Vítej na stránce naší pravidelné pražské Depeche Mode party!

Jsme akce fanoušků pro fanoušky - pořádáme ji od roku 2007. Koná se vždy dvakrát do roka : na jaře B-Sides speciál, a na podzim klasická DM videoparty. V horním menu můžete najet na fotky a videa z proběhlých parties. Taktéž tam naleznete galerii plakátů na akce, a možnost prohlédnout si  fanziny, které k nim vydáváme.

ATKTUÁLNÍ AKCE:
SACRED PARTY (DM B-sides Special 12.)
17.3.2018
klub Uhelna, PrahaDepeche Mode fungují přes 30 let, a vydali 14 alb. Za tu dobu složili i se svými sólovými projekty přes 200 písní...Pojďme tedy opět po roce tento bohatý archiv pořádně prohrábnout, a vychutnat si nejen největší hity, ale i ty zapadlejší a méně známé skvosty (B-strany singlů, zajímavé live verze, raritky...). Videoprojekce po celý večer je samozřejmostí. Kromě Depeche Mode dáme i menší prostor "příbuzné scéně" (80's, Oceán, synthpop, EBM...).

Tentokrát jsme si pozvali speciálního hosta - velkého fanouška, a člověka který stojí za skvělými Depeche Mode Parties v bratislavském klubu British Rock Stars, a tím je : DJ MARTENS.

See you 17.3.! :)
Sin & Krieger & Martens


Začátek : 20:00
Vstup : 100 kč
FB událost
UPOUTÁVKA NA AKCI : http://depeche.cz/images/05.jpg      http://depeche.cz/images/03.jpg      (c) www.depeche.cz 2005-2017      http://depeche.cz/images/03.jpg      http://depeche.cz/images/05.jpg