Vítej na stránce naší pravidelné pražské Depeche Mode party!

Jsme akce fanoušků pro fanoušky - pořádáme ji od roku 2007. Koná se vždy dvakrát do roka : na jaře B-Sides speciál, a na podzim klasická DM videoparty. V horním menu můžete najet na fotky a videa z proběhlých parties. Taktéž tam naleznete galerii plakátů na akce, a možnost prohlédnout si  fanziny, které k nim vydáváme.

AKTUÁLNÍ AKCE:

WORK HARD PARTY (DM B-Sides Special 11.)
25.02.2017
klub UHELNA, Praha
událost na facebooku

Depeche Mode fungují přes  30 let. Za tu dobu složili  i  se  svými sólovými projekty přes 250 písní... A s novým albem jich ještě pár přibyde :)  Pojďme tedy opět po roce  tento bohatý archiv  pořádně prohrábnout, a vychutnat si nejen největší hity, ale i ty zapadlejší a méně  známé skvosty (B-strany singlů, zajímavé live verze, rarity..), na které se často na běžné party zapomíná.

Videoprojekce po celý večer je samozřejmostí. Kromě Depeche Mode dáme i menší prostor "příbuzné scéně" (80's, Oceán, synthpop, EBM...).

Těší se na vás Sin & Krieger


Začátek : 20:00
Vstup : 100 kč

 

 

Upoutávka na Work Hard Party
 

 


 http://depeche.cz/images/05.jpg      http://depeche.cz/images/03.jpg      (c) www.depeche.cz 2005-2016      http://depeche.cz/images/03.jpg      http://depeche.cz/images/05.jpg