RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůPřihlášeníZpět na DEPECHE.CZ
Obsah fóra Depeche Mode Forum
Depeche Mode Forum - Registrační podmínkyZde je několik málo slov o pravidlech tohoto fóra :1)Každý registrovaný má právo zakládat nová auditka. Před tím, než se rozhodnete nějaké založit, prohlédněte prosím fórum, zda už náhodou nějaké podobné neexistuje,a pokud ano, pište prosím už do auditka existujícího.

2)V zájmu toho, aby toto fórum mělo i nějakou informační hodnotu, držte se při psaní příspěvků tématu auditka. Pokud k tomu tématu nemáte co říct, nebo si chcete pokecat, zavtipkovat, apod, pak je pro vás přímo stvořena kategorie "Pokec o čemkoliv", kde se nekladou žádné meze.

3) Může se stát, že i ve věcně zaměřeném tématu se řeč stočí jinam. Pokud z toho vyplyne jiné a zajímavé téma, může to být v pořádku. Pokud to ale je jen v rovině "hihihi, hahaha", pak je dobré pokračovat v soukromých zprávách, nebo v Pokecu.

4) Je dobré při komunikaci mezi sebou dodržovat alespoň základní principy lidské slušnosti. I když na internetu panuje všeobecná anonymita, a mnozí ostatní jsou pro vás jen nicky - za každým nickem sedí živý člověk, živá osobnost se stejnou cenou jakou máte vy.

5)V tomto fóru je výslovně zakázáno šířit odkazy na hudbu a videa, která podléhají autorským právům (tedy věci, které jsou prodávány v běžné prodejní síti). Pokud budete chtít rozšiřovat takovéto nahrávky, čiňte tak výhradně soukromou cestou a na vlastní odpovědnost (emaily, soukromé zprávy atd..).

6)Admin (teda jako já) je taky jenom člověk. Mám také své běžné životní starosti, a provozování tohoto fóra je činnost dobrovolná, na mé náklady a je to mým koníčkem ve volném čase. Berte to tak prosím :-)Budu rád když toto fórum bude pro nás všechny hlavně zábavou a relaxací, a dodržení těchto několika nenáročných pravidel k tomu jen přispěje.

sinusPowered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Theme by GhostNr1
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


(C) Depeche CZ 2005 - 2012