CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Delta Machine

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM - Aktuality
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fan4dm
Free


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 3143

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2013 7:15 pm    Předmět: Delta Machine Citovat

Tady poslední dobou chcípl pes Sad ale třeba se to tady s novým albem trošku zase rozhejbe. 02

Pro mě je DM aktuálně nejlepším albem v “novodobé historii DM”, tedy v období “po Violatoru”. Každé album je svým způsobem zvláštní a jedinečné, ale DM je od roku 1990 asi to nejlepší komplexně. Nejtažnější písně a budoucí hity jsou pro mne jednoznačně Sooth my soul a Secret to the end. Podobný potenciál mají i skladby další, bohužel u mnoha z nich zůstal ne zcela využitý. Zejména u Alone mě toto mrzí.
Album jako celek je od začátku postavené ve velkém stylu a tempu, nicméně zhruba od poloviny jako by trochu ztrácelo dech (podobně jsem toto cítil u PTA). Aby jej před koncem nakopla již zmíněná Soothe my soul a Goodbye, která (až na ten zbytečně natažený závěr) zní také skvěle.
Pokud bych to měl shrnout, tak všechny palce nahoru, nejlepší album od legendárního a nepřekonatelného Violatora. Zvukově velmi zajímavé a atmosférické album. Hillierův vliv je samozřejmě velmi cítit, ale album není tak zvukově čisté a sterilní jako předcházející dvě alba a tahle “špína” mu dává úplně jinou šťávu. Floodova práce??

Jak DM zabodovalo u vás?
_________________
....if you try walking in mouse shoes....


fan club Black lightnings...........................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM - Aktuality Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020