CZECH DEPECHE MODE FANS - SLEDUJTE NÁS:

              

RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Nové album - Sounds Of The Universe
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM - Aktuality
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vincent HS
rozko?ník


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 1288
Bydliště: Praha / Poříčí nad Sázavou

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:09 pm    Předmět: Citovat

Jak se zbavit lásky na první pohled?
Podívat se podruhé! Mr. Green
_________________
Bylo by lep?í, kdyby nebylo nic. Nebo? na zemi je víc bolesti ne? rozko?e, ve?keré uspokojení je jen přechodné, vytváří nové touhy a novou úzkost, a utrpení po?íraného zvířete je vět?í ne? rozko? toho, kdo je po?írá. (Schopenhauer)
____________________________
fan club Black lightnings . . . . ... . ... . . . .. .
_____________________

Vlčí tlapka Děti noci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucish
Stranger


Založen: 4.2.2009
Příspěvky: 576
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Cyniku Rolling Eyes

Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vincent HS
rozko?ník


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 1288
Bydliště: Praha / Poříčí nad Sázavou

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:14 pm    Předmět: Citovat

lucerna napsal:
Vincent HS napsal:


Je?tě bych podotkl, ?e kromě electra samého, mám rád děvčata, co mají rády electro. Mr. Green 02


Vincenci, a co ty a Dj Orbith, kdy? u? je řeč o tom electru ?? Co ty na něj říká?, na Alíka ?? :-)


Muím se přiznati, ?e jeho tvorbu neznám. Je to pro mě zatím jen polo?ka v databázi u nás v práci. V těchto vodách se u? moc nepohybuji.
Pravdou je, ?e jsem měl tak před 12-13 lety období, kdy jsem hodně poslouchal třeba Biosphere, Future Sound Of London, Banco de Gaia, Aphex Twina a nebo i Tebou nedávno zmiňovaného Svena Väthe, ale dnes u? se k tomu téměř nevracím.
_________________
Bylo by lep?í, kdyby nebylo nic. Nebo? na zemi je víc bolesti ne? rozko?e, ve?keré uspokojení je jen přechodné, vytváří nové touhy a novou úzkost, a utrpení po?íraného zvířete je vět?í ne? rozko? toho, kdo je po?írá. (Schopenhauer)
____________________________
fan club Black lightnings . . . . ... . ... . . . .. .
_____________________

Vlčí tlapka Děti noci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrew
Martyr


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 224

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

Deluxku SOTU jsem dostal překvapivě u? dneska a po rozbalení jsem se málem pos*al. Je?tě jsem ?ádný z těch čtyř nosičů nesly?el/neviděl, ale u? teď tvrdím, ?e za ty dva litry to stojí; nic takovýho jsem je?tě u nikoho neviděl, a ?e jsem sběratel raritek, limitek apod. Ho?i maj u mě za tohle zase po čase 10/10 Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vincent HS
rozko?ník


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 1288
Bydliště: Praha / Poříčí nad Sázavou

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:46 pm    Předmět: Citovat

Andrew napsal:
Deluxku SOTU jsem dostal překvapivě u? dneska a po rozbalení jsem se málem pos*al. Je?tě jsem ?ádný z těch čtyř nosičů nesly?el/neviděl, ale u? teď tvrdím, ?e za ty dva litry to stojí; nic takovýho jsem je?tě u nikoho neviděl, a ?e jsem sběratel raritek, limitek apod. Ho?i maj u mě za tohle zase po čase 10/10 Exclamation


Souhlasím. To provedení je vá?ně vymakané. 02
_________________
Bylo by lep?í, kdyby nebylo nic. Nebo? na zemi je víc bolesti ne? rozko?e, ve?keré uspokojení je jen přechodné, vytváří nové touhy a novou úzkost, a utrpení po?íraného zvířete je vět?í ne? rozko? toho, kdo je po?írá. (Schopenhauer)
____________________________
fan club Black lightnings . . . . ... . ... . . . .. .
_____________________

Vlčí tlapka Děti noci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petak2
Devotee


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 1407
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 7:53 pm    Předmět: Citovat

Prolízal jsem ted v?elijaký fora a dm stránky a zatím to vypadá,?e boxu vy?lo asi 100 000 kusů.na toto číslo jsem narazil nejčastěji.a beru to i podle toho co za čísla lidi pi?í ?e mají.největ?í jsem videl asi cca 85 000.
to mě se povedla včera koupit vět?í raritka.Interwiev z roku 1983 na ?luté 7" .vydáno jen 1000 kusů. http://www.depmod.com/misc/interview.htm#Int103

jestli se těch 100 000 potvrdí tak je to docela hodně.čekal jsem mín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Andrew
Martyr


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 224

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

První CD poslechnuto - a jsem nad?enej! 02 01 02 (podrobněj?ího rozboru budu ale schopnej po opakovaným poslechu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
somebody.loving
Personal Jesus


Založen: 21.10.2006
Příspěvky: 2175
Bydliště: Hustopeče u Brna

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 10:27 pm    Předmět: Citovat

DMPOLDY napsal:
a jeste jsem se chtel vyjadrit k designu grafickemu jakozto grafik s nekolika letou praxi muzu rici ze ta produkce graficka je naprosto priserna, jsem si ze zacatku myslel ze to je sranda , ale ne..to je fakt hrozne, ten cover...se svet asi posral a dnes muze delat grafiku kdejaky pi...s kdyz to tak reknu to je otresne kam ten svet speje...to je stejne jako kdyz clovek prijde do nejake galerie kde vychvaluji neco tak absurdniho a jsou z toho vsichni na zadku kdyz to vypada ze se nekdo 5x rozbehl s ruznyma barvama v kyblu a hodil to na platno..opravdu bes..nemam co k tomu rici


ja mam teda uplne jiny nazor. Musim rict, ze ja bych to treba nevymyslela, je to abstraktni vyjadreni teho nazvu. Nevim, co vsichni maji, nejdrive, ze to album je strasny a potom i cover. Jsou i horsi a to je fakt... Nebo jste jeste horsi cover nevideli?
_________________
BLACK CELEBRATION EVERYTIME & EVERYWHERE
"If you want to make God laugh, tell him your plan." by Robert Downey Jr.

http://www.myspace.com/recoilcz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DMPOLDY
Surrender


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Vala?ské Meziříčí

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:08 pm    Předmět: Citovat

Tak nevim at ma kazdej svuj nazor je prece demokracie...necchi prosazovat svuj jen vyjadruji svoje pocity ktere jsou ranne ale dosti zasadni...S tou grafikou nesouhlasim...je to opravdu priserne jako spousta radoby umelcu co neumi ani poradne kreslit...myslim si ze vetsina lidi co trosku umi ale opravdu umi to musi jasne videt...nevyjadruji se k ke vsem dilum tohoto autora, ale konkretne k tomuto komu se to libi tak at se to libi nikomu jeho nazor neberu ani jej nevnucuji...Vim, ze dnes opravdu kazdy si mysli ze umi delat grafiku...Nekoho jak je vyse napsano to nenapadne fajn, nicmene pri poslechu pisni ktere josu tak temne ackoli se mi moc nelibi, bych si predstavoval neco porpracovanejsiho....chapu ze rozhodne ne vesmir to by jaksi moc nezaujalo a vyplyva to z nazvu ale rozhodne mi to prijde horkou jehlou....Co se tyce pisni na albu libi se mi tak tri ktere se mi jako vazne libi...ale celkove shrnuto z toho nemam tak nadseny pocit jako vetsina lidi tady..muzete me zavrhovat odsuzovat je mi to jedno tohle je proste ciste osobne muj nazor...DM mam moc rad a chapu ze se vyviji ale jak uz jsem vyse napsal neni to muj styl vyvoje...mozna mam zastaraly zpusob vnimani a nejdu s modernou...no tak at...na tohle album jsou proste dva ruznorode nazory a dosti protikladne nekdo to vyslovene zere a nekdo je razantne proti...
_________________
But not tonight in your room............Maybe next night:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DMPOLDY
Surrender


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Vala?ské Meziříčí

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:15 pm    Předmět: Citovat

Sephiroth napsal:
teezka napsal:
nn Wink ale i grafik se mů?e mílit nebo ne???
ka?dýmu se líbí něco jinýho.....nikomu jeho názory neberu...jenom podotýkám,?e se ka?dýmu kritizujou věci druhejch dobře... Rolling Eyes

Jasný, to nikomu neberu Smile
Poldy, docela by mně zajimalo jakou by jsi měl představu ty, kdyby jsi dostal zakázku na vytvořená přebalu na jejich desku 02
Kdy? u? jsi to tak nakousl 02
Tezko rici opravdu bych to musel poslouchat dele a torksu do toho zapojit fantazii ale rozhodne by to bylo odlisne a kazdopadne porpracovanejsi porti cistemu designu nemam nic a taky rad cisty styl jak jiz nekdo predmnou zminil preplacane covery se mi taky nepozdavaji...Ale jak rikam tohle je opravdu horkou jehlou...je to vec nazoru...Ja rikam ze kdyz uz zaslouzili by si preci jenom temnejsi a poutavejsi obal...
_________________
But not tonight in your room............Maybe next night:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
somebody.loving
Personal Jesus


Založen: 21.10.2006
Příspěvky: 2175
Bydliště: Hustopeče u Brna

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:16 pm    Předmět: Citovat

to je fakt... Hodne protichudne. Ale ja na tom jen jediny pohled, lidi jsou rozmlsani a stale chteji od DM zazraky:), uz nejsou a nebudou to, co drive, tak si na to proste musime zvyknout Mr. Green
_________________
BLACK CELEBRATION EVERYTIME & EVERYWHERE
"If you want to make God laugh, tell him your plan." by Robert Downey Jr.

http://www.myspace.com/recoilcz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
DMPOLDY
Surrender


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Vala?ské Meziříčí

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:20 pm    Předmět: Citovat

somebody.loving napsal:
to je fakt... Hodne protichudne. Ale ja na tom jen jediny pohled, lidi jsou rozmlsani a stale chteji od DM zazraky:), uz nejsou a nebudou to, co drive, tak si na to proste musime zvyknout Mr. Green
Ano s tim souhlasim na vysluni uz proste byli a to nejlepsi maj za sebou..jen jsem si predstavoval ze tam jaksi bude vice zivota vis co myslim
_________________
But not tonight in your room............Maybe next night:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
somebody.loving
Personal Jesus


Založen: 21.10.2006
Příspěvky: 2175
Bydliště: Hustopeče u Brna

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:27 pm    Předmět: Citovat

DMPOLDY napsal:
somebody.loving napsal:
to je fakt... Hodne protichudne. Ale ja na tom jen jediny pohled, lidi jsou rozmlsani a stale chteji od DM zazraky:), uz nejsou a nebudou to, co drive, tak si na to proste musime zvyknout Mr. Green
Ano s tim souhlasim na vysluni uz proste byli a to nejlepsi maj za sebou..jen jsem si predstavoval ze tam jaksi bude vice zivota vis co myslim


vice zivota? no ja nevim... Myslim, ze na blazniviny uz bohuzel mit nebudou a nezalezi jen na tom, jak to vymysli, ale i na tom, jak to potom dotvori a to je na nich. Kdyz to chteji takove, tak s tim asi uz my nic neudelame. Bud to poslouchat budem nebo ne. Rada si vzdycky poslechnu vsechny alba, porovnam, ale ty, co se me nelibi, treba tak casto nevytahuju.
A s tim obalem, jak uz tu bylo neco receno, nezalezi na nem, zalezi na tom, co ukryva(hudbu). No, pro dnesek mam dost:)
_________________
BLACK CELEBRATION EVERYTIME & EVERYWHERE
"If you want to make God laugh, tell him your plan." by Robert Downey Jr.

http://www.myspace.com/recoilcz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Sephiroth
V důchodu


Založen: 25.5.2007
Příspěvky: 3404

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:31 pm    Předmět: Citovat

Sice podle videí z natáčení to tak nevypadá, ale mám takový pocit, ?e u? prostě tvoří "na sílu", a ?patný výběr producenta tomu je?tě více ?kodí.. Mo?ná to ti mlad?í fanou?ci vidí jinak, ale osobně si myslím ?e měli důstojně svou karieru ukončit v '97, ne? vydávat to co vydávali pak... 13
_________________
http://www.re-boot.cz
Na počest prvního EBM alba F242, co jsem kdy v ?ivotě sly?el!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DMPOLDY
Surrender


Založen: 31.10.2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Vala?ské Meziříčí

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 11:34 pm    Předmět: Citovat

To ja taky finish, over, tecka:) 02 Mr. Green To co ukryva album jsem se jiz vyjadril z mych prvnich pocitu, ktere mam a za sebe receno nemuzu to nejako stravit, jiste nikdo me nenuti to poslouchat, ale jako dlouholety fanda DM jsem porste zklaman...mozna to chce cas..vim ze Exciter jsem si po delsi dobe i oblibil a ze zacatku to byl rpo me sok jak blazen ale libil se mi comatose hned..pozdeji se k tomu poidali i jine pisne mozna ze tady to bude stejne ale pro mne je to tezko stravitelne...kazdy clovek ma rad neco jineho a nikdy se na 100% lide neshodnou a je to tak dobre jinak by neexistovala ruznorodost v nicem pak by nemusely byt ani diskuze ani komunikace:)
_________________
But not tonight in your room............Maybe next night:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Favourite_slave
Stranger


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 777
Bydliště: In your favourite darkness

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 8:12 am    Předmět: Citovat

Sephiroth napsal:
Sice podle videí z natáčení to tak nevypadá, ale mám takový pocit, ?e u? prostě tvoří "na sílu", a ?patný výběr producenta tomu je?tě více ?kodí.. Mo?ná to ti mlad?í fanou?ci vidí jinak, ale osobně si myslím ?e měli důstojně svou karieru ukončit v '97, ne? vydávat to co vydávali pak... 13


S timhle zase nemů?u souhlasit, mo?ná ?e mě zdej?í uhranou, ale mě PTA příjde silněj?í ne? Ultra 02
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petak2
Devotee


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 1407
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 10:43 am    Předmět: Citovat

ULTRA hlavně nemá s DM nic společnýho,vyjma to ?e Gahan na to albun nazpíval vokál a Gore napsal texty a hudbu.Kdy? si trochu prostudujete booklet,tak uvidíte ?e to album ve studiu natáčeli uplně jiní lidi.
Na ?ádným jiným albu není u ka?dé písničky tak dlouhý seznam hostů jak na Ultra.
Ale proti ultra nic nemám.mám to album rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nikki.130
Personal Jesus


Založen: 16.10.2007
Příspěvky: 2230
Bydliště: Kamenický ?enov

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 11:09 am    Předmět: Citovat

teezka napsal:
ale já je zase na druhou stranu chápu....třeba cover CD.....v dne?ní době kdy v?ichni interpreti mají obaly alb barevný a graficky přeplácaný jako ze střelnice ...chtěli něco střídměj?ího....co by je vystihlo....neříkám , ?e se jim to podařilo...ale kdy? jsou s tím spokojený....


ále jó,ono je asi tě?ké v dne?ní době přijít s něčím zajimavým,napaditým..
_________________
26 Depeche Mode Devotee 4ever 26





http://www.youtube.com/NikkiDM101
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sin
Tlustý arogantní kocour


Založen: 11.10.2006
Příspěvky: 6181
Bydliště: Praha Braník / Česká Lípa

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 12:46 pm    Předmět: Citovat

Jinak k té grafice alba - autorem je Anton Corbijn, stejně jako u PTA ?e?

Tenhle pán určitě své dokázal, ale taky si myslím, ?e obaly posledních dvou desek jsou doslova odfláknuté, jakoby to chtěl mít rychle z krku....

Nicméně obal mě zas tak moc netankuje, hlavní je obsah.
_________________


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Violator_1990
Martyr


Založen: 2.10.2007
Příspěvky: 241
Bydliště: Praha 4-Pankrác

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

sinus napsal:
Jinak k té grafice alba - autorem je Anton Corbijn, stejně jako u PTA ?e?

Tenhle pán určitě své dokázal, ale taky si myslím, ?e obaly posledních dvou desek jsou doslova odfláknuté, jakoby to chtěl mít rychle z krku....

Nicméně obal mě zas tak moc netankuje, hlavní je obsah.
Eh já nevím....ale mě se obal PTA zatraceně líbí....mo?ná ?e nejvíc od Violatoru....pan pírko si mě dostal Smile
_________________
Let me take you on the trip...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Depeche Mode Forum -> DM - Aktuality Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 32, 33, 34  Další
Strana 29 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

SLEDUJTE NÁS

              


(C) Depeche CZ : 2005 - 2020