CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Vídeň - 3.12.2009
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Tour Of The Universe
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petak2
Devotee


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 1407
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 2:31 pm    Předmět: Citovat

Ve Vídni byla atmosféra mnohem lep?í ne? v Norimberku,ale výkon DM se mě líbil víc v Německu.
Na konci Home jak Martin povzbuzuje lidi aby zpívali,tak ve Vídni se moc nechytali a přestali hned jak se na podiu vrátil Dave.V Norimberku v?ichni zpíali mnohem hlasitěji a nechtěli přestat.i Dave si to tam u?íval a s dál?í písničkou začali o něco později.Ale to je jediný moment kdy bylo publikum lep?í v Německu.
Pár fotek.Víc se mě jich nepovedlo.budu muset koupit novej koncertní foták.




Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

No, Raku?áci jsou pověstní svou chladností, ale zase Vídni nahrává dobrá strategická poloha - Če?i, Slováci a Maďaři to mají kousek, tak?e jich tam byly určitě mraky. Jsem zvědav na videjka Smile
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 6:34 pm    Předmět: Citovat

Díky Ivanovi za report : http://depeche.cz/web/novinky/09-12-03
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
aniq
Surrender


Založen: 16.2.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: London

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 2:38 am    Předmět: Citovat

http://aniq.rajce.idnes.cz/Depeche_Mode_Viden_3.12.2009/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky Yahoo Messenger
Ivan V.
Stranger


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 785
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 3:51 pm    Předmět: Citovat

- to aniq: Díky za fotky. Já jsem toho na koncertu s mým obyčejným fo?áčkem nenafotil, ale přece jenom dávám své fotky ke stáhnutí, páč tam jsou alespoň fotky z afterparty... Wink

http://leteckaposta.cz/750514196
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petak2
Devotee


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 1407
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 11:23 pm    Předmět: Citovat

Já jsem afterparty tentokrát plánoval.Jízdenku na vlak jsem měl koupenou na 6 ráno,ale nakonec jsem přivítal mo?nost jet autem hned po do Brna.jízdenku jsem nechal propadnout a na party jsem ne?el.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Happy24
Surrender


Založen: 24.6.2009
Příspěvky: 35
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

Tak Vídeň byla super - skvělej byl předev?ím zvuk. Blbý bylo trochu to, ?e jsem měl sezení a to je, jak jsem poznal, ve Wiener Stadthalle odev?ad dost daleko. Byl jsem teda ve spodním sektoru v 6 řadě asi v půli "cesty" mezi hlavním a předsunutým pódiem, tak?e relativně blízko, ale jeliko? jsem zvyklej dycyky chodit na stání u pódia, tak to bylo prostě daleko. Ale zase člověk vidí z nadhledu ten kotel...Never Let Me Down Again apod. To má taky něco do sebe, ale kotel je kotel.
Jinak výkon kapely se mi fakt líbil, mělo to daleko lep?í atmosféru ne? Praha v létě za světla. Naprostá bomba byla Insight a dost mě vzala Behind The Wheel. Ale vlastně v?echny byly super. U? se tě?ím na 14.1.2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krieger
Goro


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 2385
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 12:08 pm    Předmět: Citovat

petak2 napsal:
Já jsem afterparty tentokrát plánoval.Jízdenku na vlak jsem měl koupenou na 6 ráno,ale nakonec jsem přivítal mo?nost jet autem hned po do Brna.jízdenku jsem nechal propadnout a na party jsem ne?el.


To tě naprosto chápu. Vypadal jsi zmo?eně... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krieger
Goro


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 2385
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 12:24 pm    Předmět: Citovat

Mě se koncert ve Vídni velmi líbil. Very Happy
Byl to po Erfurtu můj druhý koncert v halové části turné a zatím nejlep?í!!!
Určitě v tom nemají prsty Rakou?tí fans kteří se mi zdají je?tě chladněj?í ne? ti němečtí ale jak psal Sin, Atmosféru ve Vídni dělali Hlavně Će?i, Slováci, Poláci a Madaři. Stál jsem u levé části Mola tak?e kdy? ?el kolem Dave nebo Mart mohl jsem jim podat pomalu ruku. Měl jsem je?tě lep?í místo ne? v roce 2006 kde jsem stál na skoro stejném místě.
Je pravda ?e jsem si k tak dobrému místu pomohl malinko lstí ale jinak bych stál a? bůhví kde. Zvuk byl velmi dobrý a výkon kapely standartní.
Doufám ?e změny v playlistu pokud nějaké ted přes vánoční pauzu nastanou udělá jen Dave proto?e bych si velmi přál aby Martin pro Prahu zanechal Insight, Home a One Carees.
Afterparty se mi líbila moc. Myslím ?e jsme si to v?ichni u?ili. Já jsem byl velmi překvapen klubem ve kterém byla, pač oproti Afterparty v roce 2006 tehdy v klubu Monastery to bylo mnohem vět?í a i lidi se mi zdáli ?e pařili mnohem více. Je?tě jsem si vzpomněl ?e tam byl dvojník Davea jako vystři?ený s klipu Policy of Truth ale vůbec se nechtěl fotit. Myslím ?e ho potom vyfotil Ivan z dálky.
Já jsem pak pokračoval ráno dál na dal?í svou ?taci....

Ivan V.: Mohl bys ty fotky v?echny co jsi fotil dát na rajče? I toho dvojníka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Tour Of The Universe Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020