CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Praha 14.1.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Tour Of The Universe
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicolas
Personal Jesus


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3221

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 5:27 am    Předmět: Citovat


_________________

Tyto stránky je nejlepší prohlížet při hudbě od Depeche Mode!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REL
Personal Jesus


Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 2721
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

juuu, jsem tam Smile
_________________
Lola, ma laska :-)

Driv jsem nechapal, proc jsem nedostal odpoved na svou otazku, dnes nechapu, jak jsem mohl verit, ze se mohu ptat. (Franz Kafka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frohlein
slečna ?neková


Založen: 13.6.2009
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 10:05 pm    Předmět: Citovat

UÁÁÁÁÁ! Stra?idelná rukavice útočí!!! Slab?í povahy a? se nekoukaj...

http://www.youtube.com/watch?v=T4vmYu5oRr8
_________________
dříve jsem zde přispívala pod přezdívkou production
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: ne leden 24, 2010 10:48 pm    Předmět: Citovat

Náhodou je to docela vtipné video, a Dave mě bavil celou dobu Mr. Green Hlavně Flatch ke konci... "Hi!" Mr. Green Mr. Green
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicolas
Personal Jesus


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3221

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 4:15 am    Předmět: Citovat


_________________

Tyto stránky je nejlepší prohlížet při hudbě od Depeche Mode!


Naposledy upravil Nicolas dne ne leden 31, 2010 1:39 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petak2
Devotee


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 1407
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

fotka z meet&greet + reportá?
http://www.depechemode.cz/aktualita/praha-14.1.-mg-a-predani-multiplatin.-desky-depeche-mode/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
geri
Little 15


Založen: 16.1.2010
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 2:37 pm    Předmět: Citovat

Stejně tam ty zasraný poláci byli i kdy? hlavně ?e jsem je neměl okolo sebe...
http://www.depechemode.com/tour/tourblog.html#
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frohlein
slečna ?neková


Založen: 13.6.2009
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 6:50 pm    Předmět: Citovat

petak2 napsal:
fotka z meet&greet + reportá?
http://www.depechemode.cz/aktualita/praha-14.1.-mg-a-predani-multiplatin.-desky-depeche-mode/


Tak kdy? u? jsem tam do komentů sesumírovala svoje hodnotný názory, zkopíruju to i sem...

Daveovy rukavice nejsou zrovna příjemnej aspekt, ale z celýho meet and greet mi to přijde jako nejmen?í problém. Spí? se mi příčí praktiky akce jako takový. Kdy? odhlídnu od největ?í absurdity, kterou je ta tězko stravitelná nespravedlnost, ?e se na setkání s kapelou přes známosti nebo komerční akce dostanou lidi, který ani nejsou opravdoví fanou?ci, tak i pro mě jako fanou?ka celá akce postrádá smysl. Tim, ?e lidem řeknou, ?e se nesmí na nic ptát a postavěj je jak figuríny kvůli jednomu zmáčknutí spou?tě, se úplně ztrácí jakýkoli pouto mezi umělcem a fanou?kem a zá?itek se redukuje na "sáhnutí si na idola". Něco takovýho fakt o?elim. Jasně, ?e bych se ráda setkala se svojí oblíbenou kapelou, ale ne v takovymhle poní?enym postavení, kdy s nima nemů?u přirozeně komunikovat jako člověk s člověkěm a jsem jen jednou z řady nicneříkajících tváří, se kterejma jsou pár minut v místnosti a za pár dal?ích minut se jim vykouřej z hlavy, jako by ?ádný setkání ani neproběhlo. Pro mě osobně je s podivem, ?e kapela je pořád ochotná tohle pořádat (kdyby opravdu nechtěli, tak přece nemusej - Daveův přístup se dá vysvětlit tim, ?e Martin a Andy ho přehlasovali) a ?e fanou?ci maj zájem na to chodit, ale proto?e vět?ina pí?e o "zá?itku na celej ?ivot", zřejmě to svůj účel má a to mě uklidňuje. Mo?ná jsem jen příli? velkej egoista.

...podotýkám, ?e třeba zrovna nápaditej dárek jako tu zarámovanou desku nebo rů?i od lucerny pova?uju za elegantní ře?ení, jak vystoupit z toho stádečka účastníků meet and greet a trochu se kapele ukotvit v paměti Smile
_________________
dříve jsem zde přispívala pod přezdívkou production
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petak2
Devotee


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 1407
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 1:28 am    Předmět: Citovat

frohlein:
Třeba na té první fotce jsme,skoro v?ichni dlouhodobý a oddaní fanou?ci.Vlastně jen o té blondýně s tím klukem co stojí na kraji vedle mě jsme nevěděli kdo to byl.Přidala je k nám paní s EMI co dávala DM tu platinovou desku za prodej SOTU.
Já naopak na nich ocěňuji,?e se takové akce účastní.pro ně to určitě není nic příjemnýho se nechat ukazovat a fotit s úplně cizíma lidima,ale ví ?e pro ty lidi to je něco výjmečnýho co pro ně hodně znamená a ?e jim tím třeba splní ?ivotní sen.
Třeba pro mě to není splnění ?ivotního snu z k terýho bych se půl roku vzpamatovával,ale na druho stranu vím ?e to byla výjmečná událost,která není vůbec bě?ná pro vět?inu lidí.
Mů?e? čekat před hotelem nebo na leti?ti a potkat je tam.Ale ?ance,?e potká? v?echny 3 naráz,z ka?dým si potřese? rukou a je?tě se s nima vyfotí? je takřka nemo?ná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 9:53 am    Předmět: Citovat

Já u? jsem to sem kdysi psal, ale mě osobně by ani netě?ila fotka se svým idolem, na které se tvářím nad?eně, a vedle mě je ten idol se znuděným otráveným výrazem... Asi nebudu za toho pravého fanou?ka, ale mě ani nikdy nelákalo jejich soukromí, nebo tak. Jednou mě kámo?i vytáhli před Four Seasons, a vydr?el jsem tam asi 15 minut, pak mi začalo být hrozně trapně, připadal jsem si jako úchyl, stát tam pod oknama - skoro jsem se modlil aby nevylezli a neviděli mě Smile)

Samozřejmě ?e by mě lákalo si s někým (třeba hlavně s Martinem) popovídat, ale muselo by to být přirozené, prostě se někde potkat na baru kdy? jsme oba v pohodě a najdeme nějaké společné téma...

Nejlep?í setkání s idolem je podle mě koncert. Tam jsou pro mě v?ichni tři, aby se mi rozdali, a já jsem tam, abych jim vytvořil atmosféru a zpíval s nimi, a to je podle mě nejhezčí zá?itek co si navzájem mů?eme dát.
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 12:45 pm    Předmět: Citovat

citace:
Nejlep?í setkání s idolem je podle mě koncert. Tam jsou pro mě v?ichni tři, aby se mi rozdali, a já jsem tam, abych jim vytvořil atmosféru a zpíval s nimi, a to je podle mě nejhezčí zá?itek co si navzájem mů?eme dát.


Tahle my?lenka se mi moc líbí a rozhodně s tím souhlasím... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Frohlein
slečna ?neková


Založen: 13.6.2009
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 3:15 pm    Předmět: Citovat

fotka: No me by hlavne netesilo ze je na ty fotce jeste hafo dalsich lidi, ktery ani neznam Smile V tomhle konkretnim pripade se sice vetsina co jste tam byli znate, ale v mym pripade by tomu tak nebylo...

soukromi: No, to me teda laka, zvlast to Martinovo Mr. Green Ale zas ne abych mu zpoza krovi koukala do oken...tim vyhledavanim rodinnych prislusniku na fb to konci, prisaham Wink

cekani pred hotelem apod.: To jsem jeste nezkousela, tak nemuzu posoudit, ale predpokladam, ze bych se taky cejtila dost trapne... Ja bych se nejspis stydela je oslovit, i kdybych na ne narazila uplne nahodou, nemohla bych se oprostit od pocitu ze je obtezuju...

koncert: Souhlasim s tim ze to je to nejcennejsi setkani. A kdyz se clovek dostane do prvnich rad tak je ve vysledku skoro stejne blizko jako kdyz kolem nej projdou cestou z hotelu Smile

No asi jsem taky rozmazlena. S jinou moji oblibenou kapelou, ktera pro me znamena prinejmensim tolik co DM, jsem delala rozhovor, takze zbozne podani ruky na meet and greet mi fakt prijde dost malo...
_________________
dříve jsem zde přispívala pod přezdívkou production
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petak2
Devotee


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 1407
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 2:17 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě,?e koncertní zá?itek nic nenahradí.A já jsem kvůli těm 2-3 minutám focení při?el o první řadu kde bych normálně asi stál.Od plotu oddělující stání pod podiem od zadního stání byl pro mě zá?itek z koncertu poloviční.ale pro jednou se nic nestalo a rád gahanovi a spol odpustím,?e jsem kvůli nim nebyl pod podiem.

Před hotelem jsem čekal jen jednou.Bylo to v Praze v roce 1997 a čekal jsem tam na U2.Byl jsem tenkrát v Praze o den dřív ne? byl koncert a neměl jsem co dělat,tak jsem stál před hotelem.čekalo tam tenkrát asi 20 lidí a byla tam docela zábava.Nakonec jsem dočkal jen Bona, The Edge a jejich mana?era Paula Mc'Guinesse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

Je nějaký kvalitní audio záznam z Prahy? Jsem línej hledat, tak jestli by byl někdo tak hodný a hodil mi nějaký link do PM 02
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 12:37 am    Předmět: Citovat

Sephiroth napsal:
Je nějaký kvalitní audio záznam z Prahy? Jsem línej hledat, tak jestli by byl někdo tak hodný a hodil mi nějaký link do PM 02
Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 12:40 am    Předmět: Citovat

Moc se netlem i takový "vyhledávací kabrňák" jako já, má líné období Mr. Green
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 12:46 am    Předmět: Citovat

Sephiroth napsal:
Moc se netlem i takový "vyhledávací kabrňák" jako já, má líné období Mr. Green
Google není v?emocný,ale spolehliví piráti ano... Wink Vyčej času... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Happy24
Surrender


Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 2:20 pm    Předmět: Citovat

A máme tu moc pěkné audio z Prahy. Audience-recording samozřejmě, ale kvalita velmi slu?ná

http://dm-sotu.blogspot.com/2010/02/bootlegs-live-prague-20100114.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 4:15 pm    Předmět: Citovat

Dobrý 02 02
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf
Rů?ák


Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: Ostrava-Fifejdy

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 8:11 pm    Předmět: Citovat

Ano,přesně jak mi bylo slíbeno,administrátor konečně nauploadoval pra?ský záznam... 05

Jsem rád,?e konečně něco máme,ale mimochodem,kvalita je stra?ná... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Tour Of The Universe Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
Strana 14 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020