CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Návštěvy lidí na DM Parties
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM parties - proběhlé
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 7:36 pm    Předmět: Náv?těvy lidí na DM Parties Citovat

V auditku TTA Party se rozeběhla docela zajímavá diskuse, tak mů?em pokračovat tady.


Chodím na srazy v Čechách cca od roku 2002, tehdy byly průměrné náv?těvy tak okolo 200 lidí a party na Hvězdě tak 500 lidí. Jo, vlastně jeden extrém byl - na Mega DM Acion v Olomouci v r.2002 při?lo 800 lidí.

Po čtyřech letech ta náv?těvnost klesla tak na 100-150 lidí, kromě Hvězdy, ta si dr?í stále svých 500 lidí. Je to logické - spousta fanou?ků stárne a má u? rodiny, jiné starosti.

Je mi ale záhadou, ?e okolo nové desky Playing The Angel se nyní vyrojilo (hlavně na internetu) velké mno?ství nových fans. Ale na DM akcích se to v náv?těvnosti prakticky neprojevilo. Čím myslíte ?e to je? Dne?ní "internetovou" dobou, kdy lidi rad?i sedí u PC, ne? by někam vyrazili? Nebo tím , ?e dne?ní fans jsou spí? osamocení jednotlivci, a neví s kým by na sraz ?li-nemají ve svém okolí nikoho DM pozitivního? Nebo příli? mladým věkem fans (16letou holku rodiče nepustí na sraz přes půl republiky-to je věčné téma). Anebo dal?í věc, ?e kdo nemá přístup na internet, a neví o dm stránkách, tak je z tohoto světa úplně vy?achovaný - proto?e neexistuje jiná mo?nost, jak se dozvědět, ?e vůbec nějaké DM party existují... Těch důvodů je hodně, asi bude od ka?dého trochu.

Dal?í kapitola sama pro sebe je Praha. Město, kde je téměř 2 miliony obyvatel (kromě trvale bydlících tu je v podnájmech a kolejích půlka republiky), a z toho např do DM restaurantu Black Angel zajde během týdne maximálně 30 DM pozitivních...? A na party přijde poloviční náv?těva ne? v třistatisícovém Brně? Tady je nějaký problém, ale nemů?u přijít na to v čem.


Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ywa Nechiie Rádlovská
Darth Maul


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 3146
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 7:52 pm    Předmět: Citovat

vlastně vsechny věci u? jsi tady vypsal. Lidi, které nechtějí jejich rodiče pou?tět na akce, je hodně. Jak jsem tak vypozorovala, tady na iternetu jsou to hlacně ty hodně mladý, ktrý fakt nechtěj pou?tět (v brně je třeba holka co chce na dm party a tý je 12) no a nebo na to prostě nemaj prachy aje jim blbý tam sedet celej večer o jednom pivu, taky jejich kamarádi např. ze ?koly tam nechtěj jít, a oni tam nechtěj sami, bojej se, co tam bude za lidi, nikoho stama neznaj.. to sem se taky bála, kdy? sem ?la na první akci, a kor kdy? bych na ní mela jít sama na vlastní pěst (na první akci kde sem byla jsem jela se známým z chatu)

ty miliony lidí v praze - ty co bydlej na kolejích a podnájmech někdy maj internet,někdy ne-a bez nej se málokdo doví, ?e je sraz. pro jsem dlouhou dobu nemohla pochopit, jak se dřív dorozumívali lidi, kdy? chtěli jít na akce, kdy? internet nebyl, nebo byl ale v čechách ho nikdo neměl.

myslím si, ?e do black angelu nechodej depe?ácký lidi proto, ?e o něm neví. reklama je na internetu. a kdo si zadá do vyhledávace "depe?ácká restaurace"? jsou i tací, ale jich je málo, a kdy? to najdou, tak tam jdou v jiný den ne? ve čtvrtek, proto?e nemyj obvykle čas atd. ale hlavne ty 2 miliony lidí, z nich jsou mraky duchodci, mraky lidi co dm neposlouchaj nebo vubec neznaj, taj?e dm lidí je max. do 1000a spousty z nich nemá net, nebo se jim neche atd, tak?e tech lidí je nakonec jen kolem 30.

No v brnu h holt ty lidi nemaj dm a jim podobný akce ka?dej tejden.
_________________
V?echno co se mů?e posrat se posere a kdy? si myslíte ?e víc to nejde, tak to omyl, jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
deepspace101
Charlie's Angel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 8:34 pm    Předmět: Citovat

Tak já patřím do skupiny těch nových fans, které k DM přitáhlo PTA. Na ?ádné depe?ácké párty jsem zatím nebyla právě proto, ?e osobně neznám nikoho, kdo by DM aspoň okrajově poslouchal. Nejsem zrovna typ člověka, který by se snadno seznamoval s cizími lidmi, tak?e je mi jasné, jak by to dopadlo, kdybych se na takovou párty vypravila sama. Ka?dopádně, je?tě nehá?u flintu do p?enice. Mám doma internet teprve krátce, tak?e zatím obhlí?ím situaci a začínám navazovat kontakty. Snad se to do budoucna nějak pozitivně vyvine.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 8:38 pm    Předmět: .. Citovat

deepspace101 napsal:
Tak já patřím do skupiny těch nových fans, které k DM přitáhlo PTA. Na ?ádné depe?ácké párty jsem zatím nebyla právě proto, ?e osobně neznám nikoho, kdo by DM aspoň okrajově poslouchal. Nejsem zrovna typ člověka, který by se snadno seznamoval s cizími lidmi, tak?e je mi jasné, jak by to dopadlo, kdybych se na takovou párty vypravila sama. Ka?dopádně, je?tě nehá?u flintu do p?enice. Mám doma internet teprve krátce, tak?e zatím obhlí?ím situaci a začínám navazovat kontakty. Snad se to do budoucna nějak pozitivně vyvine.


ehm, zrovna ze Vsetína znám pár lidí, ale nechci být nějaký dohazovač.. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan V.
Stranger


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 785
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 9:33 pm    Předmět: Re: .. Citovat

sinus napsal:
deepspace101 napsal:
Tak já patřím do skupiny těch nových fans, které k DM přitáhlo PTA. Na ?ádné depe?ácké párty jsem zatím nebyla právě proto, ?e osobně neznám nikoho, kdo by DM aspoň okrajově poslouchal. Nejsem zrovna typ člověka, který by se snadno seznamoval s cizími lidmi, tak?e je mi jasné, jak by to dopadlo, kdybych se na takovou párty vypravila sama. Ka?dopádně, je?tě nehá?u flintu do p?enice. Mám doma internet teprve krátce, tak?e zatím obhlí?ím situaci a začínám navazovat kontakty. Snad se to do budoucna nějak pozitivně vyvine.


ehm, zrovna ze Vsetína znám pár lidí, ale nechci být nějaký dohazovač.. Mr. Green

Ve Vsetíně je určitě víc dm-pozitivních lidí ne? u nás v Budějcích. Kdy? porovnám tyto 2 města v počtu obyvatel/rozlohou (ve Vsetíně jsem byl 2x), tak je to velmi zajímavé. Furt si kladu otázku, jak je mo?né, ?e k J. Vozárymu do X-files přijde na party cca.20 lidí, kdy? Budějce mají 100 000 obyvatel...a navíc vět?ina byla "přespolních". Sakra kde jsou ty lidi z fanklubu Oceánu nebo jihočeský depe?áci dnes? V?dy? jen co vím třeba z vyprávění od profesora, tak před asi 15 lety k nám na ?kolu chodilo depe?áků spousta...a tak to myslím bylo i jinde, v ka?dém městě. Jak u? psala myslím alphavile, tak by to chtělo nějakou vět?í reklamu - třeba v rádiu na párty s dodatkem webovek, stejně jako reklamu pro Black Angel. Je pravda, ?e ta domluva fungovala trochu odli?ně (viz. legendární akce Muzeum). ?lo to i bez netu a mobilů. Jasně, byla jiná doba a fanou?ků bylo taky víc, ale snad si nemyslíte, ?e mají v?ichni star?í fans rodiny nebo se věnují něčemu jinému. A i kdyby...udělat si čas na jeden večer v měsíci by si mohl snad udělat ka?dej. Samozřejmě mluvím o těch, kteří nejsou vázáni povinostmi nebo zákazy. Sad

to deepspace101: Není čeho se bát. Já taky nejsem přes navazování kontaktů moc dobrej a dneska u? znám na internetu i osobně plno skvělých lidí. Rodina DMfans je určitě ka?dému novému členovi otevřená. Wink
_________________
Tyto akce se chystám nav?tívit:
21.01.2012 - DM party for the masses (koncert E-Work) - Favál - Brno
25.02.2012 - DM party (koncert Banana Space) - MC Fabrika - Č. Budějovice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
frozen
Surrender


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 10:22 pm    Předmět: Citovat

pro me jako pro prespolni je otazkou,co po party. nerada se k nekomu kvartyruju a zevlit po Praglu, dokud nepojede neco dom, je asi nicmozni..o doprovodu, novackovstvi a komunikacnich problemech nemluve... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sephiroth
Anonymní





PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 10:36 pm    Předmět: Re: .. Citovat

sinus napsal:
deepspace101 napsal:
Tak já patřím do skupiny těch nových fans, které k DM přitáhlo PTA. Na ?ádné depe?ácké párty jsem zatím nebyla právě proto, ?e osobně neznám nikoho, kdo by DM aspoň okrajově poslouchal. Nejsem zrovna typ člověka, který by se snadno seznamoval s cizími lidmi, tak?e je mi jasné, jak by to dopadlo, kdybych se na takovou párty vypravila sama. Ka?dopádně, je?tě nehá?u flintu do p?enice. Mám doma internet teprve krátce, tak?e zatím obhlí?ím situaci a začínám navazovat kontakty. Snad se to do budoucna nějak pozitivně vyvine.


ehm, zrovna ze Vsetína znám pár lidí, ale nechci být nějaký dohazovač.. Mr. Green


Neboj, já se u? dávno dohodil sám Mr. Green
Návrat nahoru
Ivan V.
Stranger


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 785
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 10:46 pm    Předmět: Citovat

frozen napsal:
pro me jako pro prespolni je otazkou,co po party. nerada se k nekomu kvartyruju a zevlit po Praglu, dokud nepojede neco dom, je asi nicmozni..o doprovodu, novackovstvi a komunikacnich problemech nemluve... Confused

Party bývají vět?inou do brzkých raních hodin (asi tak do 4:00-5:00). Pak prvním spojem dom...návraty bývají kru?né, to mám vyzkou?ené. Very Happy Kdy?tak by se nějaký to ubytování na?lo. V?dy? nejsi sama přespolní. Člověka přece takový věci nemů?ou zastavit, kor dep?áka nebo depe?ačku! Cool
_________________
Tyto akce se chystám nav?tívit:
21.01.2012 - DM party for the masses (koncert E-Work) - Favál - Brno
25.02.2012 - DM party (koncert Banana Space) - MC Fabrika - Č. Budějovice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
frozen
Surrender


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 10:54 pm    Předmět: Citovat

Ivan V. napsal:
frozen napsal:
pro me jako pro prespolni je otazkou,co po party. nerada se k nekomu kvartyruju a zevlit po Praglu, dokud nepojede neco dom, je asi nicmozni..o doprovodu, novackovstvi a komunikacnich problemech nemluve... Confused

Party bývají vět?inou do brzkých raních hodin (asi tak do 4:00-5:00). Pak prvním spojem dom...návraty bývají kru?né, to mám vyzkou?ené. Very Happy Kdy?tak by se nějaký to ubytování na?lo. V?dy? nejsi sama přespolní. Člověka přece takový věci nemů?ou zastavit, kor dep?áka nebo depe?ačku! Cool


z krusnych navratu strach nemam Smile kdo z nas je nezazil Smile bude to moje prvni party(kdyz pominu pokonzertni Blavu), asi si to vazne nenecham ujit 05
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BasildonBoy
Little 15


Založen: 23.10.2006
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 10:56 pm    Předmět: Citovat

V podstate sinus napsal temer vse.Ale jeste me napadla jedna vec.Dneska spousta lidi posloucha DM jen jako jednu kapelu z noha.Viz syn myho kamarada.Zaslech v Esu Precious a zalibilo se mu to.Tak sem mu dotah od nich vsecko a rika mi...to je bomba.A jak ze dlouho hrajou? pres 25 let? Shocked Tyy jo..hmm to sou dobry.Tak rikam at si zajde na party. A v tu chvili mi rek,ze ale i jiny kapely sou super a ze to by porad vymetal nejaky party. Confused Pro nej jsou DM jedna kapela z nekolika,ktery zere.
_________________
20 let poslechu uz zajisti dozivotni zavislost :o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deepspace101
Charlie's Angel


Založen: 25.10.2006
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 2:35 am    Předmět: Citovat

U? jsem sly?ela z více zdrojů, ?e se na Vsetíně vyskytuje mno?ství depe?áků. Ale jak je mám asi poznat? Předpokládám, ?e vět?ina z nich asi nemá napsáno na čele: "?eru DM" Very Happy . A i kdyby někdo měl, já se ho tě?ko odvá?ím oslovit. Navíc jeden společný zájem je?tě neznamená, ?e si budeme rozumět.

to Sephiroth: nevím, jestli ti při?la přes to ICQ moje odpověď. Tak kdy?tak sorry, dneska mi celý den blbne net. U? jsem z toho fakt na nervy. No nic, to sem stejně nepatří.

to Ivan V.: óó, díky za ta vlídná slova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 11:20 am    Předmět: Citovat

Dle mého názoru je v?e co sinus napsal pravda...Stáří kapely se musí projevit i ve fans.
To ?e si PTA nabalilo dal?í fans je pravda,ale to je asi u ka?dého LP.Spí?e fans stárnou a mají právě ty jiné starosti a těch nových fans zas a? tolik nepřibývá.
Ale buďme rádi za tento stav,nikdy by mi ani ve snu nenapadlo,?e v roce 2007 se budou pořádat DM akce..Smile)
Co se týče BA,to je mi tedy také záhadou,?e se tam točí fakt jen 20-30lidí a ?e se lidi nepřijdou podívat...
Mo?ná je to ostych osamocených fans,příli? nízký věk nebo prostě je DM a? tak nezajímají aby musely chodit do DM hospody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HALO
Martyr


Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 11:55 am    Předmět: Citovat

sice pocuvam DM dlhsie ale u mna je ten problem ze okrem blizskej rodiny to nikto nepocuva a DM PARTY su tak ci tak daleko od mojho mesta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 12:47 pm    Předmět: Citovat

I mě nejde do hlavy,?e v 70-ti tisícovém městě Most,znám pouze 1 jedinýho fandu této skvělé kapelky ...Ale osobně si myslím,?e tu určitě někde jsou...

..I já jsem byla pomalu 13let jen takový ten domácí fanou?ek,co Depeche Mode stra?ně ?ere,ale pou?tí si je sám doma v obýváku ...Kdeko-li se mě zeptali .."co poslouchá?"? ..a já odpověděla "DM"tak se mi dostalo odpovědi :protočené oční panenky..nebo věty typu: "Jé?ii?,to je starý,posezoní,to u? dávno není "in"....Tak sem si je dál "sma?ila"sama doma v obýváku ...K internetu jsem se dostala tak sotva jednou za měsíc u kamaráda ..to jsem v?dy jen v rychlosti očíhla novinky na stránkách depeche.cz (jako host)..Vlastně a? loni co jsem si pořídila pc a net domu jsem tyto stránky začala nav?těvovat pravidelně a u? jako registrovaný člen ...Je?tě letos na koncert do Prahy jsem jela sama s kamarádkou (z České Lípy,je taky velká fanynka,ale u? je to vdaná paní s děckem a s druhým na cestě,tak?e akce a párty v jejím případě nejsou mo?né,je ráda,?e se dostane na koncert..) ...A? po koncertě v Praze jsem jednou z nudy vlezla na lidé.cz na chat a a? tam jsem se seznámila s lidma co na akce a parties chodí ..Na koncert do Bratislavi u? jsem se tě?ila stra?ně moc,to u? jsem věděla,?e tam nebudu tak sama a ?e plno těch lidiček s kterýma jsem si jen psala konečně poznám live ...After v Blavě byla moje první velká akce a to skvělá ;o)).. (kdy? nepočítám asi před 8lety jeden sraz v Litvínově v klubu Pionyr..ani nevím,proč u? se tu pak nikdy nic nedělo ...)..no a od after z Blavy u? to se mnou jede..Lipsko,after v Lipsku ...no prostě teď sedím a počítám své směny měsíce dopředu ..a koumám,kdy,kde,co by mi mohlo vyjít .. Mr. Green ...Tak?e já se určitě přikláním k názoru,?e je mraky DM fandu,ale jakmile nemají doma net,bo přístup na net,tak se do této komunity lidí vubec nemají ?anci dostat,vubec nemají ponětí,?e se pravidelně tyto lidičky setkávají a ?e je tolik moc akcí a parties pro ně dělaných ...A to je moc velká ?koda ...Já osobně nechodím nikam ..diskotéty a podobné.. mě nikdy nebrali a neberou ..Proto kdy? se jednou za čas dostanu na DM akci u?ívám si to co mi síly stačí ...A je pro mě vá?ně krásný pocit jen tak stát a sledovat ty lidičky tam jak "paří" na to co já v?dycky milovala a milovat budu ...Prostě stejná krevní černá skupina ... Wink Tímto bych i chtěla MOC poděkovat v?em co pořádají a organizují podobné akce pro DM fans ..!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 1:16 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
I mě nejde do hlavy,?e v 70-ti tisícovém městě Most,znám pouze 1 jedinýho fandu této skvělé kapelky ...Ale osobně si myslím,?e tu určitě někde jsou...

..I já jsem byla pomalu 13let jen takový ten domácí fanou?ek,co Depeche Mode stra?ně ?ere,ale pou?tí si je sám doma v obýváku ...Kdeko-li se mě zeptali .."co poslouchá?"? ..a já odpověděla "DM"tak se mi dostalo odpovědi :protočené oční panenky..nebo věty typu: "Jé?ii?,to je starý,posezoní,to u? dávno není "in"....Tak sem si je dál "sma?ila"sama doma v obýváku ...K internetu jsem se dostala tak sotva jednou za měsíc u kamaráda ..to jsem v?dy jen v rychlosti očíhla novinky na stránkách depeche.cz (jako host)..Vlastně a? loni co jsem si pořídila pc a net domu jsem tyto stránky začala nav?těvovat pravidelně a u? jako registrovaný člen ...Je?tě letos na koncert do Prahy jsem jela sama s kamarádkou (z České Lípy,je taky velká fanynka,ale u? je to vdaná paní s děckem a s druhým na cestě,tak?e akce a párty v jejím případě nejsou mo?né,je ráda,?e se dostane na koncert..) ...A? po koncertě v Praze jsem jednou z nudy vlezla na lidé.cz na chat a a? tam jsem se seznámila s lidma co na akce a parties chodí ..Na koncert do Bratislavi u? jsem se tě?ila stra?ně moc,to u? jsem věděla,?e tam nebudu tak sama a ?e plno těch lidiček s kterýma jsem si jen psala konečně poznám live ...After v Blavě byla moje první velká akce a to skvělá ;o)).. (kdy? nepočítám asi před 8lety jeden sraz v Litvínově v klubu Pionyr..ani nevím,proč u? se tu pak nikdy nic nedělo ...)..no a od after z Blavy u? to se mnou jede..Lipsko,after v Lipsku ...no prostě teď sedím a počítám své směny měsíce dopředu ..a koumám,kdy,kde,co by mi mohlo vyjít .. Mr. Green ...Tak?e já se určitě přikláním k názoru,?e je mraky DM fandu,ale jakmile nemají doma net,bo přístup na net,tak se do této komunity lidí vubec nemají ?anci dostat,vubec nemají ponětí,?e se pravidelně tyto lidičky setkávají a ?e je tolik moc akcí a parties pro ně dělaných ...A to je moc velká ?koda ...Já osobně nechodím nikam ..diskotéty a podobné.. mě nikdy nebrali a neberou ..Proto kdy? se jednou za čas dostanu na DM akci u?ívám si to co mi síly stačí ...A je pro mě vá?ně krásný pocit jen tak stát a sledovat ty lidičky tam jak "paří" na to co já v?dycky milovala a milovat budu ...Prostě stejná krevní černá skupina ... Wink Tímto bych i chtěla MOC poděkovat v?em co pořádají a organizují podobné akce pro DM fans ..!!!


Hanko,ale v dne?ní době tolik lidí zas není co nemají internet..Vět?inou Dm fans jsou ve věku od 18-35 let a to v?echno jsou celkem mladí lidé.
Samozřejmě jsou i star?í,ale ti u? na to fakt asi nemají náladu ani čas..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 1:29 pm    Předmět: Citovat

Hanko,ale v dne?ní době tolik lidí zas není co nemají internet..Vět?inou Dm fans jsou ve věku od 18-35 let a to v?echno jsou celkem mladí lidé.
Samozřejmě jsou i star?í,ale ti u? na to fakt asi nemají náladu ani čas..[/quote]

..No to je otázka..mají,či nemají..já si myslím,?e asi nemají ..vidím to u? jen na spolu?ácích ..zalo?ila jsem na?í třídu ze základky ...Byli jsme super banda..tak?e by se dalo říct,?e se povede tu třídu najít a uspořádat nějaký ten slet ..ale za celý rok co ty stránky jsou (ví o nich věd?ina) tak kouknem a něco napí?eme sotva 4 ..(a to jsme 25letý lidi u kterých by se dalo říct ..jo jsou mladý,pujdou někam zapařit ..) ...kdy? ani teď nejdou tě?ko pujdou třeba za 10,20let ..nevím,jestli to je otázka finanční,nebo jestli jsou tak líný,bo nemají čas ...vá?ně nevím ...(ale polovina z nich mi přez sms napsali Hani nemám internet ..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 1:33 pm    Předmět: Citovat

hankaver napsal:
Hanko,ale v dne?ní době tolik lidí zas není co nemají internet..Vět?inou Dm fans jsou ve věku od 18-35 let a to v?echno jsou celkem mladí lidé.
Samozřejmě jsou i star?í,ale ti u? na to fakt asi nemají náladu ani čas..


..No to je otázka..mají,či nemají..já si myslím,?e asi nemají ..vidím to u? jen na spolu?ácích ..zalo?ila jsem na?í třídu ze základky ...Byli jsme super banda..tak?e by se dalo říct,?e se povede tu třídu najít a uspořádat nějaký ten slet ..ale za celý rok co ty stránky jsou (ví o nich věd?ina) tak kouknem a něco napí?eme sotva 4 ..(a to jsme 25letý lidi u kterých by se dalo říct ..jo jsou mladý,pujdou někam zapařit ..) ...kdy? ani teď nejdou tě?ko pujdou třeba za 10,20let ..nevím,jestli to je otázka finanční,nebo jestli jsou tak líný,bo nemají čas ...vá?ně nevím ...(ale polovina z nich mi přez sms napsali Hani nemám internet ..)[/quote]

hm,mi jsme fakt asi 100let za opicema...internet mi dnes přijde samozřejmý jako televize či rádio..navíc i potřebný,bez netu bych tě?ko finančně pře?il,ale to u? je jiné téma...
Ale má? pravdu s tím,?e mnoho lidí o tom ani neví,kdyby nebylo seznamu,tě?ko bych na?el ty lidi s kterýma ted chodím na parties...Měl jsem to podobné jako ty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 1:38 pm    Předmět: Citovat

hm,mi jsme fakt asi 100let za opicema...internet mi dnes přijde samozřejmý jako televize či rádio..navíc i potřebný,bez netu bych tě?ko finančně pře?il,ale to u? je jiné téma...
Ale má? pravdu s tím,?e mnoho lidí o tom ani neví,kdyby nebylo seznamu,tě?ko bych na?el ty lidi s kterýma ted chodím na parties...Měl jsem to podobné jako ty...[/quote]

jj,to souhlasím,pro mě je internet dule?itěj?í jak televize Very Happy ..kdyby se rozflákala tv,tak je mi to vcelku jedno ..kdyby se rozflákalo pc...okam?itě utíkám pro nový Very Happy ..pamatuju ?e jsem byla proti ..jéé naco pc Rolling Eyes ..no jo jen?e jak jednou zjistí? ty mo?nosti u? nemu?e? jinak 29 Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
radekDM
Stranger


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 609
Bydliště: kladno

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 1:39 pm    Předmět: Citovat

no tak já u? se točím okolo počítačů od svých 16let...a furt mě to dr?í:-)...a asi nepustí...:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hankaver
Walking In My Shoes


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 1739
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 1:47 pm    Předmět: Citovat

radekDM napsal:
no tak já u? se točím okolo počítačů od svých 16let...a furt mě to dr?í:-)...a asi nepustí...:-)


..aha,a já furt doma říkám..neboj v?ak mě to taky určitě někdy omrzí ... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM parties - proběhlé Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020