CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Techno, Trance, House a jine tucky
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Ostatní hudba
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Avin
Surrender


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:04 am    Předmět: Techno, Trance, House a jine tucky Citovat

Jaky je vas vztah k tanecni hudbe?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:08 am    Předmět: Re: Techno, Trance, House a jine tucky Citovat

Avin napsal:
Jaky je vas vztah k tanecni hudbe?
U mě?no velmi kladný 02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Avin
Surrender


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

A chodis na party? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

DM párty nebo jiné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Taneční muzika - proč ne - líbí se mi, kdy? to má atmosféru, kdy? ta píseň je něčím zajímavá a má nějaký ?ivot - to jest něco se tam děje a mění....Třeba Gigi D'Agostino, William Orbit...Anebo některé kapely, které hlásají ?e hrají "synthypop", přitom je to obyčejná diskofilárna...Ale občas dobrá - proč ne - tady bych jmenoval třeba Cologny 5, L'avantgarde...

Jinak mi nic neříkají písně, kde je 8 minut stále dokola jedna smyčka a nic se tam neděje....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Avin
Surrender


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

jaja111 napsal:
DM párty nebo jiné?


Myslim house nebo techno party... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:28 am    Předmět: Citovat

ta já jsem nikdy na něčem takovém nebyla, znám tudle hudbu jen z rádia, a tak si říkám, proč ne? kdy? to není nudné a pořád dokola, tak se mi to i líbí. Třeba takovej Gabry Ponte. TO býval můj oblíbenec.
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Avin
Surrender


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

sinus napsal:
Taneční muzika - proč ne - líbí se mi, kdy? to má atmosféru, kdy? ta píseň je něčím zajímavá a má nějaký ?ivot - to jest něco se tam děje a mění....Třeba Gigi D'Agostino, William Orbit...Anebo některé kapely, které hlásají ?e hrají "synthypop", přitom je to obyčejná diskofilárna...Ale občas dobrá - proč ne - tady bych jmenoval třeba Cologny 5, L'avantgarde...

Jinak mi nic neříkají písně, kde je 8 minut stále dokola jedna smyčka a nic se tam neděje....


Takovy ten diskotekovy synthpop typu Colony 5 nepovazuju za tanecni hudbu (ve smyslu toho, co se pod timto pojmem obvykle rozumi), prestoze nejake prvky tanecni hudby to obsahuje (to ale dnes plati prakticky o veskere elektronicke hudbe).

Jinak ja mam rad i to minimalisticke techno, je to spravne hypnoticke. Ale rozumim tomu, ze spouste lidi to muze pripadat nudne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

V 16ti jsem nav?tívil několik house party, a měl jsem z toho dojem, ?e tam asi vůbec nikdo nebyl kvůli muzice (no vlastně ani já ne - holky byly důle?itěj?í Mr. Green ). Připadalo mi, ?e nikdo nebyl schopný se tam bavit, ani? by se naspeedoval..

To byl rok 1998 v na?em okresním městečku - ted u? to mů?e být jinak - nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Avin
Surrender


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

A.jisraelRimmer napsal:
ta já jsem nikdy na něčem takovém nebyla, znám tudle hudbu jen z rádia, a tak si říkám, proč ne? kdy? to není nudné a pořád dokola, tak se mi to i líbí. Třeba takovej Gabry Ponte. TO býval můj oblíbenec.


No ja jsem vlastne byl na party naposledy tak pred peti lety. Tahle kultura bohuzel strasne upadla. Kdyz u nas zacinaly party, tak slo hlavne o hudbu, ale pozdeji se to zvrhlo v modni zalezitost plnou zfetovanych deti Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avin
Surrender


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:40 am    Předmět: Citovat

sinus napsal:
V 16ti jsem nav?tívil několik house party, a měl jsem z toho dojem, ?e tam asi vůbec nikdo nebyl kvůli muzice (no vlastně ani já ne - holky byly důle?itěj?í Mr. Green ). Připadalo mi, ?e nikdo nebyl schopný se tam bavit, ani? by se naspeedoval..

To byl rok 1998 v na?em okresním městečku - ted u? to mů?e být jinak - nevím.


No ted to bude nejspis jeste horsi. Bohuzel drogy k tehle hudbe patri...asi tak jako alkohol k rockove hudbe. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Avin napsal:
jaja111 napsal:
DM párty nebo jiné?


Myslim house nebo techno party... Smile
To ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Avin
Surrender


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:48 am    Předmět: Citovat

Par klasickych kousku:

The Shamen: http://www.youtube.com/watch?v=5MlSjlUQncw&mode=related&search=

The Prodigy: http://www.youtube.com/watch?v=u7edztkuz5o

KLF: http://www.youtube.com/watch?v=apjTA2p_Wf8

808 State http://www.youtube.com/watch?v=AOuh44GOdqI

Orbital http://www.youtube.com/watch?v=q25Zx6B5HJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kverula
Stranger


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:22 am    Předmět: Citovat

Já jsem k téhle hudbě nikdy netáhla. I kdy? bylo období, kdy jsme s holkama chodily "pařit" do Roxy na jakoukoliv house party, vydr?elo mi to tak měsíc a pak jsem od toho utekla natolik, ?e je?tě dnes nemů?u do tohoto prostoru. A ta hudba se mi tím automaticky taky znelíbila Confused Jediná věc, která mě kdysi chytla je DJ Loutka
_________________
I'm not looking for an absolution
I would do it all again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

Avin napsal:
A.jisraelRimmer napsal:
ta já jsem nikdy na něčem takovém nebyla, znám tudle hudbu jen z rádia, a tak si říkám, proč ne? kdy? to není nudné a pořád dokola, tak se mi to i líbí. Třeba takovej Gabry Ponte. TO býval můj oblíbenec.


No ja jsem vlastne byl na party naposledy tak pred peti lety. Tahle kultura bohuzel strasne upadla. Kdyz u nas zacinaly party, tak slo hlavne o hudbu, ale pozdeji se to zvrhlo v modni zalezitost plnou zfetovanych deti Sad


ale zase, na který dýze jde o hudbu? jde se tam jen kvůli balení nebo kvůli chlastu.... ale jako,.abych ?la na nejakou party, kde se nudím, kde se hraje hudba co me nudí, mi příde jako zbytečný...ale zase, nudný je i bejt doma.. kdybych si ale mela vybrat, zda na cure nebo trance party, jdu na ty cure...

a nevím roč, ale tento styl hdby mi příde hrozně umělej, nevim proč....
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 12:23 pm    Předmět: Citovat

A.jisraelRimmer napsal:
Avin napsal:
A.jisraelRimmer napsal:
ta já jsem nikdy na něčem takovém nebyla, znám tudle hudbu jen z rádia, a tak si říkám, proč ne? kdy? to není nudné a pořád dokola, tak se mi to i líbí. Třeba takovej Gabry Ponte. TO býval můj oblíbenec.


No ja jsem vlastne byl na party naposledy tak pred peti lety. Tahle kultura bohuzel strasne upadla. Kdyz u nas zacinaly party, tak slo hlavne o hudbu, ale pozdeji se to zvrhlo v modni zalezitost plnou zfetovanych deti Sad


ale zase, na který dýze jde o hudbu? jde se tam jen kvůli balení nebo kvůli chlastu.... ale jako,.abych ?la na nejakou party, kde se nudím, kde se hraje hudba co me nudí, mi příde jako zbytečný...ale zase, nudný je i bejt doma.. kdybych si ale mela vybrat, zda na cure nebo trance party, jdu na ty cure...

a nevím roč, ale tento styl hdby mi příde hrozně umělej, nevim proč....
Dá se bavit kdekoli, pokud je tam dobrá parta lidí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Avin
Surrender


Založen: 26.3.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

Rimmer: jenomze tady jde o to, ze techno party puvodne nebyly "dyza", svym zpusobem to byl spise koncert. Kdyz jsme tam v polovine 90. let zacali chodit, tak jsme se tesili hlavne na tu hudbu, kterou tam uslysime (a taky na tu magickou atmosferu, ktera s tim byla spojena). Moc se tam nepilo (ale zase tam byly ty drogy) a nejake baleni tam taky obvykle moc neprobihalo. Lidi se spolu seznamovali, ale vseobecne slo spis o kamaradske vztahy.

Bohuzel casem doslo k tomu, ze se z toho stala modni zalezitost a lidi tam zacali chodit hlavne balit holky (kluky), predvadet nove obleceni, brat drogy a hudba se dostala az nekam na konec:-(.

Ta hudba samozrejme je umela, ale prave o to jde. Uz jenom ten nazev "techno" vyjadruje urcitou odlidstenost...ktera ovsem ne kazdemu vyhovuje, to je jasne. Je to proste vyhraneny zanr (treba jako metal), jsou lide, kteri to zboznuji, ale zrovna tak jsou lide, kteri to naprosto odmitaji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Taky se nebráním taneční scéně,ale né proboha ?ádné latiny atd...:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jaja111
Devotee


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1224
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

radekDM napsal:
Taky se nebráním taneční scéně,ale né proboha ?ádné latiny atd...:-))
19 19 19
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrew
Martyr


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 224

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Nejlep?í je PAUL VAN DYK Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Ostatní hudba Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Strana 1 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020