivně jak aktivně,ale kdy? u? ,tak to stojí za to ;o)))) ..
..to se potom nemu?u tejden hejbat ...mezi mé oblíbené aktivní sporty patří : utíkání do rachoty (bo se v?dycky zaseknu u pc a pak nestíhám)..dále je to ale i kanasta Mr. Green a dovádění na DM akcích..v létě volejbal .... Wink Mezi mé pasivní sporty patří určitě hokej,ale to jen v případě,?e je Litvínov mezi 8nejlep?ími ..Jakmile jsou na tom chemici huře,opadá i ten muj pasivní zájem ... Ale jinak vcelku sportuji ráda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 11:36 am    Předmět: Citovat

jo to je pravda, je?tě jsem se nezmínila o tom, ?e jsem nikdy neblya na fotbalovym nebo hokejovym nebo jakym jinym zápase, jedine na ?kolním, kdy? hráli kluci z na?í základky proti jiný základce, ale to jsem jnedka na začátku ode?la se někam za?ít, proto?e mě to ů?asně nebavilo.
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ffelina
Ráchel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 1471
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 12:39 pm    Předmět: Citovat

Teda, jak to tady pročítám, je to tu samej úraz a tak, hihi.. Tak se taky přidám Mr. Green . Naposled jsem si na nočním ly?ování v Herlíkovicích u Vrchlabí najela "?ikovně" na zledovatělou plotnu a zpřetrhala si vazy v koleně, a jeliko? to bylo na začátku pobytu, nějakej třetí den a tejden je?tě předemnou, stáhla jsem to a jezdila dál...trubka, teď lítám "za odměnu" po lázních...chjo. No, kdybyste mě viděli, jak jsem po té červené letěla v kotrmelcích, váleli byste se smíchy Very Happy ...já byla na oplátku "slu?ná na celej kopec"..hehe..
Jinak mimo hor je?tě ráda plavu, jezdím na kole a slejzám skály ( u? není moc času), a taky fitko Rolling Eyes , to aktivně.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew
Martyr


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 224

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 8:42 pm    Předmět: Citovat

Tak se sportem to mám tak: tělocvik jsem nesnesl (kromě ?plhu na tyči, skákání přes kozu a volejbal Very Happy ), ale jinak jsem pár let závodně tancoval, pravidelně chodil na power jógu, spinning a tae-bo; v létě si jdu zaběhat, jezdím na kole...
Pasivně: chodím na hokej a sleduju OH... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivu?e
Personal Gahan


Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 1761
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 3:21 pm    Předmět: Citovat

Andrew napsal:
Tak se sportem to mám tak: tělocvik jsem nesnesl (kromě ?plhu na tyči, skákání přes kozu a volejbal Very Happy ), ale jinak jsem pár let závodně tancoval, pravidelně chodil na power jógu, spinning a tae-bo; v létě si jdu zaběhat, jezdím na kole...
Pasivně: chodím na hokej a sleduju OH... Mr. Green



To se? docela akční, takovejch sportů Rolling Eyes Co řiká? na to tae bo? Zatim jsem na to sly?ela samou chválu.. Právě si do novýho roku chci dát nějaký "cvičící" předsevzetí, a zrovna tenhle sport mě celkem láká... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 4:27 pm    Předmět: Citovat

Málem bych zapoměl, občas chodíme s Davidem do BBC posilovat...ale ted to nějak flákáme... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Andrew
Martyr


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 224

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 7:13 pm    Předmět: Citovat

Ivu?e napsal:
Co řiká? na to tae bo? Zatim jsem na to sly?ela samou chválu.. Právě si do novýho roku chci dát nějaký "cvičící" předsevzetí, a zrovna tenhle sport mě celkem láká... Very Happy
Chodil jsem na to pravidelně třikrát tejdně asi dva roky - byla to jedním slovem super droga!!! Makačka jak má bejt! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 9:39 pm    Předmět: Citovat

dostala sem nápad - cop kdyby sme utvořili depe?ácký fotbalový mu?stvo? to neni ?patnej nápad ?e jo???? otázkou ale je, kdo se přidá.... teda musely by to bejt 2 fotbalový mu?stva... ale neni to ?patnej nápad,ale nevim, kdo bude chtět...
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ffelina
Ráchel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 1471
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 9:46 am    Předmět: Citovat

A.jisraelRimmer napsal:
dostala sem nápad - cop kdyby sme utvořili depe?ácký fotbalový mu?stvo? to neni ?patnej nápad ?e jo???? otázkou ale je, kdo se přidá.... teda musely by to bejt 2 fotbalový mu?stva... ale neni to ?patnej nápad,ale nevim, kdo bude chtět...


Budem roztleskávačky, jo? hehe.... Shocked Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:00 pm    Předmět: Citovat

Já bych byl ale vá?ně pro - stačilo by tak 4 na 4 - jednou týdně si začutat někam do tělocvičny...hlásím se jako prví zájemce 02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kverula
Stranger


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:08 pm    Předmět: Citovat

A.jisraelRimmer napsal:
dostala sem nápad - cop kdyby sme utvořili depe?ácký fotbalový mu?stvo? to neni ?patnej nápad ?e jo???? otázkou ale je, kdo se přidá.... teda musely by to bejt 2 fotbalový mu?stva... ale neni to ?patnej nápad,ale nevim, kdo bude chtět...


Já jsem taky pro! Je?tě tak před 3 roky jsem pořádala několik fotbalových zápasů a byla to stra?ná prča. Pak se ?lo vydejchávat do hospody Very Happy Čutali jsme na letenský pláni. Jen se obávám, ?e to ale bude asi jen akce lokálního charakteru Confused Nebo, ?e bychom si pořídili autobus a objí?děli s ním hři?tě v?ech fans? Rolling Eyes
_________________
I'm not looking for an absolution
I would do it all again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:11 pm    Předmět: Citovat

..já jsem o tom nedavno taky přemej?lela,ale ve smyslu ..."kdyby depe?áci na akcích kopali třeba do míče,tak by tam Martin i se mnou za?el ".. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ffelina
Ráchel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 1471
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:42 pm    Předmět: Citovat

kverula napsal:
A.jisraelRimmer napsal:
dostala sem nápad - cop kdyby sme utvořili depe?ácký fotbalový mu?stvo? to neni ?patnej nápad ?e jo???? otázkou ale je, kdo se přidá.... teda musely by to bejt 2 fotbalový mu?stva... ale neni to ?patnej nápad,ale nevim, kdo bude chtět...


Já jsem taky pro! Je?tě tak před 3 roky jsem pořádala několik fotbalových zápasů a byla to stra?ná prča. Pak se ?lo vydejchávat do hospody Very Happy Čutali jsme na letenský pláni. Jen se obávám, ?e to ale bude asi jen akce lokálního charakteru Confused Nebo, ?e bychom si pořídili autobus a objí?děli s ním hři?tě v?ech fans? Rolling Eyes


Tak?e: hledá se autobus?Hihi...no ale nápadík je moc dobrej! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:57 pm    Předmět: Citovat

kverula napsal:
A.jisraelRimmer napsal:
dostala sem nápad - cop kdyby sme utvořili depe?ácký fotbalový mu?stvo? to neni ?patnej nápad ?e jo???? otázkou ale je, kdo se přidá.... teda musely by to bejt 2 fotbalový mu?stva... ale neni to ?patnej nápad,ale nevim, kdo bude chtět...


Já jsem taky pro! Je?tě tak před 3 roky jsem pořádala několik fotbalových zápasů a byla to stra?ná prča. Pak se ?lo vydejchávat do hospody Very Happy Čutali jsme na letenský pláni. Jen se obávám, ?e to ale bude asi jen akce lokálního charakteru Confused Nebo, ?e bychom si pořídili autobus a objí?děli s ním hři?tě v?ech fans? Rolling Eyes


No já to vidím na lokalitu Praha...ale nejlep?í by bylo , kdyby se těch týmečků udělalo víc v různých městech, a pak bysme mohli udělat nějaké DM turnaje - v?dy jedno město by hostilo....třeba takhle : v sobotu ráno zápasy, pak to vydejchat a večer hurá na DM party v hostitelském městě... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Hobby Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Strana 1 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020