CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Čím jste si zrovna udělali radost ? ;-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Pokec o čemkoliv
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AngelikaDM
Surrender


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 46
Bydliště: Velka Britania

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 10:42 am    Předmět: Citovat

Krieger napsal:
AngelikaDM napsal:
Pre radost som si kupila strieborny prsten Depeche Mode.


Foto ?


Hi, psten som kupila v Israeli.

Tu je link kde si ho mozte kupit:

http://www.ebay.co.uk/itm/SOLID-STERLING-SILVER-925-Depeche-Mode-Band-Logo-RING-/160615233761?pt=Gemstone_Rings&hash=item256569f8e1#ht_1221wt_1110

Samozrejme, ze musite mat PayPal. Prsten strieborny je, dala som ho skontrolovat zlatnikovi. Take care.
_________________
AngelikaDM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarka.dm
Martyr


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Klecany

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 12:35 pm    Předmět: Citovat

Na německým ebay mají taky prsteny.Tenhle co má? tam maj taky a ten se mě moc nelíbí.A z německého ebay objednáváme často a nemusí? PayPal.

http://www.ebay.de/itm/Depeche-Mode-Ring-56-Mr-Feathers-34764-/190584664023?pt=Fanartikel_Textilien&hash=item2c5fbb2fd7


Naposledy upravil Jarka.dm dne so říjen 15, 2011 5:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REL
Personal Jesus


Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 2721
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 1:56 pm    Předmět: Citovat

Jarko! Ty obedvas prsteny ?
_________________
Lola, ma laska :-)

Driv jsem nechapal, proc jsem nedostal odpoved na svou otazku, dnes nechapu, jak jsem mohl verit, ze se mohu ptat. (Franz Kafka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarka.dm
Martyr


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Klecany

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 5:10 pm    Předmět: Citovat

Jasně ?e neobědvam,ale objednávám.Jsem to ale hlava
Je?tě ?e jsi tu ty a v?dy upozorní? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AngelikaDM
Surrender


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 46
Bydliště: Velka Britania

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 5:27 pm    Předmět: Citovat

Jarka.dm napsal:
Na německým ebay mají taky prsteny.Tenhle co má? tam maj taky a ten se mě moc nelíbí.A z německého ebay objednáváme často a nemusí? PayPal.

http://www.ebay.de/itm/Depeche-Mode-Ring-56-Mr-Feathers-34764-/190584664023?pt=Fanartikel_Textilien&hash=item2c5fbb2fd7

Mala som ten prsten, kupila som ho ako strieborny od znameho, nakoniec ked som ho isla predat , utekala som s tym do zlatnictva , ze ci je to striebro. Prd makovy, ziadne striebro. To sa da ako zaplatit, ked nemusis mat PayPal? Na ebay som uz 6.rokov a vsade musis mat PayPal, dokonca som uz kupovala aj s nemeckeho ebay.
_________________
AngelikaDM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
REL
Personal Jesus


Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 2721
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 5:44 pm    Předmět: Citovat

Jarka.dm napsal:
Jasně ?e neobědvam,ale objednávám.Jsem to ale hlava
Je?tě ?e jsi tu ty a v?dy upozorní? Wink


Sorry, ale ja jsem na to uchyl Wink To mas z te materske (doufam, ze si te nepletu s nekym jinym...) nebo normalne Question Ja mam zas jine veci... Idea
_________________
Lola, ma laska :-)

Driv jsem nechapal, proc jsem nedostal odpoved na svou otazku, dnes nechapu, jak jsem mohl verit, ze se mohu ptat. (Franz Kafka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarka.dm
Martyr


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Klecany

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

REL:V pohodě.Jo ma to asi z té mateřské.Neplete? se WinkPí?u v rychlosti a nepřemý?lim u toho.V?dyt to zná? Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarka.dm
Martyr


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Klecany

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 6:37 pm    Předmět: Citovat

Angelik DM:No my to prostě přes PayPal neplatíme Wink

Naposledy upravil Jarka.dm dne so říjen 15, 2011 8:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REL
Personal Jesus


Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 2721
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 8:40 pm    Předmět: Citovat

Jarko ! PreSSSS Mr. Green
_________________
Lola, ma laska :-)

Driv jsem nechapal, proc jsem nedostal odpoved na svou otazku, dnes nechapu, jak jsem mohl verit, ze se mohu ptat. (Franz Kafka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarka.dm
Martyr


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Klecany

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 8:54 pm    Předmět: Citovat

REL 11
Myslim ?e se na to psaní vyka?lu Exclamation Aspon dnes Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AngelikaDM
Surrender


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 46
Bydliště: Velka Britania

PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2011 11:00 pm    Předmět: Citovat

Jarka.dm napsal:
Angelik DM:No my to prostě přes PayPal neplatíme Wink


Ok. Ja vazne nechapem preco nechcete PayPal, alebo nemate, alebo nepouzivate. Nikdy by som na platbu v zahranici ine ako PayPal nepouzila. PayPal vase peniaze chrani, su poistene, akakolvek finnacna transakcia, ktrora je spravene PayPalom je poistena. Poviem priklad. V Rusku som si kupila DM Matriosky. Platba presla cez PayPal. Magor Rus ma osuskal o peniaze a tovat nikde. Kontaktovala som ebay ,alebo PayPal a svoje peniaze som okamzite mala spat.Vzdy sa musi kontaktovat len jedna institucia, ebay alebo PayPal emailom. Alebo som od UK predajcu kupila original BMW zrkadlo. Ked mi to na auto nepasovalo , vyrobok bol nepodarok, kontaktovala som predajcu a tovar som mu vratila spat ,samozrejme aj som si pytala na poste ustrizok o poslani, potom som kontaktovala predajcu, nechcel mi vratit peniaze za tovar , kontaktovala som ebay a svoje peniaze som za dva dni mala spat.Takze vzdy su vase peniaze chranene, PayPal si za vedenie PayPal uctu nepyta nic , ziadne mesacne poplatky. Okrem toho PayPalom sa da platit aj v lekarni v CR kde detom kupujem co potrebujeme a vzdy su tie peniaze chranene. Pred rokom nam balik s Prahy s lekarne Nemecka DHL poslala do Holandska namiesto do UK. Nemala som ani tovar ,ani peniaze.. Kontaktovala som PayPal co sa stalo a na druhy den lekarni v Prahe okamzite s ich PayPal uctu stiahli peniaze a boli mi poslane na ucet.Super.Cez PayPal je radost nakupovat!!!!!!!!!!!!! Vzdy je dobre si svoje tazko zarobene peniazky chranit.
_________________
AngelikaDM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nicolas
Personal Jesus


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3221

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2011 5:17 am    Předmět: Citovat

no jo, kdo umí, ten umí
_________________

Tyto stránky je nejlepší prohlížet při hudbě od Depeche Mode!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarka.dm
Martyr


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Klecany

PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2011 8:36 am    Předmět: Citovat

No ka?dý má své.Já k těmhle věcem nemám důvěru.Ani v krámě neplatim kartou.Je hrozný kdy? si jde někdo koupit rohlík a platí ho kartou. 07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AngelikaDM
Surrender


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 46
Bydliště: Velka Britania

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 4:11 pm    Předmět: Citovat

[quote="Jarka.dm"]No ka?dý má své.Já k těmhle věcem nemám důvěru.Ani v krámě neplatim kartou.Je hrozný kdy? si jde někdo koupit rohlík a platí ho kartou. 07[/quoJ


Hm. Kazdy ma to svoje, to je pravda. Ale vazne by som si nevedela predstavit platit hotovostou. Mat spustu bankoviek a drobnych v penazenke vacsia pravdepodobnost straty. Takto mas peniaze na ucte a su v bezpeci . Vazne by si to mala to aspon skusit s tym PayPalom. Ked si registrovana na ebay mozes tam aj predavat veci co uz nepotrebujes a veci co su detom male. Ja som tam predala dost veci co boli este v dobrom stave a pouzitelne. Ked nejaku vec alebo oblecenie kupis a detom to uz je male , aspon volake peniazky sa ti vratia spat aj ked nie cela hodnota tovaru. Poviem ti priklad: dcerka vyrastla a ma velmi pekne veci , ja detom veci kupujem v USA, KANADE a DISNEYSTORE. Ked s toho vyrastu odlozim to a skusim to predat na ebay . Aspon nejake peniazky su spat a tie mozes pouzit na nieco ine alebo odlozit. Teraz sa mi podarilo predat za jeden den ciernu bluzku. Kupila som ju za £25 a predala aspon za £8 a potom som si dolozila dalsie peniazky a kupila som nadhernu bluzku . Dnes som predala aj Body Depeche Mode. Takze aspon nieco sa mi vratilo spat. Dcerka mala viac body Depeche Mode , ale tie som jej odlozila , pre jej deti. Takze vazne nemas byt preco nedoverciva . Je to velmi dobra vec . A aspon sa ti nieco vrati spat.
_________________
AngelikaDM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarka.dm
Martyr


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Klecany

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 6:07 pm    Předmět: Citovat

Já si v?dy vyberu jen tolik kolik potřebuju.No a věř ?e i u?etřim. Wink A oblečení po internetu na malou nekupuju.Neodhadnu jesl jí to bude nebo ne. Ka?dý má prostě svoje. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REL
Personal Jesus


Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 2721
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 10:46 pm    Předmět: Citovat


_________________
Lola, ma laska :-)

Driv jsem nechapal, proc jsem nedostal odpoved na svou otazku, dnes nechapu, jak jsem mohl verit, ze se mohu ptat. (Franz Kafka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AngelikaDM
Surrender


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 46
Bydliště: Velka Britania

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 1:39 am    Předmět: Citovat

Jarka.dm napsal:
Já si v?dy vyberu jen tolik kolik potřebuju.No a věř ?e i u?etřim. Wink A oblečení po internetu na malou nekupuju.Neodhadnu jesl jí to bude nebo ne. Ka?dý má prostě svoje. Mr. Green
Casom sa naucis aj sama odhadnut velkost.Oblecenie pre deti sa kupuje podla veku,ale vzdy trochu vacsie aby to miminku bolo na dlsiu dobu. Tak ti drzim palce.Bye.
_________________
AngelikaDM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarka.dm
Martyr


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 335
Bydliště: Klecany

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 7:56 am    Předmět: Citovat

To samozřejmě vim ?e se kupuje podle věku.Ale ka?dá Firma to má jiné.Mam 6 měsíční holčičku a velikost 6-9 měsíců je jí velká.Ale taky jak která firma.Nosíme ted třeba zimní bundu která 0-3 měsíce.Já hlavně spousty věcí podědím od kámo?ky za pár korun.Tak?e kupovat přez internet se mě pro ní nevyplatí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REL
Personal Jesus


Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 2721
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2011 10:24 am    Předmět: Citovat

AngelikaDM napsal:
Jarka.dm napsal:
Já si v?dy vyberu jen tolik kolik potřebuju.No a věř ?e i u?etřim. Wink A oblečení po internetu na malou nekupuju.Neodhadnu jesl jí to bude nebo ne. Ka?dý má prostě svoje. Mr. Green
Casom sa naucis aj sama odhadnut velkost.Oblecenie pre deti sa kupuje podla veku,ale vzdy trochu vacsie aby to miminku bolo na dlsiu dobu. Tak ti drzim palce.Bye.


Kdyby ses koukla treba na detske soupravy Adidas, tak tam mas pro ruzne zeme pro jednu velikost uplne rozdilny vek Wink
_________________
Lola, ma laska :-)

Driv jsem nechapal, proc jsem nedostal odpoved na svou otazku, dnes nechapu, jak jsem mohl verit, ze se mohu ptat. (Franz Kafka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 1:07 am    Předmět: Citovat

Já klidně i 3 rohlíky platím kartou.. Zatím nikdo nedr?koval Smile Nevím co na tom tak lidem vadí, spěchají snad nebo co? Smile No a já si poslední dobou udělal radost sběratelkou edici Diabla III Mr. Green
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Pokec o čemkoliv Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
Strana 16 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020