CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
offtopic ...party Loket

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Odpadkový koš
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ffelina
Ráchel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 1471
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 4:42 am    Předmět: Citovat

for sin: Jak ?e je to dlouho,co jsme spolu "rozvíjeli tohle téma a neměli jsme pouze hrad??" 02
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 4:52 am    Předmět: Citovat

Podobné prasárny bych čekal od "bosse" (pro některé nové přírůstky) Turka a né od někoho jako je Sinus.. ?e by jsme zahodili zábrany a převzali, do téhle doby, prasácké praktiky... Wink

PS: Je smutné, jak se to v?echno za ten čas, co jsem se přestal objevovat na párty, v?echno změnilo.. Je dobře ?e si pamatuji tu svou "zlatou" dobu a s tím kecem o mém mo?ném návratu na parties se je?tě rozmyslím, ale u? teď jsem zřejmě na "bílé" listině, proto?e se kamarádím se ?patnými lidmi..
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 9:20 am    Předmět: Citovat

No povídej dál, to by mě zajímalo v čem jsem udělal prasárnu? Question
_________________




Naposledy upravil sin dne po únor 21, 2011 12:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
REL
Personal Jesus


Založen: 1.11.2006
Příspěvky: 2721
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 9:36 am    Předmět: Citovat

Question
_________________
Lola, ma laska :-)

Driv jsem nechapal, proc jsem nedostal odpoved na svou otazku, dnes nechapu, jak jsem mohl verit, ze se mohu ptat. (Franz Kafka)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 11:32 am    Předmět: Citovat

ffelina napsal:
for sin: Jak ?e je to dlouho,co jsme spolu "rozvíjeli tohle téma a neměli jsme pouze hrad??" 02


To si pamatuju, to u? bude nějaké 2-3 roky... Asi bych do toho sám nikdy ne?el...Smile

A nakonec, ironií osudu, jsem se k tomu dostal jako slepý k houslím, kastelán co tu akci pořádá si nás tam (s DM Revivalama) pozval, tak uvidíme jak to nakonec dopadne Cool
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ffelina
Ráchel


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 1471
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 11:40 pm    Předmět: Citovat

sin napsal:
ffelina napsal:
for sin: Jak ?e je to dlouho,co jsme spolu "rozvíjeli tohle téma a neměli jsme pouze hrad??" 02


To si pamatuju, to u? bude nějaké 2-3 roky... Asi bych do toho sám nikdy ne?el...Smile

A nakonec, ironií osudu, jsem se k tomu dostal jako slepý k houslím, kastelán co tu akci pořádá si nás tam (s DM Revivalama) pozval, tak uvidíme jak to nakonec dopadne Cool


?e ses od té doby ozval....co?? Wink PS: Jo, věčný boj s časem svádíme v?ichni...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 4:06 pm    Předmět: Citovat

To nebude boj s časem zřejmě...
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 5:22 pm    Předmět: Citovat

Petře, mo?ná bys mi mohl odpovědět. Kdy? mě někdo nařkne z prasárny, rád bych věděl proč a jak. Je jedno jestli sem nebo do PM. Dík.
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 6:01 pm    Předmět: Citovat

Nechci se v tom dál rejpat. já jen jsem si myslel ?e to bylo tak, ?e ffelina v?echno vymyslela a ty jsi to jen zrealizoval pod svým jménem jako solo akci. Ale kdy? tedy pí?e? ?e je to "nějak jinak" tak budi?...
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 9:43 pm    Předmět: Citovat

Tak ten nápad vymysleli v roce 2007 fanou?ci z Drá?ďanského fanclubu Violation, kdy? je napadlo udělat svoji akci na pevnosti Konigstein. Na to konto - co? je pravda - jsme s Petrou cca před 2 lety uva?ovali někdy udělat něco podobného v na?ich podmínkách. Nikdy jsme to ale nezrealizovali. A já sám bych asi ?ádný hrad neoslovil. Ale kdy? oslovil hrad mě, tak proč toho nevyu?ít... Cool

A i kdybych nakrásně celou akci zorganizoval sám, pořád by na tom snad nebylo nic ?patného? Jedna věc je mít nápad a pouze o něm mluvit, a druhá je dát do toho práci a realizovat.
_________________




Naposledy upravil sin dne so únor 26, 2011 10:17 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 10:58 pm    Předmět: Citovat

Dobře Wink
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slava
Surrender


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 10:22 am    Předmět: Citovat

Ahoj...sice nevím přesně co tu ře?íte a jaké boje mezi sebou máte, ale rozhodně mů?u potvrdit to, ?e Michal 100% není organizátorem akce na Lokti. Někdy začátkem roku mi volal zvukař Honza Dole?al, který nám zvučí akce na karlovarsku, ?e jeden kluk z Lokte chce udělat ná? koncert na hradě (na základě skvělých ohlasů v Ostrově, kde jsme hráli v prosinci). Dohodli jsme se na datu a ceně za vystoupení a on, ?e je?tě zkusí domluvit nějakého Dj...čekal jsem někoho místního, kdo celou akci po na?em skončení zazdí produkcí Michala Davida, Kabátů atd...(tak jak občas bývá na těchto akcích zvykem ). To ?e osloví Dj Sina a bude z toho ve finále DM párty jak vy?itá mě ani ve snu nenapadlo...to jsem zjistil a? z Facebooku Very Happy
Tak?e Michal je v tom nevinně (jestli se tak teda měl cítit a jestli vůbec je nějaký důvod někoho z něčeho podobného obviňovat)
Myslím, ?e jsme v?ichni fanou?ci jedné a té samé kapely a měli bychom být rádi, ?e něco podobného tady někdo vůbec organizuje...a upřímně je mi úplně jedno čí to byl nápad...
Jsme moc rádi, ?e to vykrystalizovalo v takovou párty a o to víc se na tuto akci tě?íme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 6:32 pm    Předmět: Citovat

Já se taky tě?ím, zvlá?t na va?e vystoupení 04 Very Happy
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> Odpadkový koš Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020