CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Vkládání fotografií do příspěvku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Připomínky k fóru
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 5:04 pm    Předmět: Vkládání fotografií do příspěvku Citovat

1.způsob:

- Pokud je fotka někde na internetu, zkopírujte si na ní odkaz (kliknout pravým my?ítkem na fotku a vybrat "vlastnosti" - tam odkaz najdete, označíte a dáte CTRL+C).
- Potom do zprávy zkopírujte tento link (CTRL+V) , označte ho, a nad tělem zprávy klikněte na IMG
- Mělo by to vypadat nějak takhle : [img] odkaz na obrázek[/img]
Obrázek se pak zobrazí přímo v příspěvku.


2.způsob:

- Pokud fotku máte jen u sebe v PC, pak ji nahrajte na web pomocí serveru : http://imageshack.us
- Po nahrátí vám dole vyjedou odkazy u? rovnou ve tvaru [img]odkaz[/img] . Zkopírujte hned ten první ("Hotlink for forums" ) , vlo?te ho sem do zprávy a je hotovo.

.


Naposledy upravil sin dne ne červenec 08, 2007 2:55 pm, celkově upraveno 5 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hana.stacia
Stranger


Založen: 27.10.2006
Příspěvky: 575
Bydliště: Třebechovice pod Orebem

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

malej dotaz.co mam dělat,kdy? nahravam přes imageshack a je to vět?í ne? 1,5 MB?Je nějakej dal?í způsob?Díky
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sykyna
Personal Jesus


Založen: 4.11.2006
Příspěvky: 2100

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 4:11 pm    Předmět: Citovat

Prosím,je?tě mě někdo naučte odesílat soukromý zprávy,at se pomalu doučím základní nedostatky.Sice jsem jednu odpověd dvakrát odeslala a řekla bych,?e jsem ji vůbec neodeslala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomCZ
Stranger


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 614
Bydliště: home

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

sykyna napsal:
Prosím,je?tě mě někdo naučte odesílat soukromý zprávy,at se pomalu doučím základní nedostatky.Sice jsem jednu odpověd dvakrát odeslala a řekla bych,?e jsem ji vůbec neodeslala.


U ka?dého příspěvku dole nebo profilu má? zkratku SZ soukromá zpráva na tu ikonku klikne? napí?e? text musí? uvést i předmět a zprávu odeslat nic na tom neni Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

mě vyhovuje postup č.2


_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 12:20 pm    Předmět: Citovat

Jak to tak tady čtu...

Pokusím se bod č.1 vysvětlit názorněji...Řekněme ?e se nám na netu někde líbí nějaký obrázek, a my ho chceme linknout sem do fóra. Postup je na obrázcích :















_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Připomínky k fóru Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020